Reklama

Bušení srdce

Jiřina (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

Na bušení a akutní pomoc...Ano ,mám aritmie ba přímo tachykardie a trpím tím již několik let. Mám už za sebou i několik lékařských zákroku,ale vždy se to vrátí. Je pravda,že zakašlat ,to mi pomáhá a když to nepomuže tak už jsem došla do té fáze ,že se sama instinktivně bouchnu do prsou.To zabere na 100%.Ale nesmí to být velká rána jinak si zastavíte srcde.

anonym (Út, 15. 2. 2011 - 22:02)

Můžu se zeptat co je přesně ta panická porucha?

Robert (Út, 15. 2. 2011 - 09:02)

No mam s tim problemy prave treba kldyz vyjdu do zimy tak se mi strasne rozbusi nebo pri mensi naaze fakt dost ale..teploty nemam tak sem z toho zmateny ale asi to nebudu tak resit potrebuju to dostat z hlavy.

jana (Ne, 13. 2. 2011 - 19:02)

Problémy se srdcem může ovlivnit stresová situace, ale zpravidla je příčinou nedostatek magnesia, selenu a paraziti ( srdeční červi ) Zvířata se běžně odčervují, lidé bohužel také mají parazity, ale zdravotnictví je ignoruje-neuznává, jdou docela dobře odstranit z organismu-levně, což není pro zdravotnictví výhodné. Je lepší vznést diagnozu rakovina, dostat pacoše na chemo a léčit je ( nikoliv vyléčit, za pár let to mají zpátky) než určit a zlikvidovat parazity v organismu za pár dejme tomu týdnů.

Robert (Ne, 13. 2. 2011 - 17:02)

Dobry den chci se zeptat mam zrychlene buseni srdce kdyz sem vklidu lezim tak je to dobre ale jakmile vstanu a jen ujdu par kroku zacne rychle busit co sem ta pocital tak kolem 80-90 za minutu je to normalni?? diky za odpoved

Panická porucha (Čt, 20. 1. 2011 - 13:01)

Ahoj, tak ijá mám obcas...Tohle bušení bez příčiny, brnění prstů, atd., je obvykle panická porucha.

Hana Jindráková (Čt, 20. 1. 2011 - 13:01)

Asi před třemi týdny mi začaly potíže jako je bušení srdce, slabost, brnění prstů na rukou. Nejsem schopna se soustředit ani nic dělat, jen musím odpočívat. Jsem na PN. Je možné, aby tyto problémy měly spojitost s užíváním antikoncepce? Beru tři roky Jeanine a když jsem byla na EKG a dávali mi holter, říkala sestra, že tam měli pacientku se stejnými potížemi a té to způsobila antikoncepce, právě Jeanine, takže musela změnit prášky.

Lenka N (St, 19. 1. 2011 - 17:01)

Rychlý a osvědčený...Nepleteš si rubriku!!!!!

Lenka N (Út, 11. 1. 2011 - 14:01)

Ahojky je fakt že bušení srdce má na svědomí i stres.Bohužel i já docházím k psychiatrovi si pro léky a i k psychologovi,bohužel si nesu následky z ošklivého už naštěstí né manželství.Manžel byl alkoholik a spíš tam probíhalo psychické týrání atd.Dostal mě téměř až pomalu na pokraj zhroucení.Bušení už v tu dobu jsem též měla a brala jsem Trimepranol.Co jsem se odstěhovala do jiného města,tak docházím k těm lékařům jak jsem psala,docházele jsem i ke kardiologovi a prošla veškerá vyšetření a naštěstí srdce je úplně v pořádku.Nyní beru na to dvakrát denně po půlce Atenobene 0,25mg.Koncem loňského roku jsem měla po konfliktu mírný kolaps,skončila na vyšetení v nemocnici a i tam se potvrdilo že bušnost srdce má na svědomí stres.Takže se snažím držet v klidu ikdyž někdy to nejde ale musím to zvládnout.To mě uklidnilo že srdce prostě i jiná vyšetření byla negativní,takže musím víc pracovat na psychice ale bude to fuška.

Alena (Po, 10. 1. 2011 - 21:01)

Nemáte někdo zkušenost s...Mela jsem to behem vanoc a k tomu se mi spatne dychalo.jako ze se nemuzu nadechnout.merila jsem si tlak a tep 104.diagnoza panicka porucha.je to stres se kterym se telo neumi vyporadat tak vam to da najevo timto zpusobem.ja uz jsem ok,ale bylo to neprijemne.mela to i ma 4 leta dcera!

Pepa (Po, 10. 1. 2011 - 20:01)

aritmie dokaze pekne zneprijemnit zivot kdo to nema at je rad a nepreje si to zazit

Pepa (Po, 10. 1. 2011 - 20:01)

Ano může to být ze...ja mam taky aritmii ale ja to mam dedicny a je to pekne neprijemny beru betaloc 200 i chodim kekari co leci srdce

johana (Po, 10. 1. 2011 - 18:01)

byla jsem na EKG ráno a v 10 večer mě to chytlo,myslela jsem ze mam infarkt,bodalo mě u srdce a nemohla jsem dychat,začala jsem se třepat,v nemocnici mi dali injekci novalginu a poslali mě domů,dnes jsem byla na ECHO a doktorka mi řekla že mi dá holtera,a půjdu na odběry a pak se uvidí,napsala mi rehabilitace,jsem prý pokřivená takže ve většině případů to bude asi od zad,nějaký skříplý nerv,ale je to hnus,takovou bolest nikomu nepřeju :/

Hajkova M. (Ne, 16. 12. 2007 - 22:12)

Být tebou, tak se nechám vyšetřit kardiologem,arytmie nejsou normálním jevem.Také jsem tím prošla a udělali mi katetrizaci a našli mi tzv.svalový můstek na srdci,který toto
způsobuje,beru Betaloc 2xd a je mi lépe.

__utma=22592180 (Čt, 13. 12. 2007 - 12:12)

Jiz dva mesice mam take buseni srdce, byla jsem u doktorky poslala me na vysetreni stitne zlazy, na vysetreni hormonu v krvi, na normalni vysetreni krve vse je v poradku a buseni mam stale trva po cele dny nejmene rano, nejvice ho pocituji pred spanim pri naprostem klidu. Nechala jsem si udelat EKg srdce a nasli mi abnormalni rytmus - dale me posilaji ke kardiologovi abych si nechala udelat 24hodinove ekg. Mate s tim nekdo zkusenosti? Kazdopadne si ho necham udelat protoze je to dost neprijemne, jsem i dost unavena.

Kuba "plsinho"s (Út, 4. 12. 2007 - 19:12)

Dobry den,
Bude mi 15 a přibližně před dvěma roky jsem náhle pocítil zamotání hlavy a následně se mi rozbušilo srdce, když jsem byl v nemocnici na EKG a různých vyšetřeních, všechno bylo v pořádku. Ale doteď jsem silně stresovaný a znervózněný tím, že si myslim, že ze srdcem něco mám. Nevím totiž, jestli to první bušení bylo z toho, jak jsem se lekl, nebo jen samo od sebe. Hrozně se toho bojím a občas i teď se mi silně rozbuší, hodně se bojim, abych třeba nedostal infarkt nebo aby mě srdce neprasklo, i když je to s mou kondicí(chodím do sportovní školy a mám nejlepší běžecké a vytrvalostní výsledky) skoro nemožné. Většinou se mi rozbuší, když jdu do schodů, nebo do kopce, strašně ho vnímám a i to mě znervózní a začne mi bušit ještě rychleji. Bojím se aby se nějak nepoškodilo. Mám taky problém se štítnou žlázou a cítím arytmii srdce, když se nadechávám, bije mi rychleji a pak když vydechnu tak jako by mi jeden tep vynechal nebo se zpomalil a pak se to znormalizuje. Doktorka mi tu arytmii potvrdila, ale nic s tím nedělala, doufám, že to nezanedbala. Jestli by jste někdo byli ochotní a poradit mi, co bych měl dělat, abych se dostal aspoň trochu do normálu, napište mi prosím na e-mail: plsinho"seznam.cz Děkuji

Jony Blaze (Út, 27. 11. 2007 - 13:11)

Problemy, ktere zde popisujete jsou na 90% projevem mene zname psychcke neurozy a to neurocirkulacni astenie. Vcelku nejde o nic nebezpecneho.. Urcite vas to nemuze ohrozit na zivote. trpim tim asi tak 3/4 roku. Zacalo to nahle.. A od te doby citim obcas jakoby skobrtnuti na srdci.... nekdy to byva i vice , jak ja rikam ,,divných uderu,, za sebou. Nekdy citite az jak skoro omdlivate.. Tak se tim nedeste, jinak to bude jeste horsi.. Chce to cajicek... Pripadne cigarko.. A hlevne na to porad nemyslet.. Nekdy tyhle ataky zpusobujou sileny sucho v puse... Asi tak jako po Jointu.:-) Porad pijete a i kdyz vypijete behem 15 min. celou mineraku, tak porad mate zizen. Jestli mate tyto priznaky, tak je to z velkou jistotou neurocirkulacni astenie.

Jony Blaze (Út, 27. 11. 2007 - 13:11)

Problemy, ktere zde popisujete jsou na 90% projevem mene zname psychcke neurozy a to neurocirkulacni astenie. Vcelku nejde o nic nebezpecneho.. Urcite vas to nemuze ohrozit na zivote. trpim tim asi tak 3/4 roku. Zacalo to nahle.. A od te doby citim obcas jakoby skobrtnuti na srdci.... nekdy to byva i vice , jak ja rikam ,,divných uderu,, za sebou. Nekdy citite az jak skoro omdlivate.. Tak se tim nedeste, jinak to bude jeste horsi.. Chce to cajicek... Pripadne cigarko.. A hlevne na to porad nemyslet.. Nekdy tyhle ataky zpusobujou sileny sucho v puse... Asi tak jako po Jointu.:-) Porad pijete a i kdyz vypijete behem 15 min. celou mineraku, tak porad mate zizen. Jestli mate tyto priznaky, tak je to z velkou jistotou neurocirkulacni astenie.

Jony Blaze (Út, 27. 11. 2007 - 13:11)

Problemy, ktere zde popisujete jsou na 90% projevem mene zname psychcke neurozy a to neurocirkulacni astenie. Vcelku nejde o nic nebezpecneho.. Urcite vas to nemuze ohrozit na zivote. trpim tim asi tak 3/4 roku. Zacalo to nahle.. A od te doby citim obcas jakoby skobrtnuti na srdci.... nekdy to byva i vice , jak ja rikam ,,divných uderu,, za sebou. Nekdy citite az jak skoro omdlivate.. Tak se tim nedeste, jinak to bude jeste horsi.. Chce to cajicek... Pripadne cigarko.. A hlevne na to porad nemyslet.. Nekdy tyhle ataky zpusobujou sileny sucho v puse... Asi tak jako po Jointu.:-) Porad pijete a i kdyz vypijete behem 15 min. celou mineraku, tak porad mate zizen. Jestli mate tyto priznaky, tak je to z velkou jistotou neurocirkulacni astenie.

Návštěvník (Pá, 9. 11. 2007 - 20:11)

Mám bušení srdce po alkoholu,někdy ne ale,spíše ano.Také trpím depresí takže si myslím že,to může bít nějak spojené.U doktora jsem byla a nezjistil nic a poslal mě k psychiatrovi.A ten mi zjistil panickou poruchu úzkostí.

Reklama

Přidat komentář