Reklama

Jehovisti

Neznámý pisálek (Po, 26. 2. 2007 - 17:02)

NN.Naprostý souhlas.Než se toto ale lidstvo naučí,možná už to nebude na kom uplatnit.Zas tu budou lítat jenom brontosauři.

Návštěvník (Po, 26. 2. 2007 - 17:02)

NN-TY PATRIS MEZI TY JEHOVISTY KDYZ TAK PISES.

NN (Po, 26. 2. 2007 - 17:02)

Obyčejná lidská slušnost a korektní jednání je asi hodně lidem dost cizí.Když ke mě někdo zazvoní u dveří a nechci se s nim bavit, řeknu:Ne, děkuji a nashledanou.Řada lidí asi nechodila do školy soudě podle jejich vulgárních projevů.Nějak se nám vytrácí úcta k druhému člověku a umění jednat a schopnost jasně říci ano , nebo ne.

Peter (Ne, 25. 2. 2007 - 20:02)

Rastie im ve?mi silná konkurencia - poisťováci a reklamní agenti. Sú rovnako vlezlí a podstatne finančne náročnejší.

Ajka (Ne, 25. 2. 2007 - 19:02)

Měla jsem kamaráda.Byl to fajn kluk.Byl hodný, byla s ním sranda, chodili jsem spolu na různé akce, na disco, na sklenku vína...A pak najednou zcvoknul,dal se k Jehovistům.Když ho teď někdy za čas potkám, tak se s ním nedá o ničem bavit. Je tak zfanatizovaný, že se nestačím divit.Zkoušela jsem s ním probírat témata, nad kterými jsem se kdysi nasmáli-holky, sex a pod.Teď veškerou řeč směřuje jen k Jehovovi, ke svědkům, apod.Nedá se s ním už normálně mluvit.Nejde si ani po práci sednout na pivko, spěchá domů a pilně studuje na ty jejich shromáždění.Když jsem mu natvrdo řekla, že Jehovisti jsou sekta,že vymývají mozky ať se na ně zavčasu vykašle, tak se jich zastával.Takže už se ním ani nebabavím.Nemá to smysl a ani už není o čem.....

xy (Ne, 25. 2. 2007 - 18:02)

oni skutečně mají jakési žákovské knížky a tam si píšou u koho zvonili co jim řekl, estli je nakoal nebo si vzal tu jejich Věž, pak tam lezou dál nebo si dají bacha a podle toho jak sou v otravování usilovní je třeba na shromáždění pochválí takový skoro vojenský režim tam panuje. Vím toho velice mnoho o nich protože manželova dcera která s námi o víkendech bydlela mi hodně hodně vyprávela dokud jí nevymyli mozek uplně a nepřestala k nám chodit. Taky kdo bydí sám je chudk protože u nej delají každý týden tu jejich "knihu" a v nedeli pak je shromáždení. Každý tam něco nosí k jídlu a tak a když holka nechtěla v pěti letech sedet a poslouchat ty zhovadilosti tak jí zavřeli vedle do místnosti a nechali jí tam brečet po tmě a vlastní matky jí zvedala ruku aby se hlásila a odpovídala na otázky toho magora co tam přednášel a musela se učit nazpamět ty zákony a pod. Je to fakt teror a lituju ty co tam spadnou je to jako droga a to jak jsou kovaní dokladují i tady. Papouškují tu, že si to máme ověřit na vlastní kůži, to by se jim hodilo fuj

martina (Ne, 25. 2. 2007 - 17:02)

NESNASIM JEHOVISTY,TAKY NEUSTALE KLEPALY NA DVERE,ALE VYHODILA JSEM JE.TED MI HAZOU KAZDY TYDEN DO SCHRANKY SVOJE CASOPISY ,STRAZNA VEZ,JSOU VELICE VTIRAVY A NEJDE SE JICH SNADNO ZBAVIT.

al. (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

Dnes ráno mně dlouhým vyzváněním a klepáním donutily dvě jehovistky vstát z postele.Jelikož chodím na směny,byla jsem dost naštvaná.Chodí po bytech,pěkně po pořádku a otravují lidem život.Jak si to vůbec můžou dovolit?Kdo jim neotevře,zapisují si jména a zkouší v dalších dnech.Po mém rozvodu mně navštěvovali mockrát.Jak se to dozvěděli,že jsem rozvedená?Cizí lidi? Když mi ukázali obrázky s jakýmsi rájem na zemi a ptali se,jestli bych se tak chtěla mít,řekla jsem jim,že každý strůjcem svého života a štěstí, a že usilovnou prací je možné, aby se člověk měl líp.A ne postáváním s časopisy v ruce a otravováním lidí.Zakázala bych je! To nemá nic společného se zdravým rozumem! Dámám,které vypadaly jak podnikatelky,došla řeč a možná i chvíli o mých slovech přemýšlely.

pro L (So, 24. 2. 2007 - 08:02)

Víš,je to těžké.Dneska jsou lidi tak zblblí lonzumem,a tak si lžou všichni do ksichtu navzájem,že ani nemůžou pochopit,že žije skupina lidí,kteří uznávají jiné hodnoty,než zlaté tele.Nezlob se na ně.Tím procházel už ježíš Kristus,a vidíš,že je to pořád stejné.Já si myslím,že lidi by rádi radili lidem,jak mají žít.Problém je v tom,že to sami neumí.Já sám nejsem SV,ale nikdy jsem neslysel,že by dělali někomu problémy-naopak-pomohli.Pokud tam jsou lidé z naivního přesvědčení,tak tam jsou tak,jak třeba klub zahradkářů.Můj názor je takový,že kdyby žili na světě lidi jak vy,byl by lidštější,než život těch,kteří vás tady vehementně přesvědčují(aniž by tam kdy byli),že to děláte naprosto špatně.

L (Pá, 23. 2. 2007 - 22:02)

Buď jak buď....Každý by si měl udělat usudek na základě vlastní osobní zkušenosti.Na jednu stranu také nutno pochopit,že všichni jsme pouze nedokonalí lidé.To znamená,že nějaký jednotlivý člen od SJ se určitě může chovat pobuřujícím způsobem.Prostě udělat něco,s čím bych ani já sama nesouhlasila.Většinou ale takový člověk u SJ také pak dlouho nezustane.Bohužel se to pak téměř automaticky sveze s náhledem na všechny SJ.CHtěla jsem tu normálním způsobem vysvětlit,jak to chodí v naší rodině a odpovědět lidem na otázky.Pokud se ale budu setkávat s hrubými urážkami které nejsou na místě(a prosím uvažujte pak o skutečném fanatismu a vymývači)tak to vážně vzdávám.

Eva (Pá, 23. 2. 2007 - 20:02)

souhlasím také a jsem proti jehovistům!!!!!!!!!!!!!

xy (Pá, 23. 2. 2007 - 16:02)

TO L: to není žádný jedna paní paovídala, ten kamarád je dobrý kamarád a jak terorizujete lidi co od vás odejdou si tu přečti nejen ode mne. S tím stromkem práve jedna kráva od vás strašila vlastní dceru aby u nás nechodila ke stromečku / u svého otce, který od poblázněné jehovistky utekl/ a vidělal sem na vlastní oči co ta holka prožívala celý roky co k nám chodila. To je hotový teror, co děláte vlastním dětem.

Jirka (Pá, 23. 2. 2007 - 15:02)

Je to sebranka, mám je za sousedy a otravují i mé návštěvy, pronásledují lidi kteří se dostali do nějaké špatné životní situace. Navíc mají vygumovaný mozky, děti sousedou jsou chudáci, nesmí s nikým normálním mluvit,je to sebranka a vymývači mozků, tak a ted´se ozve nějakej jehovista a bude to vyvracet! sledujte to!Jiří

Adam (Pá, 23. 2. 2007 - 10:02)

Můj názor na Svědky Jehovovi - Určitě se nejedná o zdravý model způsobu myšlení, ale na druhou stranu si dokáži představit , že to může někomu pomoct překonavat životní situace, všiml jsem si , že většinou se u nich nachází lidi z nějakým handikepem, většinou lidi, staří, opuštění, nepochopení, zneuznalí, v soukr.i ve veřejném životě neúspěšný.Najednou mají pocit , že někam patří, něco znamenají a ještě jsou šiřitelé dobra.Nedá se soudit, někomu to může třeba i zachránit život.Když jsem byl mladší, měl jsem na ně vztek, nyní spíše pociťuji lítost.

L (Čt, 22. 2. 2007 - 11:02)

Tak tohle je největší nesmysl na světě!.-)Promiň...ale říkal kamarád...to mi připomíná něco jako :jedna paní povídala....Takže nyní,jaká je tedy pravda-čili jak je to v rodině SJ doopravdy:
Zažila jsem mnoho lidí,kteří od SJ z různých důvodů odešli.Nikdy nkdo je kvůli tomu nepronásledoval.Konečně,co by z toho také jeden měl že?Naopak.spíše dochází k tomu,že kdo se nechová slušným nebo biblickým způsobem,je z této organizac vyloučen.
Alkohol se u nás pít normálně může.Ne však se opíjet.Kouření vůbec ne-ani příležitostně.Jestli se na něco dbá,tak je to právě na mravní čistotu.Rozhodně se netoleruje mimomanželský styk-to je jedna z věcí,kvůli které by mohl být člověk vyloučen.
Co se týká vánočního stromečku-to by měli černé srdce všichni SJ na celém světě,protože je logické,že v období vánoc jsou tyto věci doslova na každém rohu.V nákupních střediscích,i v čekárnách u lékaře,v práci,ve školách.A samozřejmě to mají i jiní,nevěřící příbuzní.To by člověk nesměl chodit měsíc ven a ani nenakupovat,kdyby se k něčemu takovému nesměl přiblížit.My normálně navštěvujeme v období svátků třeba i babičky,které tam stromek mají a nikterak se kvůli tomu nehroutíme ani nešílíme.Konečně vypadá to na první pohled hezky.A tak,jako naše rodina toleruje ostatní přátele a příbuzné,kteří vánoce se stromkem slaví,tak i nás tolerují že stromek z biblických důvodů nemáme..-)
Docela teda koukám,kolik nevědomosti a pomluv o SJ je.Mám spoustu kamarádek které vůbec nejsou věřící,nebo jsou naopak jiného přesvědčení a naše vztahy uplně normálně fungují.

xy (St, 21. 2. 2007 - 08:02)

jak je vidětna příkladu Simči tak skutečně člověka terorizují i potom co od nich uteče, právě to zažil i ten muj kamarád. oni ho doslova pronásledovali, ti starší se tváří že mohou dělat cokoli ale není to pravda a to s tou neverou : o tom mluvil ten kamarád taky, je to jen sebranka duševně slabšíchjedinců, kteří si omluví cokoli, oni nesmějí pít ale v bibli je napssáno, že víno není alkohol tak se nekteří nalívají vínem, jiní spolu spí a přitom mají manželky, ale mezi bratry to není nevěra:))) je to manipulace nejhoršího zrna, skutečně diktují na který pořad se smíte dívat například ta moje příbuzná jako dítě nesmela koukat na Simpsonovi, taky nesměla chodit na žádné zabavy a diskotéky, jen s nima, oranizují různé výlety, aby ty svoje ovečky měli pod palcem a postupně jim způsobí, že ony ani neumí jít jinam, protože se tam cítí špatně a provinile. Nejvíc mi je líto dětí které tam rodiče dovlečou jako malé a vnutí jim přesvedčení že jediná cesta je ta v sektě. Pokud se jim podaří ulovit ženu po rozvodě, která je neštastná tak to se j pak venují udělají z ní trpitelku, všichni jí chvilku pomáhají, pak se stane závislá a už jí mají. To se práve stalo v naší rodině, pak jí do bytu nastehovali jinou jehovisticou rodinu která nemela kam jít s miminkem, bydleli tak dvě rodiny ve 2+0, mimino rušilo všechny protože nemeli pkoj kde by se oddělili od druhé rodiny, tk ta moje příbuzná které tehdy bylo asi 4-5 roku byla nevyspalá, stežovala si otci že se nevyspí, ta druhá rodina je sprostě využívala bydleli tam zadarmo a sekta tomu tleskala. Nakonec byli na zhroucení šichni, soud dceru otci nesveřil, pitomá opatrovatelka tvrdila, že se maj v sektě dobře, že jsou na sebe tak hodnííí/ jen kdyby to někdo dělal jejím dětem/ matka holku tátovi ani nechtěla dávat nakonec se jim povedlo že holka asi ve dvanácti zavolala tátovi že už je pokřtená a že do víry chodí ráda a že k nám chocit už nechce. Nikdy nezapomenu jak j vlastní matka namluvila aby u nás se nepřibližovala k vánočnímu stromečku, že jí zčerná srdce a umř/byly jí tehdy 4 roky/ vlastní matka vydesila tu malinkou holku takovým zpusoe že brečela hruzou když si šla pro dárky, pak se samozřejme radovala, ale sekta jí určitě poznamenala, dneska je z ní kovaná dospelá jehovistka, roznáší časopisy a čeká jí zase jen jehovista. Je mi jí líto a všech kterým sekta takhle zkazila mladí taky.

Dana (Út, 20. 2. 2007 - 16:02)

SOUHLASIM S VAMI!JE TO HNUS MANIPULACE S LIDMA A JSOU TAM VYGUMOVANY LIDI! D.

Simča (Út, 20. 2. 2007 - 16:02)

Je to sekta jedna z nejhorších, jako holka v 19letech jsem se nechala k této sektě- pozor jsou na toto slovo alergický- nalákat, měla jsem velké problémy s jejich diktátorstvým a můžu říct, že to byl teror!Doslova jsem se před nima pak musela zatloukat a odstěhovat, hrůza chování, které mě postihlo od nich zavrhnutí, že jsem byla nucena navštívit odborníka, jak mě strašně napadali a uráželi jen proto, že jsem včas utekla. Kamarádka je stále u nich a má zkažené mládí, nesmí do kina, pokud ji to nedovolí a chlapa mít smí jen u nich,ale ty sterší žijou tak, že si dělají co chtějí, ale nepřiznají to ostatním.Jeden starší chlap-brat jehovista-spal s mojí kamarádkou a to v době když byl ženatý a jí tvrdil, že je to v pořádku,je to sebranka jako jakákoli sekta nebo církev...

milenka (Út, 20. 2. 2007 - 16:02)

rikam, manipulace lidi,

xy (Út, 20. 2. 2007 - 15:02)

znám osobně kluka co od nich vystoupil, yhrozovali mu zakazovali ostatním "ovcím" aby ho zdravili, prostě udělali nej odpadlíka a jediná cesta jak mít zase přátelé bylo vrátit ser mezi ty manipulátory a mlčet a odevzdávat prachy. Jsou to psychologové co vám svážou ruce i nohy. Kamarádovi se naštestí povedlo potkat holku co ho s toho vytáhla. Jinak vám oni udělají peklo na zemi když odepřete poslušnost. Lezou vám do bytu pořádají u ás tzv. knihu/ to je předčítání nesmyslů/ a v neděli musíte na shromáždení, kdo nechodí hned je divnej a už se to řeší, vystředí ás tak z normální společnosti, že se na nich stanete skutečně závislým, jak se jim tohle povede jste loutka kterou manipulují jak si zamanou. Prito taky nováčkové, kteří nejsou "pokřtení" na Strahově dostanou k ruce "staršího" který mu linkuje co bude dělat kam bude chodit, ale všechno takovou nenápadnou vlezlou formou, co vypadá že jim jde jen o vaše blaho. Nejsnadnější kořistí jsou pávě ženy odovělé a rozvedené, poskytnou jim slyšení a pak z nich a hlavně z jejich dětí!!! nadělají ty kované jehovisty, kterým už nikdo nevysvetlí, že normální je slavit vánoce a normální je dovolit vlastnímu dítěti transfuzi. Oni věří že krev jim veme duši, jde to tak daleko, že nesmíte jelito a červenou tlačenku, přitom maso a salám žerou. Je to prostě klasická sekta, která z chudáků tahá prachy a ty navrcholku piramidy žijou jako králové, nedávno běžel v TV pořad o človeku co od nich odešel až když postopil na jekési jejich "ředitelství" do Prahy a viděl v jakém blahobytu se tam válí a jak vůbec nedodržují co kážou:( je to prostě jen takové "letadlo" kde se z lidí tahají prachy ve velkém. Ono podobně se chovají i ostatní církve, bohužel

Reklama

Přidat komentář