Reklama

Liposukce IV.

PEŤA (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Čau holky, tak taky hlásím příchod. Zkoušela jsem taky založit lip.IV ale nějak mi to nešlo . Ještě že nás Zuza zachránila, jinak bych se na to za chvilí vyprdla, to stahování bylo fakt otravný.Jak už jsem psala první sundání kompresu plánuji zítra tj.3den. Celé břicho mě dost bolí, takže sundávat si kompres z břicha po 24hod považuji osobně za masochismus. Mám si břicho opláchnout jenom vodou nebo použít i sprchový gel (mám strach aby se mi do těch dírek něco nedostalo) Dírky mám jenom přelepené náplastí.

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Omlouvam se za ty dlouhy prednasky,ktere nekoho mozna nudi, ale seslo se mi nekolik stejnych dotazu na email - takze jsem to vyresila takto. Mozna je lepsi o tom diskutovat verejne, urcite se najde cela rada jinych nazoru :-) - at je nejaka rovnovaha.

Táňa (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Sakra,ta krava je tu zase.Zuzano odpal uz a dej pokoj s tema trapnejma kydama. Kvuli tobe skoncila lipo, lipo II,lipobabinec,uz te nikde nemohli ani cejtit.Delas ze sebe chytrou,ze bys mohla ridit ministerstvo a zatim ses trapny ubozátko.Jestli dobře pocitam tak z peti liposek byla jedna bricho jedna stehna jedna kolena a nejmene jedna mozek. Podle toho koliks jich mela si o tobe kazdy muze udelat usudek. Svyma radama muzes privest akorat holky ktery te neznaji do maleru. Zapadni do jine rubriky.Odpal a dej nam pokoj.At uz budes psat jako Zuza nebo Katka nebo pod jinym jmenem,vzdycky se prozradis. Moje kamoska z Libne byla u Linzera na bricho a opravovali to po nem v Brne.Tak se o neho zajimala a vsichni kdo u neho byl a nekecaji jako ty tak byli nastvani,protoze nekteri museli na ruzne opravy.

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

U stare - suche metody v CA ( klasicke) se kompres nesmel sundavat vubec, pamamtuji se na vypraveni o tom, tyden se nesprchovat, pak uz ano, ale v kompresu, nesundavat vubec ( a modlit se, ze se kuze pod nim neposunula bez meho vedomi a nepriroste tedy na sif) - to protoze se nepouzival tumesc. roztok, kanyly byly tlusty jako prst a na konci ostry hrot a tim se tuk sekrabaval - kuze se uplne odtrhla od spodnich vrtev a tudiz by sjizdela, kdyby ji tam nedrzel tem kompres. Hojeni diky te drasticke skrabaci metode bylo dlouhe a valeckovani k tomu patrilo uz od pocatku ( au au), protoze z kuze byl proste hadrik polozeny na tom pod tim. Muselo se to valcovat jako povrch na silnici. na tohle by me nikdo nedostal ani kdybych mela mit nejhnusnejsi speky na svete a hluboce se sklanim pred kazdou, ktera si to pretrpela. Dnesni metody vyuzivaji tumescencni tekutiny, ktera jakoby rozredi tuk pod kuzi( uvolni spojeni mezi temi kulickami tuku - laicky receno) a tuk se odsava, neodskrabava - tim je mozne pouzit mensi sondy, ale zase moc pidi to nejde, ty tukovy bunky by tim neprolezly. nekdo jen inovoval svou suchou metodu tim, ze pouziva tumesc. tekutinu, ale nadale dava narkozu a pouze se tolik nenadre s tim skrabanim - a uz to hrde nazyva tumescencni metodou, ale po lipce je rezim stejny jako byval u suche, protoze to smidla pod kuzi jak se naucil kdysi:-).A nebo je to jak to znam osobne, teda v tumesc, tekutine je i anestetikum a po napusteni se odsava z vice mist proti sobe, predstavuji si to jako sit, ktera se pod kuzi odsaje a tim se to cele neodtrhne, kuze nikam neodjizdi a tedy neni az takovy problem kompres na chvilku sundat. Neni pak ani nutne v nem travit sve mladi, ty otoky tam budou stejne min, 3 mesice i dele, to se kompresem nezmeni. Voda se bude do tech odsaty mist tlacit stejne, kdyz se kompres utahne, bude se hromadit nad a pod utazenou oblasti - tim si clovek nepomuze. Pokud se neznici vic nez je treba, tak zhruba za stejnou dobu jako se zavrou dirky se zhoji i jina mekka tkan - tedy zavesy. Tim nerikam, ze kompresy zahodit, noseni je vec kazde, jak se sama citi. Ja je nosila max, 14 dni a vysledky mam vyborne. A to uz mam docela dost nalitano - ale zalezi to skutecne na tom, co doporuci doktor, protoze hlavne on vi kolik toho "ponicil" a taky od stavu kuze a schopnosti tela se s tim vyporadat. Takze pokud si clovek neni jisty jak to je, nejlepsi je zajit na kontrolu a nechat rozhodnout doktora.

Eva (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

S tím snem jsi mi připomněla: manžel mi vyprávěl, že jsem mu prý v noci prohledávala polštář a hledala nějaké hadičky. Netušila jsem proč, až mi k tomu dodal, že jsem pořád něco chtěla odsávat.............:-)

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Reno: mam za sebou pet ruznych liposukci celkem od trech ruznych doktoru. Vsichni se shodli na jednom, 24 hodin po liposukci kompres nesundavat, pak sundat, vyprat, dat mezi tim sprchu a opet obleci. Pokud se neudelaji modriny, tak neni treba mazat, nekde se nedelaji, treba na brise malokomu. Lioton je pouze na modriny a povrchove otoky, na ty hlubsi uz nema vyznam a mazat se s nim ma smysl jen zpocatku ( docela vysusuje ). Mazat se nejak pod kompresem si neumim prestavit, musi to bolet a kuze se asi tim da posunout mnohem snadneji ( vzdyt je to utahnuty na tele jako prase), nez kdyz ho v klidu rozepnes,sundas das sprchu, namazes a zase zapnes. Mozna jsou i jine typy kompresu, to nevim, ja mela na zip vsechny tri, takze se nenatahoval, ale oblekl a zapnul. bezbolestne.Zpocatku bude bolet i to mazani Liotonem, tak jen lehoucce, jak kdo snese. taky jsem u jedne lipky zkousela nedelat nic, nemazat, nestarat se a musim priznat, ze vysledky jsou stejne jako kdyz se staras, asi to neni vubec treba, modriny me stejne opustily a nemyslim, ze by nejak pomaleji, ale asi clovek si tim krati nejak to cekani a ma dobry pocit, ze pro sebe neco delal. Kdyz jsem cetla neco vic o te metode, tak tam se uvadi, ze je lepe kuzi nechat na pokoji, at se v klidu se vsim vyrovna sama, kazde mazani, mackani a tejrani ji zatezuje. Asi na tom neco bude, ty otoky co se pod kuzi delaji byt musi, telo si tou vodou pomaha samo k hojeni. takze pokud mazat, tak radeji mene nez vice. Liotonu jsem vypatlala na jednu lipku tak jedno max. dve baleni a pak presla na mesickovy olej, aby se dirky lepe zahojily.Lioton stoji okolo stovky, maji ho v kazde lekarne. taky je dobry fastum gel - ten je spis na boleni nez na otoky, ale kdo musi hned do prace nebo na pochodovy cviceni tak ho oceni:-)

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Ahojky,Lindo, já byla na lipce vnějších stehen před 5 lety, tehdy Lioton nebyl. Tak jsem to masírovala čím se dalo a válečkovala. Stehna mám moc hezká. Teď jsem byla na břichu a mažu, je to hlavně na modřiny a otoky. Stojí plus minus 110,- Kč.Stehna jsou proti břichu brnkačka. Doporučuji z vlastní zkušenosti kompres co nejdýl jak vydržíš (ono se vlastně ani není co vydržet - nekdo to ani nevnímá). I holky, kterým radili krátkou dobu to nosí dýl. Reno - já bych si lehla, kompres shrnula, pěkně pomasírovala, natáhla kompres zpět a potom vstala. Tak to radí náš doktor.

Eva2 (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Ahoj, zatim jsem vas jen cetla a zmitala se mezi euforii a totalni depresi z vasich prispevku. Chci pozadat Lindu, aby prosiiim psala, jelikoz jdu na vnejsi stehna za mesic a ted fakt nemam zadnou odvahu. Dnes se mi zdal strasnej sen, to nevim, co budu delat za ten mesic.... Jinak vsem ostatnim velke DIKY, moc mi pomaha, ze pisete!!

Linda (St, 18. 5. 2005 - 13:05)

Chtěla bych se zeptat, za 14 dní jdu na liposukce vnějších stehen. Kdo jste na týhle byli používali jste Lioton o kterém se tady všude píše? A kolik stojí? Díky za info.

Rena (St, 18. 5. 2005 - 13:05)

zdravím, chtěla jsem se zeptat včera jsem se zkoušela mazat tím Liotonem, ale nějak mi to nešlo nebude to lepší vždycky na chviličku kompres sundat, namazat a potom zase obléct poraďte jak jste to dělali vy?Další taková věc co mě trápí. Sedím v práci celý den a potom mě strašně svědí zadek :o) dá se proti tomu něco udělat?Jinak jsem ráda, že se udělala nová diskuze a taky, že se mezi nás opět vrátila Zuza.Mějte se Rena

Věrča (St, 18. 5. 2005 - 13:05)

Já takýýýýý

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 13:05)

Já taky !!

Kamča (St, 18. 5. 2005 - 12:05)

Čau břuchaně a ostatní, tak já už jsem tady.

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 12:05)

Vzhledem k velkemu poctu prispevku je zalozeno dalsi pokracovani nekonecneho pribehu o liposukcich:-)

Reklama

Přidat komentář