Reklama

Liposukce V.

Lada (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Ahoj Evino,já jsem se při objednávání o týden spletla, takže mi datum zákroku vyšlo přesně na začátek menstruace, takže jsem začala užívat další plato prášků bez přestávky. O tom týdnu "před" jsem nevěděla. Mám "po" a žiju. Byla to moje první lipka, tak nemám s čím srovnávat.

evina (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Ahojky ženský, hlásím stav - stagnace. Snaha o dietu podle glikemického indexu, ale zatím žádný úbytek váhy. Cvičení - takové to doma trochu, (dělala jsem výstupy na stoličku, šlápla jsem moc do strany a málem jsem si zlomila ruku:-) Sex- že prý až to sundám, tak aspoň náhradně... K úplňku: na tom určitě něco je a ještě mám poznatek z permanentu, že prý tak týden před menstruací jsme víc citlivé, takže lépe po...A nakonec k oblečení: kdo se chcete něčeho slušně zbavit a třeba obnovit levně šatník, koukněte na www.aukro.cz. Já jsem si tam loni kompletně vyměnila skříň. Takže s heslem "Za zítřek krásnější" přeju všem hezký den!

Lada (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Mě to na rotopedu taky nebaví, ale když si vezmu knížku, tak to jde. Já vlastně když čtu, tak jenom na rotopedu. Zkoušela jsem ten rotoped i dvoufázově, tzn. ráno před odchodem do práce (na lačno) a pak při příchodu z práce, pokaždé po 30 minutách. Ono pokud je to 2x denně 6 dní v týdnu, tak mi to úplně stačilo. Je fakt, že když jsem začala v 18 letech jíst do 17.00 h, bylo to znát hned. Zato teď to jde fakt hůř. A hlavně mám tu hranici 63 kg, přes kterou se nemůžu dostat. Před lipkou jsem byla na konzultaci k sestavení jídelníčku a tréninku (zatím jsem si to sestavovala podle časopisů Fitness a Kulturistika a podle odborných knížek sama - pak jsem si řekla, že prostě někde musím dělat chybu a že si to teda nechám zpracovat odborníkem) a z té konzultace vyplynulo (nakonec jsem to zpracování odřekla, protože jsem k Vánocům dostala peníze na lipku), že budu moct sníst za den 1 krajíc černého chleba, vůbec žádné máslo, jen tofu a polívku z vody, zeleniny a trochu rýžových nudlí. Musím říct, že jím do 5000 kJ denně, ale tohle snad nejsou ani 2000 kJ ! Přitom bez dozoru lékaře by denní příjem neměl klesnout pod 4000 kJ (jsem četla). No prostě mi manžel vysvětlil, že tudy cesta nepovede a pod stromečkem byly pak ty peníze (ale já to fakt netušila !)

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

22.4.2005, dneska už žádná čísla, slibuji!

Kamča (St, 4. 1. 2006 - 09:01)

Já jsem zcvokla. Je ráno a já zas měřím. Míry už psát žádné znova nebudu, od včerejška je tu čísel, že se v tom málokdo vyzná:-))Mirko, jen dodám, že to byly prsa-pas-boky. Klasika. Tak to myslela doufám i Marika:-))) A pak ten můj pupek, kde sedělo to mé největší neštěstí:-)) Stále tomu nemůžu uvěřit, ikdyž to bylo zpětně jasné jak facka, ale já to prostě neřešila. O to víc jsem tu včera poskakovala:-)))Já jsem byla asi před úplňkem:-))Nevím to úplně jistě, ale paní Foldynová mě říkala, jestli to nechci posunout o týden později. Manžel ale jel pracovně do Ostravy toho 24.4., tak jsem toho chtěla využít. Pověrčivá jsem moc nebyla, přišlo mi to jako blbost, teď bych šla jen po úplňku. Tak nevím...Kdo má loňský kalendář? Kdy byl úplňek v dubnu? dík.

Lada (St, 4. 1. 2006 - 08:01)

Čauky Mirko,musím říct, že hodně odpočívám (do konce týdne mám dovolenou) a když si sednu nebo lehnu, snažím se moc neměnit polohu. Tím, že mám udělanejch opravdu dost partií najednou, tak jediná poloha bez nepříjemných pocitů je vleže na zádech, takže dýl jak 5 hodin nevydržím spát. ALe musím říct, že dneska je to fakt už zase lepší, že už se zas tak nešetřím, jestli pro něco vstanu nebo ne (včera bych pro ten metr na měření nešla). Do práce jdu až v pondělí, a to si myslím (teda doufám), že už budou jen ty pocity, jako že jsem se namohla při cvičení. Jinak v kompresu a v oblečení (na doma) vypadám štíhleji než před lipkou. Samozřejmě bych vypadala v tom kompresu před lipkou taky líp než normálně, ale vzhledem k tomu, že snad mám ještě otoky, tak čekám, že bude jenom líp. A jinak - zlatej kompres, ještě že je.S tím psaním o sexu jsme na tom Mirko dost podobně (já jenom nemám tu jistotu - a neptám se).

Mirka (St, 4. 1. 2006 - 08:01)

Teda, já tu byla ráno první, ale než jsem to naklepala, tak jste mě předběhly.Martině - já bych asi dva dny před ouplňkem nešla. Běž raději o týden později. Když ten úplněk zvedá i megatuny vody v moři, tak asi nějaký vliv má. Navíc jsem pověrčivá. Lado - Já taky celej život hlídám jídlo (ale nesprávně, hladovky střídám s dietami a přežíráním), a tělo též morduju. Posilovnu nám zrušili, tak 2x týdne aerobic, hodně kolo, v zimě běžky i sjezd. zato na rotopedu suším prádlo.

Mirka (St, 4. 1. 2006 - 08:01)

Čauky všem!!Holky já čumím jak péro z divanu. Já chrním jak jezule a tady takovej šrumec. K těm mírám se nebudu moc vyjadřovat, protože v tom mám totální guláš. Kamčátko, jak můžeš mít přes břicho 80, když máš míry 90-68-90. To asi měříš moc dole a tam už ti zasahují boky? Prostě pro mě máš břicho to co pas, tj. 68. A vůbec si nestěžuj, máš míry jak modelka. To já se svými 103 přes prdelku, 77 v pase (před lipkou bylo hluboce přes osmdesát, v mládí 70), výškou 175 a velikostí dřív jen čistých 42, teď 40 - 42. Mariko - když srovnám vnější stehna před 5 lety (v narkóze) a břicho letos, jsou v tom obrovský rozdíly. To vlastně odpovídám i Martině. Po stehnech, který jsem měla fakt vybulený (jinak docela štíhlá) jsem odcházela z nemocnice a hned druhý den mi byly volné kalhoty a ještě se to dál zmenšovalo. Snad jsem tam neměla žádné otoky nebo jen minimální. Kdežto břicho jsem měla prvních 14 dní stejné (ne-li větší) a otoky mizly pomalu - ale nebojte zmizly.Hojení stehen k dokonalosti mi trvalo max. dva měsíce, břicho trvá i 5 měsíců. Tam totiž nějakou dobu zůstávají takové zatvrdlinky a až ty úplně změknou, tak je břicho hotové. Doktor říkal, že to může trvat i 6 měsíců.Co se týká bolesti, tak ty stehna mi dělali v narkóze, po probuzení mě to šíleně bolelo a docela dlouho, břicho trochu bolelo v noci po lipce(ibuprofen) a pak už skoro vůbec. Fakt z vlastní zkušenosti můžu říct, že v hojení břicha a ostatních oblastí je hóóódně velkej rozdíl. K zúžování oblečení:Po vnějších stehnech - když jsem si před nima koupila džíny, tak mi musely být velký v pase, jinak by mi byly malý přes ty stehna. Po lipce byl problém vyřešen. Po břichu - džíny a božohodový kalhoty - jsem musela zúžovat v pase, sukně ne, ty se mi jen přestaly vysouvat nahoru a pěkně mi sedí. Po vnitřních stehnech a držákách už žádné úpravy nejsou, tam se odsávalo jen málo - tvarovala se jen postava. Mariko - sex tu nemůžu řešit neb to tu občas čte moje dcera.Lado + Evi - je nějaký posun? Jak to vypadá? Popisujte!!!Teda Martino, tys teď byla v Karibiku? No to ti teda závidím. My tady pod kupou sněhu a ty si médíš pod palmama!Zatím čauky.

Lada (St, 4. 1. 2006 - 08:01)

Ahoj Martino,já při úplňku nebyla, ale když jsem dojednávala termín, tak byl volný i pátek 13.1.2006. Bylo mi řečeno, že to je v době úplňku a že by mi to tím pádem nedoporučovali. Tak jsem se teď byla ještě podívat do kalendáře a ten úplněk je 14.1. - v sobotu. Tak to je dost podobné jako u tebe - ty píšeš dva dny před úplňkem. Zase bys měla vyřešenou cestu - no každá rada drahá. To bych teda fakt nevěděla. ALe třeba někdo napíše, že byl při úplňku a že to bylo v poho.

Lada (St, 4. 1. 2006 - 08:01)

Achóóóóój holky,včera jsem musela odejít tak nějak narychlo a zapomněla jsem se rozloučit. Děti mi říkají, že jsem teď největší kalič z rodiny (a mají pravdu).Tak k tomu měření se přidám teda i já, i když musím říct, že není čím se chlubit - když čtu ty vaše míry - ale ať to mám za sebou. Jsem prostě tlustší než vy, no. Takže:Výška 168 cm Váha 63 kgMíry: 93-73-98, stehno nahoře: 60 cm Obsah tuku v těle: 22 % (moje ségra má 51 kg/164 cm a 21 % tuku v těle, jí jak mlejn a nemůže přibrat - je jí 48 let). No já se chlácholím tím, že budu mít na sobě asi dost masa (tím si vysvětluju ten rozdíl mezi mnou a ségrou; ještě by to mohla dělat samozřejmě voda). Jediný cvičení, který mě baví, je posilování. To doplňuju rotopedem, v létě jsme začali s manželem jezdit na kole delší tratě. Jezdíme tak kolem 80 km denně (tedy o víkendu - jeden den a pak na dovolené - po práci to teda nejezdíme), rekord byl 101 km za den. Jídlo si hlídám s přestávkami (těhotenství) od 18 let. No to jsem odbočila od měření, tak k těm velikostem - já spíš nosím džíny, ty si kupuju vel. 30.

mart (St, 4. 1. 2006 - 07:01)

Jeste dotazek,byla jste nektera na odsati tesne pred uplnkem?Prece jenom to mam 450km a mame tam cestu a tak mi to vychazi dva dny pred uplnkem a to pry byva nejak narocnejsi na organismus tk vaham,ale chtela bych to mit uz za sebou a psat jak se hojim . . . .???M

mart (St, 4. 1. 2006 - 07:01)

pripominam

mart (St, 4. 1. 2006 - 07:01)

Ahoj holky trochu se propominam,byla jsem 21.11 na odsati po Mirce a fakt parada a spokojenost a proto se chystam opet,to je ta nase recidiva, opet do Havirova a tentokrat na briska a jeste paze.Mirko porovnej mi bolesti bricha a hojeni s ostatnim,horsi,lepsi . . . ?A taky jsem nenasla prispevek o pazich,ma nekdo tady nejakou zkusenost?Jinak jsem jiz po mesici absolvovala dovolenou Karibic bez nejakeho omezeni a problemu,fakt parada,hojilo se moc dobre bez nejake zvlastni pece,pouze Lioton.Tak pa pa a napiste Martina

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 22:01)

Tak znova: 90-68-90Já už se vidím jak v televizi, tam mě furt dráždí 90-"60"-90.Ještě to přeměřím ráno, jestli se mi to jen nezdá:-))))

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 22:01)

Já tu dnes běhám s metrem jak cvok:-))Takže já: 90-70:-((-90Stehna 50cm. Měla jsem 49:-((A ten pupek jsem měřila "nakrucovala se" znovu před manželem (pozoroval mě jak cvoka, vůbec nechápal, prý že to bylo jasný) a mám 77!! ne 80! Mě z toho klepne! Já se fakt měřila kdysi dávno, nic zvláštního jsem nenaměřila, tak jsem si řekla, že se na to můžu vykašlat. No to je bájo! Dík, dík:-))Jo, to tvé zvíře mě taky zaujalo:-))) To jsme tu ještě neměly. No, možná jednou:-))) Tak pa a dobrou noc, nebudu zdržovat. Udělala jsi mi velkou radost. Říkám, že vždy někdo nový přinese něco sebou:-))) Jupíííí!!!!Mirko, čteš to?? Nechrň...Danuško, promiň, máš pravdu, funguje to!!! A já blbec tiše záviděla:-)))))))

Marika (Út, 3. 1. 2006 - 21:01)

Kamčo : k věci....Výška 171 Váha 64kg (při dobré vůli a cvičení :-)Míry: 95-67-98 ( při 63kg těch falešnejch 95cm no :-)velikost 40 většinou :-)ale stehna horní 60cm :-(( to je fakt běs :-((

Marika (Út, 3. 1. 2006 - 21:01)

Kamčo, manža si libuje s oblečkem, za prvé má nadmíru orálního sexu a když je to normál tak je do "dost úzké" teda ještě není 22h :-) no ale pro mě nic moc, 10cm???? Jé to bych ani nechtěla :-)) já mám 40-42 dle toho jak jsou elastický kalhoty, a chtěla bych mít tak 38 -40 :-)) tak jsem zvědavá, třeba koupit si džíny v Kenvelu fakt nemůžu, prostě se do těch stehen nenarvu...a pak jdu do Williemse a tam mám 38 - 40(koupila jsem 40 ale jsou mi velký) a to pro ostatní předesílám že mi není 40 :-)Budu zítra ráno, už mi řve "zvíře" v postely :-)) hi, hi, dobrou :-)

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 21:01)

Děkuji Mariko, dotlačila jsi mě k něčemu, na co jsem nikdy nemyslela. Už párkrát jsem psala, že se moc nezkoumám v zrcadle, natož s metrem. Takže pas: 68cm (před, po paměti 72)Přes bříško: 80cm (před 85, to jediné vím)Děkuji. Teď se mi vybavuje, jak jsem se měřila na kompres a ještě jsem psala o něco níž 83cm:-))))

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 21:01)

Ježíši, koupím si brýle. Určitě nějaký cm mám pryč, to jo, ale ne 10, to je pro mě moc velké číslo:-)))Prostě z velikosti 38 jsem na 36.

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 21:01)

Aha, tak to čtu pomaleji a přesněji. Ne asi "si" libuje, ale si libuje. Tak jsi první, kdo mě dohnal k měření. Jdu se měřit. A chtělo by to fotku po 3/4 roce na kachličce, ať můžeme porovnávat.

Reklama

Přidat komentář