Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP8

Pajka (So, 26. 1. 2008 - 12:01)

Myslím, že už jsem to tu psala, že mně od nočního kašle pomohl velice sirup Coldrex určený na noc. A od suchého štěkavého kašle jsem dětem v suchém panelákovém vzduchu pomáhala tím, že jsem jím dávala pod postýlky kastról s heřmánkem případně jinými bylinkami nebo vincentkou uvedený do varu. Dítě spí a ani netuší, že inhaluje. Provlhčil a provoněl se tím vždy celý byt a efekt se vždy dostavil.

Martina (So, 26. 1. 2008 - 12:01)

Jitko,
já mám také sklony se pořád něco učit - každou knížku podtrhuji jak divá /na na zkoušky bych asi neměla sil/ - manžel nechápe - já si to tak pak zapamatuju. Koupili jsme si knížku o historii naší vesnice - musím manželovi koupit tu samou novou - celou jsem ji počmárala a on je z toho na prášky.

Hani,
ACC mně dobře odhleňuje, když mě od dých. cest bolívají někdy i záda.

Pajka (So, 26. 1. 2008 - 12:01)

Jitko, proč nestudovat dál? Výborný nápad. V noci jsem trochu brouzdala po internetu a našla, že např.v Brně na PedF můžeš udělat arteterapii - posílám i odkaz, když tak se mtam můžeš pokochat krásnými fotkami. Ten pán mě kdysi učil a už tehdy hodně cestoval do míst, kde to nebylo běžné.
http://www.volny.cz/cacka/
Pro mě bylo horší učit na 1.stupni, možná proto, že jsem na to neměla aprobaci, ale hlavně z toho důvodu, že s dospělejšími dětmi se mi líp jednalo. Ale i na ten rok na národce vzpomínám ráda.
Myslím si, že vzhledem k oboru, který jsi vystudovala, máš blízko i k psychologii, sociologii, tedy přesahuje školství. Syn dokončuje studium Tvého oboru a už dva roky se věnuje drogově závislým, předtím pracoval ve dvou zařízeních, kde byly handicapované děti... Mám dojem, že je to obor s velice širokým záběrem, tedy i možnostmi. Dívej se na to jako na plus, že máš potřebu jít dál, pracovat na sobě :-)

evka (So, 26. 1. 2008 - 11:01)

Jsem hloupa,ze jsem si PP zas nechala tak rozjet..Mela jsem naznaky,ale neresila jsem to..:(.Mesic jsem to nechala bez povsimnuti a ted trpim,jak pes:(

Hanka (So, 26. 1. 2008 - 11:01)

Ahoj všem,
Jitko B.klidně studuj a zjistíš ,že siprodloužíš mládí,jsem stará ,také trochu studuju,ale nevím,jestli to díky agoře dodělám
Nero-a což teprve učit na SS ,vím o čem mluvím,,,,,,,,,
Marti-tobě ten ACC dělá dobře?Dcera ani já jsme ho nemohly brát,ale možná je to tím,že jsme astmatičky,dcera po něm kašlala nonstop
Evko-držím palce,bude zase líp ,uvidíš
Tak všem pěknou sobotu ,u nás vichr,tak snad nic neuletí Hanka
Co Liy ?Snad jí také nezchvátila chřipka

Nera (So, 26. 1. 2008 - 11:01)

Jak pročítám přípspěvky, tak učit na 1.stupni je opravdu náročné na psychiku..ale učit na 2. stupni je často o nervy....vím, co říkám!!

Evka (So, 26. 1. 2008 - 11:01)

Dekuji vam za podporu holky..Je to hruza zas.nejsem to ja..jsem uplne vedle.Chce se mi jen brecet.At uz mi brzo zaberou!!!.Nedokazu si predstavit,ze jsou jeste horsi stavy:(.A to mam v pondeli zkousku...Asi tam nepujdu.Mozec nic nebere.Chci jen lezet...

Jitka B. (So, 26. 1. 2008 - 11:01)

Přeju pěknou sobotu všem.
Na prvním stupni bych učit nemohla. Musela bych si dodělat pedagogické minimum. Možná to udělám, ale ne proto, abych šla učit, ale proto, abych se mohla zase učit. Zjistila jsem, že mi to strašně chybí. To asi není normální, co? Když člověk dokončí školu, tak je rád, že mu odpadnou stresy ze zkoušek a mně se po tom stýská.

Martina (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

Nero,
meditace je jediná rada ode mě pro Tebe - Tvé srdce. Prášky Tě toho nezbaví, chce to vyladit tělo a mysl nechemicky. Pusť si k nim relaxační hudbu. Stačí pár minut, ale téměř denně. Meditace se dají koupit v knihách nebo namluvené na CD.

Martina (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

Nero, Dáši,
od včera se můj kašel mírní. ACC Long je dobrý, ale už jsem jím předávkovaná :-), jitrocelový sirup nám nikdy se synem nezabral, i když chuťově je moooc dobrý. Kamarádka mně objednala tintúru z česneku medvědího, je antibiotická. Jak jsem ji včera začala užívat, přestala jsem se kašlem tolik dávit. Ale stejně jsem pořád jak praštěná pytlem. Syn se na nás s manželem včera zlobil, že jsme ho po chřipce nepustili na bowling. Ne, ne, házet koulí může až příští týden a šlus :-)

Dituš,
náš kluk býval dost nemocný, ale nocema jsme díky bohu vždy spávali dobře. Kdysi jsem kvůli němo pořídila i elektrický zvlhčovač vzduchu, do kt. jsem přikapávala eukalyptový olej, a pak nám zplesnivěly stěny :-(

Jitko,
lidé na jednom místě vydrží, když si to místo oblíbí nebo když si prostě stereotypně zvyknou. A co takhle učit na 1. stupni to bys nemohla? Ale to je strašně náročné na psychiku.
Moje mamka dělala na jednom místě 34 let s roční přestávkou práce jinde - pak se tam stejně vrátila. A kdyby nepropouštěli, tak by tam dělala i ve starobním důchodu.

Nera (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

Tak jsem si večer vzala Lexaurin, usnula jsem jak mimino, ale ráno bylo zase krušný (budím se strašně brzo)...zpocená, bušení srdce, a projížděly mnou vlny slabosti a úzkosti, pocit, jako bych se někam propadala, jakoby na mě sáhla smrt.Fuj..a to jsem doufala, že mi bude líp. Ráno jsem si vzala zase půlku, jak mám nakázáno, chvíli dobrý, ale te´d sedím u kompu a dělám věci do práce a zase mi srdíčko jede kolem 96 tepů/min.
Toto vážně nikdy neřestane...?

Dášenda (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

ne samozřejmě o 10 ale o 100% a ne strsy, ale samozřejmě stresy :o)jsem pako nepozorné , překlepovééé

Dášenda (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

EVKO , ještě jsem ti chtěla napsat , že tobě to svinstvo zas vyprovokovaly určitě strsy ve škole, stres je hrozný svinstvo a my citlivci ho bohužel snášíme o 10% hůře , než většina "normálních" lidí a proto se ta hnuska tímto zase může začít aktivovat tak jak se to stalo tobě,ale věřím , že to opět zvládneš , máš tu "výhodu ", že už víš o co kráčí , to plus, bojuj s tou mrchou a určo ji zas porazíš!!!Přeju ti k tomu boji hodně síly i vám VŠEM

Dášenda (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

Evko jak dlouho jsi brala AD?Tuším , že něco kolem roka?

Všude píšou , že se adečka mají užívat nejméně rok a půl , já je teda měla jen 10 měs a teď jsem 10měs zhruba beza zatím ok , bohužel člověk , který tohle jednou prodělala , si chtě nechtě musí uvědomit a počítat s tím , že se to svinstvo může začít vracet:(i já jsem připravená na tuhle možnost , ale se svým vrozeným pozitivním přístupem k věcem věřím , že mě se to prostě nestane, viš jak ?věř a víra tvá ...tak asi tak :o))

DITUŠ , ale joooo, u nás v kraji též hnusárny chřipácké ,virozové taky samo řádí , ale kupodivu se já i mala i děti ve školce držíme , máme skoro pořád plný počet dětí, zatím .
TAK SE DRŽTE !!

Dituša (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

Evko, drž se drž,beru totéž,kolik máš? Jednu asi zatím tabletu,ne?Na nejblbější stavy se AP.může prý až na 60mg.úúúúúúúúúúúúúúúááá,síla.
A vstávám ted dost podobně,jak popisuješ,musím se nutit.Ke všemu.

Dituša (So, 26. 1. 2008 - 10:01)

AHoj Dášo,to nevím,jestli mají.To máme skoro všichni:-(.U vás v kraji neřádí virózy na hranici epidemie?Tady skoro ano.Těžko jsme se mohly zrovna my vyhnout...plná školka střevních a kašlavě rýmových viróz.Od konce podzimu je to naše 3.Loni bylo hůř.Je pravda,že J jak má pryč nosní mandle,tak její rýma není tak silná,jak u L.Ta tentokrát teda trpí...o nocích se ani nevyjadřuju,děs běs.Počasí již třetí sezonu taky bacilům,virům přeje, pořádně nevymrznou...a neprojedou se na saních,aspon tady v nížinách.
Honzo,chápu.Neboj.Ráno?Bezva,jai jinak..jen tři ES a nevím ,co dřív.Muž v čudu do zejtra večera, holky nemocný,doma čurbes,tož jdu na to.
Všem klid a zdravíčko.

evka (So, 26. 1. 2008 - 09:01)

No jak ja jsem kdysi prohlasovala,ze vse ok,tak ted se vse vraci..Rano se budim unavena,tlak v hlave,klasika jak pred rokem.Ucit se nemuzu.Nesoustredim se.Jen na sebe:(.Beru ted 14 dni ten Apo-parox zase,takze snad uz to bude lepsi.Doufam!!!!

Dášenda (So, 26. 1. 2008 - 07:01)

Dobré sobotní ránko všem

HONZÍKU , to buď v klidu u srdce mě píchá též často , není to moc příjemný, ale já jsem "vyléčený"panikář , tudíž jsem už skoro rok ok bez léků i bez všech ostat. příznaků paniky, jen jsem teď prožívala od ledna menší stres v práci a tak je mi někdystresově , ale ne přímo pepkově.

MISS, to je fajn , že jsi měla tak prima den , potřebuješ to jako sůl!!!Afajn , že jsi si udělala také radost naákupy :o))to já praktikuji též často , naposledy jsem si koupila krásný dlouhý řetěz na krk se skleněným vybrušovaným větším černým srdcem , mám ráda moderní šperky na těch a na parfémech někdy trochu ujíždím :o))

DITO, jak je ? Ty nemoci vás nechtějí pustit ze spárů, snad na jaře bude líp!!!
Mají holky sníženou imušku , že jsou tak nemocný? Nemůžu si ted uvědomit jestli jsi tu o tom psala

PAJKO, vítej zpátky z lázní, snad jsi nově nabyla síly

MARTI, na mýho mažu už taky cosi lezlo a nakonec mu to prozatímpozastavil ACC LONG šumivé tbl, ty se nám při počínajících virozách osvědčily

EVKO , CÍTIT SE VYŠT?AVENĚ A HADROVĚ JE NAPROSTO NORMÁLNÍ (OBČAS)PŘI STRESU PŘI PSYCH I FYZ VYPĚTÍ

PŘEJU VÁM VŠEM POHODOVOU SOBOTU

Honza (So, 26. 1. 2008 - 06:01)

Dobre ranko vsem. Tak jsem se ted probudil spocenej a zjistil jsem ze me trosku picha u srdce, no co myslite? Zpanikaril jsem , ze jo. Sice to nebyl primo zachvat paniky ale mam v sobe ted nejaky třes a klepou se mi kolena. To mi pekne zacala sobota. A jake jste mely rano vy? Povidejte?:)

Dana (Pá, 25. 1. 2008 - 23:01)

Všechny zdravím na osmičce...
Míšo, je mi to moc líto, že to takhle dopadlo s tou restaurací, ani se nedivím, že jsi z toho smutná. Přeji ti, aby bylo zase lépe.
Už se rozloučím, jdu zalézt do peřin, ráno vstávám v pět. Večer jsme si udělaly babský sněm na bowlingu, dlouho jsem nikde nebyla, tak mi to přišlo vhod. Dobrou noc všem...

Reklama

Přidat komentář