Reklama

plodné a neplodné dny

Zuzana (Po, 23. 4. 2007 - 13:04)

Diky za odpoved. Ptala jsem se protoze jsem mela ted prvni den menstruaci a dalsi 4 dny uz vubec nekrvacim.Prvni den menstruace jsme meli s manzelem pohlavni styk.Mam pravidelny cyklus 28 dni.Tri deti.Je mi 34 let.Tak nezbyva nez cekat do pristiho mesice.

Zuzana (Po, 23. 4. 2007 - 13:04)

Diky za odpoved. Ptala jsem se protoze jsem mela ted prvni den menstruaci a dalsi 4 dny uz vubec nekrvacim.Prvni den menstruace jsme meli s manzelem pohlavni styk.Mam pravidelny cyklus 28 dni.Tri deti.Je mi 34 let.Tak nezbyva nez cekat do pristiho mesice.

Návštěvník (Po, 23. 4. 2007 - 13:04)

Symptotermální metodu např. vyučují v Centru naděje a pomoci, www.cenap.cz, jsou tam i tabulky ke stažení.

Návštěvník (Po, 23. 4. 2007 - 12:04)

Ještě bych chtěla dodat, že ty články se jmenují Symptotermální metoda.

Návštěvník (Po, 23. 4. 2007 - 12:04)

zuzano - pokud je to pravá menstruace, tak ne, ale jsou vyjímky.... nespoléhala bych na to.

Podle mě by každá žena měla o sobě a svém těle a cyklu vědět maximum. Jak poznám plodné dny (jak vypadá bazální teplota, jak vypadají poševní hleny v době ovulace....). Dobré články na toto téma byly na Rodina.cz. Zkuste tam pohledat.

Zuzana (Po, 23. 4. 2007 - 12:04)

Je mozne otehotnet v dobe menstruace?

Zuzana (Po, 23. 4. 2007 - 12:04)

Je mozne otehotnet v dobe menstruace?

l. (Pá, 30. 3. 2007 - 23:03)

ráda bych vás upozornila, že plodné dny můžete mít klidně i během menstruace, takže je hloupost se spolíhat jen na 11-17 den cyklu. Moje sestra se taky dlohodobě snažila otěhotnět a nakonec na radu astrologa /plodné dny podle hvězd/ otěhotněla třetí den menzes.

Q (Pá, 30. 3. 2007 - 23:03)

Po vysazeni HA jsem nezačala menstruovat. Po nepříliš úspěšné hormonální léčbě jsem (i bez menstruace otěhotněla), bohužel těhot. vydrželo jen pár týdnů a loni na podzim jsem prodělala kyretáž (cca v 6tt). Po 6ti nedělí jsem nezačala menstruovat a proto mi lékařka opět předepsala hormonální léčbu (pro nastartování cyklu). Poslední balení jsem dobrala začátkem března, po té odmenstruovala a další mensturaci by měla přijít 10.4. S přítelem se snažime o miminko a po skončení menst. jsme měli několikrát poh.styk.. Nyní mám pocity, jako při otěhotnění (bolení v podbříšku, bolesti zad, bolesti žaludku).. Těhot. test je však negativní.. Je přesto možné, že se jedná o těhotenství? Je možné, že se již teď hlásí menstruace ?? Budu ráda za názor.. Díky !

jana (Ne, 25. 3. 2007 - 12:03)

Dobrý den chtěla jsem se zeptat kdy má žena nejplodnější dny Děkuji za radu J.Cotkova"seznam.cz

lajla (Ne, 29. 10. 2006 - 19:10)

mrkni na
http://www.zena-in.cz/menstruace.asp

Charlott (Ne, 9. 7. 2006 - 11:07)

Chtela bych se zeptat,kdy ma zena neplodne dny,jestli to byva i treba 1-2 dny po skonceni menstruace....

Pavla (Pá, 7. 7. 2006 - 11:07)

pokud ti trvá menstr.cyklus 28 dní, plodné dny nastávají pravděpodobně od 12 do 14 dne cyklu, jestliže cyklus trvá 30 - 31 dní, plodné dny jsou 14 - 19 den cyklu. Někdy si ale příroda s námu hraje, znám ženy, které otěhotněly těsně před,ale také hned po memses. My se snažíme dva roky a nic, takže přeji všem snažilkám pevné nervy a štěstí.

s (St, 21. 6. 2006 - 09:06)

ssss

Jana79 (Po, 20. 2. 2006 - 16:02)

:-DDD Tak to je rada nad zlato! Kdyz se k neplodnym dnum pouzije kondom... :-DDD Kdyz se kondom pouzije kdykoliv (podotykam spravne, vcas atd.), tak je moznost otehotnet vzdycky pomerne mala. To uz bych musela byt paranoik, kdybych si sex s kondomem jistila jeste neplodnymi dny. V tom pripade snad radsi jit to HA. :-))

Fjona (Út, 5. 4. 2005 - 22:04)

ahoj, chtěla bych se zeptat jak se dají vypočítat neplodné dny,...vím že to sice není 100% ochrana před otěhotněním, používám antikoncepci, ale chtěla bych vědět jak zjistit dny kdy je otěhotnění nejméně pravděpodobné abych si sex opravdu mohla užít, moc těmhle hormonálním metodám zatím ještě nedůveřuji....díky

Riva (So, 19. 3. 2005 - 23:03)

Kazdy patek od 22h do 24h odpovida na Ceskem rozhlase Region na dotazy posluchacu pan Radim Uzel. Nedavno tam rikal, ze neplodne dny ma zena 5 dni pred menstruaci a 3 dny po. Neni to pry samozrejme 100% spolehlive, ale kdyz se v techto dnech jeste pouzije kondom, tak je sance na otehotneni pry hodne mala.

aalee (Pá, 18. 2. 2005 - 18:02)

tak co je nového? Jak jste na tom s měřením teploty? Někomu už se zadařilo?

myska (Pá, 18. 2. 2005 - 16:02)

To jsem zvedava, jestli sem nekdo ze sexusu zabloudi. No snad to tu najdou.Uvidime jestli to zaujme.

aalee (Pá, 18. 2. 2005 - 15:02)

Vitam vsechny z www.sexus.cz!

Reklama

Přidat komentář