Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Baculka (Út, 13. 9. 2005 - 08:09)

Dobré ránko:Plán na dnes: R: musli bez cukru, jogurt ActiviaSv: jablko, mozno dveO: odtucneny tvaroh, paradajkovy salat, 50 g razny chliebSv: sojovy napoj, musli tycinkaVecera: kruti maso, zeleninaVecer: 2x 45 min. rotopedJa napr. do posilky nechodim, lebo neznasam spolocnost viac cudzich ludi, tiez mi vadi smrad upotenych chlapov a uzavrete priestory... ked uz mam byt uprimna. Nie je nic nad beh, bicyklovanie v prirode/teda ked je moznost/, kde spojim šport s relaxom. To je moj nazor.

PetraL (Út, 13. 9. 2005 - 07:09)

A potom tu nějaká Andula napíše, že shodila 12 kilo a ty si z ní sedneš na prdel a nenapadne tě pochybovat. Taková Kačka zhubla 9 kilo a dosáhla toho taky stravou a cvičením, a té bys nevěřil ani nos mezi očima. Leníka napadneš tak, že odejde z diskuze a potom sem napíšeš, že jako jediná to vzala na správný konec, a ani nevíš, že i některé ostatní chodí do posilky. Do Blue dříve rýpeš a teď ji najednou přeješ hodně štěstí. Asi trošičku rozpolcená osobnost, ne?Holky, omlouvám se, že jsem sem napsala, jsem taky nepisálek. Hodně štěstí všem, i tobě Hejtmy.

PetraL (Út, 13. 9. 2005 - 07:09)

Ale Hejtmy, co to říkáš, že chceš jen diskutovat? Tuhle diskuzi čtu od začátku a když holky nesouhlasili s tvým braním různých doplňků na cvičení, tak jsi je začal napadat. Některá tu napsala, že zhubla, ty jsi na to napsal, že bůh ví co, že to budou jen svaly, další psaly, že cvičí, to jsi pro jistotu úplně přehlédl, do Blue jsi se strefoval i v jiných diskuzích, které založila a psal jsi tam něco jako "No comment, Blue", popíral si vše, co se holkám povedlo, jako naposledy v tvém příspěvku, že nic nedělají, a tak to bylo pořád, házel jsi všechny do jednoho pytle a četl jen to, co se ti hodilo. To není diskuze. Vyjma tedy tvých posledních příspěvků, ty nejsou útočné, i když v nich s něčím, čemu věří holky, nesouhlasíš. Takhle by to bylo super.

Kačka (Po, 12. 9. 2005 - 22:09)

Hezký večer,Stelejšn, díky za odpověd. Já tady děsně nerada končím, hlavně cítím, že jsem hnusná, když docílím svého výsledku a dám vám sbohem (TAKHLE VÁM TO MŮŽE VYZNÍT, ALE NENÍ TO TAK!!!). Spíš mám hroznou touhu udělat někoho šťastným jako jsem já, protože cítit se dobře ve svém těle je fakt fajn. Ale když Ti někdo napíše, že Ti kalorie lezou na mozek, nemam pak nějak sílu na to se hádat (přiznávám jsem slabší jedinec).Jinak musím přiznat Hejtmy mi hodně dal, i když jsem si z jeho teorií nevzala zdaleka vše a s jeho jídelníčkem rozhodně nesouhlasím. Jen nepochopil význam této diskuze. Jeho názoru si cením, ale u vyjádření názoru to mělo skončit, tohle věčné dohadování o ničem nikomu nic nedá.Stelejšn, ještě dotaz, jak Ti vyhovoval spining ?? Konečně je možnost i v Mělníku, tak uvažuju, že to zkusím. Prý je to záhul a příliš potom rostou svaly.Tak pro dnešek brou...

Lůca (Po, 12. 9. 2005 - 21:09)

Jak to tady tak čtu, mrzí mě, že jsou tady takový dva tábory, který na sebe pořád útočí. Nepřidá to na pohodě nikomu z nás...já dneska zase splnila svůj cvičební plán - hodina na rotopedu a 20 min běh. Tak mám zase aspoň trochu radost:-) Přeju hezký večer

Hejtmy (Po, 12. 9. 2005 - 21:09)

Ale já přece nepíšu že nic nedělaj, to snad ani ne, jinak by to tady nemuselo existovat. Já se jen domnívám, že se tady drží jisté mýty o kterých se bojím zmiňovat, protože bych byl okamžitě napaden.K tomu co píšeš snad jen tolik, že sisi toho asi vzala trochu moc. Spinning, tai či a posilovnu? to bych nestíhal ani kdybych chtěl.měl jsem na mysli motivaci be smyslu, že kde je víc lidí, je víc možností se něčemu přiučit, porovnat svůj postoj s ostatníma(to jde přes net těžko, když je to virtuálně) a neuhnout z cesty. Pamatuju se že když jsem před pěti lety začínal se stravou a cvičením tak jsem se zeptal Chaloupky... a jak to mám stíhat? A on odpověděl: "Dejdar taky musí hrát divadlo." Ale souhlasím vše je o vůli... já tady nechci nikoho ničit chraň bůh, já chci jen diskutovat, zrovna jako teď s tebou.

Hejtmy (Po, 12. 9. 2005 - 21:09)

Ale já přece nepíšu že nic nedělaj, to snad ani ne, jinak by to tady nemuselo existovat. Já se jen domnívám, že se tady drží jisté mýty o kterých se bojím zmiňovat, protože bych byl okamžitě napaden.K tomu co píšeš snad jen tolik, že sisi toho asi vzala trochu moc. Spinning, tai či a posilovnu? to bych nestíhal ani kdybych chtěl.měl jsem na mysli motivaci be smyslu, že kde je víc lidí, je víc možností se něčemu přiučit, porovnat svůj postoj s ostatníma(to jde přes net těžko, když je to virtuálně) a neuhnout z cesty. Pamatuju se že když jsem před pěti lety začínal se stravou a cvičením tak jsem se zeptal Chaloupky... a jak to mám stíhat? A on odpověděl: "Dejdar taky musí hrát divadlo." Ale souhlasím vše je o vůli... já tady nechci nikoho ničit chraň bůh, já chci jen diskutovat, zrovna jako teď s tebou.

Stelejšn (Po, 12. 9. 2005 - 21:09)

Jinak Kačko, mrzí mně, že i ty chceš tady skončit. Docela jsem si zvykla, že nás sem přispívá pravidelně několik a teď to tu trochu vázne, pokud nepočítám ty "přestřelky". Je to škoda, ale chápu, že ne každý to dokáže překousnout. Doufám, že nakonec si tu nebudu povídat sama:-)

Stelejšn (Po, 12. 9. 2005 - 21:09)

Hejtmy, samozřejmě musím souhlasit i s tím, že pocit je důležitější než to číslo, co váha ukáže:-)Kačko, klidně se ptej co tě zajímá. Nejsem tedy ve všem tak zběhlá, jak bývala Libka, protože ještě nemám tolik zkušeností, ale pokud budu moct, tak ti cokoli napíšu. Samozřejmě spousta těch věcí budou hlavně mé zkušenosti, které fungují u mně. Co se týká těch sójových výrobků - taky jsem si před lety koupila sójový jogurt a nic moc. Tenhle, tuším, vyrábí Sojaprodukt a není to jako jogurt, ale jako dezert (www.sojaprodukt.sk) já si kupuji čokoládový, ale mají i ovocné. Já všechny tyhle věci kupuji v Praze na Andělu. Tam je teď už asi pět prodejen zdravé výživy, o kterých vím.

Stelejšn (Po, 12. 9. 2005 - 20:09)

Hejtmy, já si myslím, že motivace chybí jak komu (a nejen v téhle diskuzi). Každý jsme nějaký. Někdo má prostě pevnější vůli, jiný ne. Někdo má jako motivaci cvičení-třeba v posilovně a někomu stačí, že se zúčastní diskuze a zacvičí si doma:-)Já si o sobě troufám tvrdit, že pevnou vůli mám (ne sice vždy, ale depresi kvůli tomu nepropadám a rozhodně převládají období, kdy jsem v pohodě-nebo spíš takhle - málokdy se mi stane, že jsem vyloženě "na prášky"). S tím, jak pomalu hubnu jsem spokojená a kdybych zhubla těch (třeba) 30 kg, co píšeš, tak asi nebudu vidět:-) To je samozřejmě extrém, ale jestli tomu správně rozumím, tak větší motivaci získám, když půjdu cvičit za peníze? Tak to u mně nefunguje. Když jsem si zaplatila permanentku na spinning, tak jsem pak měla větší nervy spíš z toho, jestli ji vůbec dochodím. Když jsem měla možnost volby jít nebo nejít vyhovovalo mi to mnohem víc. Neříkám, že si nejdu zacvičit do posilovny - dřív jsem chodila i pravidelně, nebo na ten spinning, nebo do tělocvičny na taj-či, atd., ale z časových důvodů to občas nejde všechno zkloubit dohromady a já nejsem typ, co si řekne, že půjde jindy a pak se doma válí. Je tohle ten důvod, proč máš výhrady proti cvičení doma? Pokud ne, tak mi napiš konkrétní. Díky.Jinak musím souhlasit s tím, že je to v hlavě. Taky mi před rokem dělalo velký problém pohnout s váhou. Dostala jsem se díky osobním problémům na 67 kg a ať jsem makala jak jsem chtěla, tak váha se prostě nehnula. Pak se něco stalo. Nedokážu to popsat, ale něco mi docvaklo a najednou to šlo samo. Možná jsem jen přestala řešit zbytečné problémy, protože co má řešení, to se vyřeší samo a co nemá řešení, tak to nemá cenu řešit.Proto, prosím, tady neházej obecně všechny holky do jednoho pytle, jak z tvých příspěvků občas vyplývá (možná to jen špatně chápu), protože tím motivaci rozhodně nezískají (ani ty slabší).Já si nemyslím, že bys sem neměl přispívat. Čím víc názorů, tím líp, jenže občas se holky můžou cítit pobouřeně, hlavně, když píšeš, že nic nedělají (a ony dělají, každá, co je v jejích silách), pak se logicky brání a vznikají tu třenice kvůli tomu, že tebe brání zase "pozorovatelé", kteří zasahují a napadají je, aniž by přispěli něco plodného do této diskuze a nebo naopak brání holky, ale i to vyjde nastejno. (I tohle je pouze můj názor).

Hejtmy (Po, 12. 9. 2005 - 19:09)

Já si osobně myslím, že to jak se člověk cítí vevnitř je mnohem důležitější než to kolik zhubnul

Hejtmy (Po, 12. 9. 2005 - 19:09)

Stalejšn... no výhrady tak úplně nemám, je to lepší než se válet na gauči. ovšem chybí tady jedna věc a to je motivace. Ve fitku kam chodí víc lidí tě to nutí prostě víc makat, nehledě na to že některé stroje(hlavně na nohy) ničím nenahradíš. Dále ty peníze které za ten čas zaplatíš tě nutí ještě víc zamakat. Já osbně si myslím, že každý může dosáhnout mnohem lepších výsledků, lidně i třicet kilo za tři měsíce když bude chtít, jen musí naladit něco v hlavě, prostě ho nesmí nic rozhodit. Musí se připravit na to, že okolí jej bude brát spíš negativně(často i včetně partnera), ale pokud ostatní uvidí, že to jde nahoru a ne dolů začnou tu dotyčnou osobu vidět v úplně jiném světle což samo pomůže i té osobě samotné. To je to, co mi cvičení hlavně dalo. nepodléhat náladám a depresím, protože skoro všechno se dá vyřešit(jak říká má partnerka: "bude líp"). mě to zatím připadá že tady všechny děvčata podléhají smutku(za tenhle názor se omlouvám) a proto nedosahují toho čeho by chtěli dosáhnout.... to je můj pohled.

Kačka (Po, 12. 9. 2005 - 19:09)

Ahoj holky,taky už mám toho hádání plné zuby a taky už přes týden nepřispívám. Pojala jsem to sobecky, ale prostě jsem na to taky už neměla nervy. Pořád vás čtu a veřte mi, že na vás myslím.Někdo psal, že jsem zhubla 6 kilo, tak to není šest, ale 9 (můj poslední příspevěk). V současnosti už deset, protože posledních čtrnáct dnů ta váha o to poslední kilo nekolísá a drží se. Takže jsem dokázala, co jsem chtěla a pouštím se do pomoci mé kamarádce, která potřebuje shodit dvacet kilo. Mám z toho trochu rozpaky, protože nevím, jestli ji zrovna můj jídelníček pomůže.Tak posílám vám všem pozdrav a všem, co to potřebují (Marti, Blue) pevné nervy a co nejméně komplikací v životě.Stelejšn, na Tebe mám ještě dotazy. Téměř vždy máš v jídelníčku něco nového, co neznám. Myslím, že by jsem nebyla jediná, koho to zajímá. Pokud Ti to nebude vadit, napiš, moc prosím, do závorky, co to je. Díky moc. Jooo a sojové pochoutky kupuješ kde, měla jsi v jídelníčku nějaké deserty? Já si před lety koupila někde v obchodě sojový jogurt a nebyl moc dobrý. ALe třeba jsem měla jen smůlu na výrobce. Díky za všechny Tvé odpovědi.Mějte se Katka

Stelejšn (Po, 12. 9. 2005 - 15:09)

Ahoj Blue,bud v pohode. Ja jsem taky oproti minulemu pondelku o pul kila vys, ale oproti tem 66 na zacatku je to super vaha. Mam to zmenou stravy - byla jsem u tety v Breclavi a ta drzi delenou, nejak mne to nesedlo. Myslim, ze do dvou dnu jsem na svem:-)

Stelejšn (Po, 12. 9. 2005 - 15:09)

Deny, quinoa je druh obilniny.

Stelejšn (Po, 12. 9. 2005 - 15:09)

Hejtmy, jak muzes vedet, ze to, co holky delaji neni dostatecne? Pokud jim jde vaha dolu, pozoruji na svem tele zmeny, kamaradi se spolu, a to je to, proc tu jsou, a jsou se sebou spokojene, tak je to jedno, ne? Svuj ucel to plni a ony jsou na tom porad lip, nez nekdo, kdo vubec nic nedela ani nepremysli o tom, co ji. Treba pak pro ne neni tak dulezite zhubnout 12 kg za tri mesice, jak to bylo v tom casopise.A nechapu, proc tu nekdo (nemyslim ted tebe, protoze ty to nedelas) pise neco ostrejsiho tem, kdo sem pravidelne prispivaji, pokud pouze pozoruje. Tak to taky muze napsat normalne, ale mozna to ani jinak napsat neumi:-)A jaky je tvuj nazor na cviceni doma, abych se poucila. Ja s tebou diskutovat chci (i kdyz nevim, jestli dost vecne, protoze jsem laik) a rada si necham poradit a nebo si aspon rada prectu tvuj nazor:-)

Baculka (Po, 12. 9. 2005 - 14:09)

Ahoj Blue! Tiez ta vitam. Napis, co si papala.

blueblueblue (Po, 12. 9. 2005 - 14:09)

Díky za přivítání,takže míry 170 cm, 60 kg chci zhubnout 2-3 kg, ale hlavně mi jde o to celkově posílit a zbavit se špeků

Baculka (Po, 12. 9. 2005 - 13:09)

Stelejšn, diky moc za to mazanie historie. Teraz ma uz sef hadam nebude kontrolovat!

Slůně (Po, 12. 9. 2005 - 12:09)

Martino díky za radu.

Reklama

Přidat komentář