Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

Petra (Pá, 12. 3. 2021 - 18:03)

Ano, je to zcela určitě lepší pro tělo, ale i pro okolní tkáň. Nechala jsem si to dělat na klinice perfectclinic .cz , která má pobočky v Brně, Praze a Liberci. Je dobré, že pomocí vodního paprsku můžete cílit přímo na konkrétní problémové místo. Na jejich stránkách najdete tuto metodu kompletně popsanou.

Alžběta (Po, 8. 3. 2021 - 17:03)

Takže v podstatě ten přenos tuku do jiného místa, jak tu píše Petra je lepším řešením než klasické odsátí tuku?

Návštěvník (So, 6. 3. 2021 - 15:03)

Liposukce odstraní tuk na tom jednom místě, neslouží k hubnutí. Většinou už se tuk na odsátém místě neobjeví ale objeví se jinde. Necháš si odsát břicho, narostou ti boky. Asi tak.

Petra (So, 6. 3. 2021 - 15:03)

Šla jsem na liposukci po dvou letech, kdy jsem nebyla schopná cvičením se svým tělem už nic dělat. Byla jsem na liposukci, kde se používá vodní paprsek k přenosu tuku na jiné místo. Není to tak bolestivá metoda jako u klasické formy liposukce a jsem s výsledkem opravdu spokojená.

Alžběta (St, 3. 3. 2021 - 19:03)

Jste s liposukcí spokojené? i po delší době? můžete mi tento zákrok doporučit, abych vytvarovala své tělo?

simik (Čt, 16. 5. 2013 - 15:05)

prosiiiim....mam 8 dni po liposukci vnutrnich stehen...a dnes lu desne natikaji nohy...chodidla..vite nekdo o tol neco?!

simik (Čt, 16. 5. 2013 - 15:05)

je mozne..ze mi natikzji nohy po liposukci

Kačka (Ne, 17. 10. 2010 - 00:10)

Terner, já bych na to šla, i kdyby to stálo plnou částku, ale oni mi to tenkrát nechtěli povolit, protože mi bylo čerstvých dvacet, to byl hlavní důvod. Prostě jsem si to hrozně přála, vtedy to bylo pro mě nějak moc důležitý. Dneska už si všechno promejšlim mnohem dýl...

Terner (So, 16. 10. 2010 - 22:10)

Zdravím všechny na této...Modlila ses k bohu, aby Ti zařídil slevu?!

Kačka (So, 16. 10. 2010 - 17:10)

Zdravím všechny na této diskusi.

Tak si to tu pročítám už celý den a není to poprvé, o liposukci už uvažuji pár měsíců, ale zatím jsem se nerozhodla a zkouším stále nějaké neinvazivní metody (cvičení, diety).

Ale už delší dobu mám pocit, že mé snahy zhubnout zadek s bokama je nereálné. Mám typ slovanské postavy a nesnáším, když mi to někdo připomene.

Pokaždý, když se podívám na nějakou slečnu s pěkným zadečkem, tak si v duchu taky přeju tak vypadat. Jenže postavu typu hrušky mám v genech, takže to fakt asi neovlivním. Už jsem vyzkoušela kalanetiku (s menším úspěchem), lymfoven (s žádným úspěchem), aerobik, posilovnu i se zaplaceným trenérem, úpravu jídelničku, vaření nepoživatelných jídel, na které zaručenně sami od sebe chuť nedostanete:-(. Jsem zastáncem toho, že hubnout se má přirozeně a ne pod kudlou, ale tohle si říkám už nejmíň po dvacátý a vždycky to skončí stejně - obdobím "držení se na uzdě" X jím všechno a kdykoliv.

Po tom, co jsem si tu přečetla, tak se mi zamlouvá Mudr. Točíková, jelikož jsem z Prahy. A pak Mudr. Foldyna, Mudr. Franců a Mudr. Šimek. Ale ta Praha je pro mě asi nejpřijatelnější už z důvodu nějakých kontrol. Jen mě trošku zděsily ty objednávací termíny, je to strašně dlouhý... No ale neodradilo mě to:-)

Tak doufám, že doktora jsem si vybrala správně, a že mi to tady schválíte:-)

Mimochodem už mám za sebou jednu plastiku nosu (před 5 lety).

Tenkrát jsem vůbec nevěděla kdo mi tu plastiku bude dělat, bylo to bez referencí, doporučila mi doktora moje ORL lékařka. Takže jsem se tam vydala na konzultaci a úplně sama. Cenou jsem byla zhrozena a moje potom maminka taky. Chtěla mi to vymluvit, ale já si trvala na svém a modlila jsem se k Bohu, aby mi tu operaci schválili a "zlevnili" z důvodu úrazu. Naštěstí to vyšlo, pan doktor mě odoperoval (už je v důchodu), s výsledkem jsem spokojená:-)

Takže teď mám další přání a chtěla jsem se s váma podělit taky o mé zkušenosti.

Mějte se, pa pa Kačka:-)

hanula121 (St, 9. 6. 2010 - 12:06)

Jak tě napadlo chodit do...Ijá byla ořed měsícem na lipo břicha v medicomu a výsledek už je znát,na to že je tam ještě trochu otok tak si myslím že můžu být spokojená...viz mé foto před a po lipo :))

Jitka (Po, 19. 10. 2009 - 12:10)

Asi se nechala zblbnout...Jsem 4měsíce po liposukci u dr.Točíkové,at si kdo chce,co chce říká,jsem velice spokojena.Byla jsem spokojena po konzultaci,po operaci,po převazech a nyní sdefinitivním výsledkem.Nemám žádné jizvy nerovnosti,efekt přesně takový jaký jsem chtěla.Cena 12000kaček za vnější stehna.Vřele doporučuji.

Double Dotty (St, 30. 9. 2009 - 00:09)

Asi se nechala zblbnout všudypřítomnou reklamou...

Šárka (Út, 29. 9. 2009 - 00:09)

Jak tě napadlo chodit do Medicomu?

z (Po, 28. 9. 2009 - 17:09)

ahoj, já byla dnes na lipo...doporučuj až uvidíš výsledek...t.j. až tak po 3 měsících, na závěry je dneska ještě moc brzo

alena (Pá, 25. 9. 2009 - 19:09)

ahoj, já byla dnes na lipo břicha v medicomu a nemůžu si jejich přístup vynachválit a ne jen přístup ale i celý zákrok pan dr paduch byl moc příjemný a zákrok ani moc nebolel spíše je to jen nepříjemný tlak. nyní jsem několik hodin po lipo a cítím se dobře moc to nebolí spíše jako když má člověk namožené svaly. medicom můžu jen doporučit

:::.? (St, 2. 9. 2009 - 21:09)

Prosim Vás nevíte jaké ceny,ma mudr.Kufa?

Tina (Út, 1. 9. 2009 - 23:09)

Procházková pracuje i v Praze? A kde?

katka (Po, 31. 8. 2009 - 21:08)

Já jdu nyní na liposukci stehen k Dr Procházkové , která pracuje kromě Jihlavy i v Praze , cenově je to velmi dobré

alexandra (Po, 6. 7. 2009 - 15:07)

Byla jsem na liposukci 2krát..ale liposukci břicha mi nechtěli udělat, prý by to nemělo cenu..já ten svůj šerednej špek pod břichem ale tak nesnáším!a že tam je, mi potvrdili i v ordinaci..co si o tom myslíte? vy co máte lip. břicha, jste spokojení? bříško máte ploché? jaké bylo před operací?? díky moc!

Reklama

Přidat komentář