Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2009 - 17:04)

Nejlepší je podívat se na fotky před a po, člověk často zapomene jak vypadal a pak mu připadá, že změna není. Je dobré si občas ty staré fotky připomenout, nedávno jsem měla tu možnost a je to překvapení. Každý kdo chce dobrý výsledek po liposukci, měl by si udržovat váhu a kondičku. Zajistí si tak stabilní výsledek a dobrý tonus kůže. Nic není jen tak. Metabolismus se dá rozhodit různě, ale liposukcí těžko, není důvod. Problém bych hledala jinde, štítná žláza, hladina hormonů..cukrovka...nebo jen obyčejně špatná životospráva. Vinit někoho je snadné, ale obykle to všechno bývá jinak. Já jsem už taky hodně let po liposukci a stále spokojená, ale váhu si hlídám a do pohybu se taky nutím - pořád mě ta možnost zbavit se nepěkné tukové "parády" přijde jako zázrak a jsem za něj každý den vděčná.

Veronika (Út, 21. 4. 2009 - 22:04)

U Linzera jsem byla na lipo boků před 4 lety. Po roce jsem šla na opravu, protože nebyl znát až takový rozdíl a udělali se mi na boku boule. Kdybych věděla, jaký bude výsledek, nikdy na liposukci nejdu! Nikomu lipo nedoporučuju, totálně se mi rozhodil metabolismus,a změnila postava. Přibrala jsem sice pár kil,které se mi do boků už nevrazili, ale vrazili se do jiných částí těla ( kolena,lýtka, břicho)a nevím si teď se sebou rady.

LENKA (Po, 20. 4. 2009 - 12:04)

AHOJ HOLKY MA NAKDO ZKUSENOSTI S PANEM PRIMAREM VISKEM Z MEDICOM VIP?ZAJIMA ME LIPOSUKCE JAK JI PROVADI DIK AHOJ

Návštěvník (St, 4. 3. 2009 - 18:03)

Jájo, kompresní prádlo se nenosí proto, aby ti nepoklesl zadek :-)))), ale proto, aby uvolněná kůže zas dobře přirostla.

Jája (St, 25. 2. 2009 - 20:02)

Při liposukci ti vždy zadek poklesne,proto nosíš to prádlo,aby to bylo co nejmín,někde to i vylepují.

Ernie (Ne, 22. 2. 2009 - 19:02)

Lili, když projdeš starší příspěvky o liposukcích, tak pár příspěvků o MUDr. Lucákovi najdeš. Nejsou moc pozitivní.

Lili (Ne, 22. 2. 2009 - 18:02)

Má někdo zkušenost u mudr.Lucáka?

Fany (Ne, 22. 2. 2009 - 11:02)

Točíkovou nedoporučuju, je docela nevrlá, moc nic nevysvětlí. Mně tum.lipo přehnala, na bocích ubrala víc a poklesl mi tim padem zadecek,ale jen pokrčila rameny. Zpátky už to nejde :o(

kika-p (St, 4. 7. 2012 - 10:07)

na doktroa Pulse jsem četla už hodně pozitiních ohlasů,navíc mám pocit že v Medicomu mají i konzultace zdarma...taky uažuji o lipo tak to asi zkusím u něj,konzultaci a pak uvidiím...

romanna (Út, 26. 6. 2012 - 16:06)

musím souhlasit že fakt záleží na knkrétním doktorovi..mamka byla před pár rokama v medikomu a nemla žádné komplikace,bezva :) ale nevím přesnš kdo ji operoval..

martaxx (Út, 19. 6. 2012 - 11:06)

Ono je to asi vždycky o konktétním lékaři a je lepší si to promyslet a jít k nkěomu s praxí.Já byla na liposukci vnitřních stehen taky v Medicomu u pana doktora Pulse a musím říct že jsem byla spokojená, můžu doporučit. Výsledek moc pěkný a i se to bez problémů hojilo,z toho jsem teda měla před operací docela strach.Nakonec ale určitě spokojenost :))

Lenka (Po, 2. 4. 2012 - 17:04)

Já byla na liposukci v medicomu na Viniční u pana dokrora Paducha. Jednou na břicho a podruhé na vnitřní stehna. Přemýšlím, že bych šla i na vnější. Určitě bych šla zase tam, byla to rychlovka a bez žádných problémů,i s dopravou domu. Nezasvěcení si toho sice vůbec nevšimli a ani to nebylo bez bolesti, ale dalo se to přežít.Teď jsem moc spokojená, protože se mi stehna konečně tak šíleně nedřou a cítím se mnohem lépe. Je tam klid a moc fajn přístup. Za dva dny jsem mohla normálně fungovat, takže se není čeho bát.

Martina (So, 3. 3. 2012 - 07:03)

Ahoj, já si nechala na začátku února udělat paže u MUDr. Vrbického a jsem nesmírně spokojená - necelý týden od konzultace už jsem byla po operaci a výsledek je opravdu super! Moc to nebolí, domů jsem řídila a aniž by kdokoli věděl, že jsem byla na lipo 3 týdny po operaci už si výsledku všimlo okolí! Jsem nadšená a doporučuji!!!

xapple (Pá, 2. 3. 2012 - 21:03)

Dobrý den,byla jsem včera...A copak sis nechala delat? jsem k nemu objednaná na vnitřní stehna a na recenzích písou, že mu to moc nejde..
Tak nevím, kdo je oborník na vniřní stehna a kolena? Díky

Katka (Ne, 5. 2. 2012 - 15:02)

Dobrý den,byla jsem včera na zákroku a pán doktor má opravdu zlaté ruce.Ano trochu to ćlověk cítí to bych lhala kdyby ne,ale stojí to za to,je pravda,že večer po zákroku se mi zatočila hlava,ale to je při prudkém vstanutí.Jinak dnes jsem 24h po zákroku a je to uż docela pohoda,jen musím pomaleji chodit,bolí to jakoby velká modřina,ale výsledek už ted vidím a to mám mohy nateklé.Píšete,že je to drahé,ale jsem toho názoru si připlatit a mít kvalitu.Klinika je na úrovni a všichni jsou tam prima a pan doktor PADUCH je jednička.

HelčaF. (Čt, 8. 12. 2011 - 13:12)

Já za sebe můžu doporučit Kryolipolýzu. Byla jsem na ní před měsícem v salonu Depilbody na Praze 2 a musím říct, že výsledky jsou super :-) Odzkoušela jsem to na hýždích a teď se připravuju na stehna. Navíc personál byl moc fajn, se vším mi poradili. Tenhle týden na to mají dokonce akci, tak jsem si koupila 4 poukázky, však se to hodí na Vánoce :-)))
http://krasnalevne.cz/sleva/kryolipolyza-pouze-495-kc-za-60-minut

Mína (So, 15. 1. 2011 - 18:01)

Asi se nechala zblbnout...Závist je strašná věc .......

Mína (So, 15. 1. 2011 - 18:01)

Jak tě napadlo chodit do...A proč né? A proč se tak divíte .....?
Nechápu???????!!! Proč by si nemohla vybrat zrovna Medicom VIP? Já tam taky byla a jsem nadmíru spokojená.

z (Pá, 21. 11. 2008 - 13:11)

Řekla bych to jinak, když se přibere, tak všude, na odsátých místech je méně tukových buněk, tak ten nárust nemůže být takový. I když na druhou stranu asi nikdo nepřibírá uplně rovnoměrně, vždy máme místa, kde je to tak nějak víc vidět i bez liposukce - je to dáno geneticky a tak se odsátím trochu ta genetika dá ožulit.
Na vlastním příkladu, vždy mi nejdřiv přibíraly stehna, po úpravě před mnoha lety když něco naberu, tak pořád postava má svou souměrnost a ty nohy zůstávají v dobrém poměru k ostatnímu. Ale dramaticky jsem ještě nepřibrala, vždy je to tak + - 5 kg.
Nicméně s výsledkem jsem stále spokojená, žádné změny nebo nárůsty jinde nejsou.

Andrea (St, 19. 11. 2008 - 11:11)

Je to možný, když se hodně přibere, tak se zřejmě přibírá hlavně tam, kde to odsátý není.

Reklama

Přidat komentář