Reklama

Liposukce

Návštěvník (Po, 29. 4. 2002 - 14:04)

Ahoj, tak jsem se rozhdla pro Ultrazvukovou liposukci na klinice Esthe. Nejdřív se ještě nějaké to kilo pokusím zhubnout a to co zůstane na bocích a zadku si nechám odsát. Mám totiž rodovou dispozici k ukládání tuku právě na těchto místech. Do Esthe jsem si psala, moc mi toho neodepsali, vše se prý dozvím na konzultaci s lékařem. Tak jen vím, že mnou požadovaný zákrok mě bude stát 28500,00 kč a návleky se nosí 8 týdnů. Tak pokud někdo máte zkušenost s liposukcí, tak prosím napište. ahojda

Návštěvník (St, 3. 4. 2002 - 16:04)

Jano,zajímalo by mě kolik ultrazvuková liposukce v Esthe stála? Jak vše probíhalo? V jakém rozsahu byla provedena?Chodím pravidelně 3x týdne cvičit, večer nejím, piju 3 l vody denně a nic mi na stehna nezabírá. Začínám přemýšlet o liposukci.Děkuji za odpověď.S.

Návštěvník (Pá, 29. 3. 2002 - 09:03)

Prodelala jsem liposukci pred 8 lety, byla to takova ta asi prvni co tady byla dostupna. Odsali mi tuk kanylou pod celkovou anestezii. Byla jsem stihla, trapily mne jenom vyraznejsi boky, byla jsem s tim spokojena celych 8 let, mohla jsem snist co jsem chtela a pritom jsem vubec nepribirala. Sice se mi po case zdalo, ze se mi trochu zhorsila celulitida, ale to je nejspis tim, ze jsem vubec necvicila, jsem dost pecival, ale stejne stehna i zadek se nezvetsovali. Az nyni, protoze cekam miminko, ted jsem v polovine tehotenstvi a uz mam navic 8 kg, prestoze jim mene a hlavne zdraveji nez jsem jedla pred otehotnenim. Na zadku jsem uz pribrala - naprosto STEJNOMERNE - 9 cm, to same sice na obvodu prsou, ale ty - obavam se - po kojeni splasknou - na rozdil od toho zadku a stehen. No uvidime, detatko si moc preju, takze mi to za to stoji, i kdyz budu muset mozna za rok podstoupit znovu liposukci, kdyz nezabere cviceni ani hladovka. Zajimalo by me, ktera metoda je nejlepsi (z toho co jsem se zde docetla se mi jevi jako nejlepsi ultrazvukova) a na kolik vyjde liposukce zadku a stehen v Brne(vnitrnich+vnejsich). Uvazovala jsem i o kotnicih, ale tam mam nejvetsi strach, ze se to nepovede. Mate s tim nekdo zkusenosti ? Diky za odpoved.

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2002 - 11:03)

UAL,provadeji na klinice Esthe v Praze.Me ji delal Dr.Pros,je moc hodnej a s vysledkem jsem spokojena.Tuk se bude samozrejme usazovat jinde,ale s tema boulema se mi to nezda.Me rikal ze kdyz priberu,tak rovnomerne,vsude stejne.Nevim,ja radsi nepribiram a snazim si to udrzet..:-)

Návštěvník (St, 13. 3. 2002 - 12:03)

Ahojda, zajimalo by mne, co se stane, když po liposukci přiberu. To se tuk ukládá kolem odsátých partií a pak se vlastně udělají boule, ne? Chtěla bych jit na UAL ale mám pořád strach a nevím ke komu by bylo nejlepší jít. Všichni se tváří jako ohromní odborníci a profesionálové,ale jak poznat, že tomu tak skutečně je? Poraďtě prosím

keli (So, 9. 3. 2002 - 10:03)

Jano,diky moc za informace.Jsem objednana presne na to samy - UAL vnejsi a vnitrni stehna.Jeste by me zajimalo,jestli po tom vzniknou jeste jiny nerovnosti nebo nesoumernosti mimo celulitidy,riziko nejaky asi je,ale stalo se to treba tobe?Probiha to cely v narkoze,nebo jen v lokalnim umrtveni?Jak dlouhou dobu jsi pak byla doma a nechodila do prace nebo do skoly?Rikali mi myslim,ze staci tejden?Stacil ti tejden?A jeste za jak dlouho ti zmizely modriny a otoky,tak ze nebylo uz nic poznat?A jak moc to boli,ten samotnej zakrok i potom,musis asi snist spoustu prasku proti bolesti ne? Keli

Návštěvník (So, 9. 3. 2002 - 09:03)

Ahoj Keli,jsem celkove hubena,jen ty stehna delala mou postavu nesoumernou,nemohla jsem nosit uzke sukne apod.Takze toho tuku co mi odsali moc nebylo,ale presne kolik,to bohuzel nevim.Vysali mi vnitrni stranu a vnejsi str. stehen a vzali mi i kousek zadecku.Celulitidu mam stale i na tech mistech co mi vysavali,ale rekla bych(nevim jestli jsem si to vsugerovala),ze i trochu zmizela.Jinak objem stehen se mi zmensil cca o 4-5cm.Ale jsem fakt spokojena,ted muzu nosit i ty nejkratsi kratasky,coz driv neslo,stehna lezla ven apod.Ale chce to se hlidat.Tuk se bude usazovat jinde a muzes jit znova,stale cvicim a upravila jsem si i jidelnicek.Ted me to i vic bavi.

keli (Čt, 7. 3. 2002 - 16:03)

Ahoj Jano,taky se chystám na UAL a zajímalo by mě,jestli pokuď máš celulitidu se ti zhoršila,nebo zůstala stejná. Kolik tuku ti odsáli a jak se pak zmenšil objem stehen? Je na tebe nějakej e-mail? zajimala by mě ještě spousta věcí. Diky Keli

Návštěvník (Ne, 3. 3. 2002 - 18:03)

I ja jsem prodelala ultrazvukovou liposukci stehen a musim rict, ze jsem spokojena.Druhy den po operaci jsem jela domu autem-SAMA.bolest minimalni a odsati tuku rovnomernejsi.Otoky asi po 21dnech zmizely a zustaly mi dve mensi jizvicky (4-5mm).Ale chce to hlidat se,cvicim,snazim se jist zdrave.Ale hlavne-ta psychika!

Návštěvník (Út, 26. 2. 2002 - 08:02)

před rokem jsem prodělala liposukci vnějších stehen a hýždí, před měsícem vnitřních stehen. první bylo klasickou liposukcí a druhé ultrazvukem. musím říct, že ultrazvuk je mnohem lepší. bolesti skoro žádné a doba rekonvalescence pouhé 3 dny. týden po zákroku jsem začala cvičit. jsem nadšená.

Jana F. (St, 13. 2. 2002 - 09:02)

HANI, diky moc za odpovedi, uz jsem Ti nestihla napsat, ze jsem liposukci zrusila, respektive byla jsem k tomu donucena. Napsala bych Ti vice na mail, tak jestli chces a mas nejaky takovy, tak mi ho napis. Ja mam treba asi 3 maily. Musim koncit.J.F.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2002 - 07:02)

Ahoj Jani, bohužel jsem na netu až teď po delší době, tak promiň,jestli už jsem to nestihla. Ale stejně odpovím. 1) nahá v podstatě jseš, protože se musíš úplně svlíknout a dají ti takovou tu operační "košilku"(kterou stejně musíš mít pořád vyhrnutou.)Je u toho doktor a sestra.2) Měřím 173 cm a vážila jsem cca 57, kolik potom to nevím, já se moc nevážím,ale o moc míň to asi nebylo. Odsáli mi přesně 400 ml tuku (což mě i docela zklamalo,protože mi to přišlo málo) - tedy dohromady asi 550 ml té hnusné směsi roztoku,krve a tuku a toho tuku z toho bylo 400 ml. (Vím to přesně, protože to mi pak doktor napsal do lék.zprávy). Takže skoro litr toho roztoku v člověku zůstane a to se pak musí vstřebat - a vstřebává se to celkem dlouho, takže je to dlouho dost oteklý. 3) Je mi 28 a dítě nemám.4)Při tom zákroku jsem měla zaťaté zuby, to jsi vystihla dobře, a párkrát jsem vyjekla,když mi doktor zajel na okraje té umrtvené oblasti, kde už to teda umrtvené nebylo. Ale v žádném případě jsem tam neřvala jak na lesy a ani jsem nebrečela. Neboj se, tak hrozné to zas není! Ale měla jsem problém,že se mi dělalo nevolno od žaludku,museli mi dávat pít vodu a kdybych neležela,tak se jim tam tutově složím. Celé to trvalo přes hodinu,ale to včetně desinfekce a rozměřování,takže přesně to neodhadnu. Snad jsem odpověděla zhruba na všechno, co jsi chtěla. Ať Ti to dobře dopadne - a opravdu se moc neboj a neber to podle mě - já jsem srab :o)

Jana F. (Pá, 8. 2. 2002 - 19:02)

HANKO, dekuji za odpoved. Uz me to ceka ve ctvrtek 14.2. , docela se bojim. Jeste bych mela na Tebe nejakou otazku, jestli Ti to nevadi i trochu takovou choulostivou, ale me to zajima, abych se psychicky dopredu pripravila. 1] Musela jsi byt cela naha ? A kolik lidi u toho je ?2} Kolik jsi v tu dobu vazila a merila ?3] Kolik asi ml delal ten odsaty tuk a jestli jsi zhubla i na vaze ?4} Kolik Ti je let a jestli uz jsi rodila ?5] Tu bolest jsi prozivala se zatatymi zuby nebo i se to projevovalo i hlasite ? A co slzy ?6] Jak dlouho to cele trvalo ?Kdyby to cetl i nekdo jiny, tak me holky prosim muzete odpovedet i vy. Hanka to treba uz nestihne a do tohoto chatu moc lidi nepise. Diky a jeste bych pripomnela, ze me ceka tumescentni liposukce dolni casti bricha.Jana F.

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2002 - 13:02)

Ahoj,i já jsem podstoupila liposukci, pouze v oblasti kolen, protoze ty to potřebovali, ostatní na nohách je docela fajn,ale okolo kolen to byla hrůza.Byla jsem jen v lokální anestezii a ty injekce na umrtvení opravdu bolí, a je pravda, je cítit i ta "hadička" nebo jak se to správně nazývá, jak jezdí pod kůží, celou dobu jsem si ale povídala s doktorem i se sestou a do půl hodiny po zákroku jsem šla domu.Teď jsou to 3 týdny a zatím je to pořád oteklé, je fakt, že se to lepší,ale doufám, že to bude vypadat ještě lépe.Takže jestli chcete jít jen v lokálu,tak se připravte na trochu bolesti,ale zase můžete hned domu.

Návštěvník (So, 2. 2. 2002 - 14:02)

Pro Janu F: Nevím,jak to přesně vyjádřit,pro mě to bylo hrozné od začátku do konce,ale asi jsem moc velká citlivka, myslím že pro někoho jiného by to třeba tak hrozné nebylo, vždyť vidíš reakce ostatních. Ty injekce bolí,ale horší je asi to, jak tě nafouknou, mě napíchli do kůže asi 1,5 litru té tekutiny a byla jsem jak balón. To vysávání je taky bolestivé a dost drastické, takovou dlouhou tyčkou ti doktor surově jezdí pod kůží,úplně jsem cítila,jak mi jezdí po svalech a někdy,když zajel na místo, které už nebylo umrtvené, bolelo to teda šíleně. Ještě teď,když o tom píšu, tak se mi udělalo špatně od žaludku. Teď jsem cca 2 měsíce po zákroku a už je to celkem OK, akorát mě ty místa často svědí a taky nejsou tak citlivé jako okolní kůže. Splasklo to úplně asi po měsíci. Teď s odstupem času můžu na druhou stranu říct, že je fajn nemít vypouklé břicho, ale znovu už bych na to asi nešla. U mě je taky asi problém ten, že já jsem to zas až tak akutně nepotřebovala, jsem štíhlá a jen jsem chtěla být v některých partiích superštíhlá. Holka, která má někde tukový polštář, ze kterého je zoufalá, asi bude brát všechno jinak a i ta bolest jí za to bude stát.

Návštěvník (St, 23. 1. 2002 - 16:01)

Ještě můj mail, je marti.mm"seznam.cz

Návštěvník (St, 23. 1. 2002 - 16:01)

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o radu na můj mail. Prodělala jsem liposukci kolem jen v lokální anestezii a pak mi nasadili stahovací kalhoty, ale teď po dvou týdnech mi strašně natekly kotníky, a trochu i lýtka. Nevíte někdo, co se s tím dá dělat? Hlavně s těmi lýtky? Jinak kolena se hojí dobře a jiné problémy ani bolesti nemám. Děkuji moc za každou radu. Martina

Jana F. (So, 19. 1. 2002 - 14:01)

Hanko, jake to bylo ? Bolelo to moc , myslim to pichnuti ? Pri tom vysavani si nic necitila, ne ? Jak dlouho to trva ? Je divne, ze jsi mela ty horecky, uz ti to brichlo splasklo. Napis prosim, ahoj Jana F.

Jana F. (So, 19. 1. 2002 - 14:01)

Ahoj Hanko, prekvapil me Tvuj prispevek, je to hrozne ve smyslu , ze to silene boli nebo to umrtveni stipe ? Myslis, ze mas horecky z toho ? To je divne, melo by to splasknout snad hned. Prosim napis mi. J.F.

Jana F. (So, 19. 1. 2002 - 14:01)

Ahoj bobulinko a ostatni, jsem na tomto chatu poprve. 14.2. jdu na tumescentni liposukci bricha a zajimalo by me, jake to je. A tak Te bobulinko prosim odepis mi na mail nebo i sem racice"seznam.cz Nemam ted cas psat vice, ale budu sem chodit uz casto a rozhodne vas budu po zakroku informovat. Tak se mejte zatim. Jana F.

Reklama

Přidat komentář