Reklama

Liposukce

Orel (St, 16. 1. 2002 - 10:01)

Můžete se obrátit na lékaře, který u nás tuto metodu zavedl a má s ní také největší zkušenosti.Kontakt : MUDr. Walter Linzer 05/41260027viz také www.podlipny (liposukce)

Návštěvník (Pá, 28. 12. 2001 - 13:12)

Ahoj, nemáte někdo zkušennosti s ultrazvukovou liposukcí? Zajímá mě o tom cokoliv. Chystám se na UAL v únoru. Díky, Keli

Návštěvník (So, 1. 12. 2001 - 10:12)

Ahoj, před týdnem jsem podstoupila tumescenční liposukci podbřišku a pasu, bylo to tedy dost hrozné - nevím, jak to můžou propagovat jako bezbolestnou a bezproblémovou metodu. Stálo to 9,000 + 900,- za prádlo.První dva dny po jsem byla schopná jen ležet, měla jsem horečku a dost velké bolesti. Teď to stále ještě bolí a navíc jsem tak oteklá, že jsem tlustší než dřív. Doufám, že to splaskne a že jsem si tím navíc nezničila kůži. Pokud má někdo opravdu "bochníky", které nemůže žádným způsobem odstranit, tak dejme tomu, ale jinak bych to nedoporučovala.

Návštěvník (So, 10. 11. 2001 - 13:11)

Ahoj, chystám se na tmescentní liposukci. Na penězích mi nezáleží, ale chci toho nejlepšího lékaře. Můžeš mi doporučit kliniku či jiné zařízení? Lenka

Návštěvník (Út, 6. 11. 2001 - 16:11)

Ahoj, prosím Tě, už dlouho se zajímám o liposukci, chtěla bych ji podstoupit, ale nemůžu získat skoro žádné informace, musí to schválit nějaký lékař, musí mě vyšetřit, kolik jsi vážila ? Prosím odepiš, napíšu Ti i svůj mobil 0604/408095

Návštěvník (St, 31. 10. 2001 - 13:10)

Mám dotaz na paní doktorku.Nevíte, prosím, jaký velký rozdíl je mezi liposukcí tumescenční a ultrazvukovou? Jaká jsou jejich pro a proti?Našla jsem si stránky v AJ, kde jsou fotografie před a po a zdá se mi,že po liposukci s pomocí ultrazvuku jsou výsledky lepší.Alespoň podle fotek, ty ale nejsou moc kvalitní.

Návštěvník (Pá, 12. 10. 2001 - 09:10)

ahoj, prave sa chystam na zakrok a tak zvazujem vsetky moznosti, docitala som sa o tumescentnej metode ale neviem, zda sa mi to tak trochu ako sci-fi a neviem ci to potom nie je o hodne drahsie, ak ste niektora boli na odsavani na slovensku napiste prosim kde a kolko to stalodik a vsetkym pekny den

Návštěvník (Ne, 30. 9. 2001 - 17:09)

ahojjá jsem byla na klinice Laurea a co jsem se tak dívala na internetových stránkách, tak Mudr. Milada Franců je o dost levnější. Mně stálo dolní břicho i s tumescenčním roztokem a kompresním pásem na stažení 12.400,--. Jinak známá byla na boky, stehna - vnější strana a zadek a přišlo ji to na 27.600.--. Pokud se chceš mrknout na ceník najdi si příslušnou kliniku na internetu. Přeju úspěšný zákrok :-)).

Návštěvník (St, 26. 9. 2001 - 10:09)

ahoj zajimalo by me kolik si mam pripravit,nekde pisou 10-15 tis.chystam se zatim na konzultaci do Brna k MUdr.Milade Francu.

Návštěvník (Čt, 20. 9. 2001 - 21:09)

Dneska jsem podstoupila liposukci břicha. POkud by někoho zajímalo jaký je to pocit nebo něco jiného, klidně napište ráda odpovím.

Návštěvník (St, 22. 8. 2001 - 22:08)

Liposukciu som podstúpila 2x v rozsahu asi 1,5 roka, a to na stehnách, bokoch a zadku. Prvý krát som bola v narkóze a výsledky síce boli, ale nie pod?a mojich predstáv. Po operácii som nemohla poriadne chodiť, akoby som mala zlámané nohy a mala som nasadené elastické prádlo, ktoré treba nosiť 1-3 mesiace. Mala som dosť rozsiahle modriny a opuchy po celých stehnách, akoby po mne prešiel traktor. Asi po 2 týždňoch treba ísť na vybratie stehov a kontrolu. Asi po 3 týždnoch sa modriny stratili a nohy pomaly odpúchali. Preto je výsledný efekt vidieť až tak po 2-3 mesiacoch, kým sa opuchy stratia.Druhý krát to bolo len lokálne um?tvenie v oblasti vnútorných stehien a zadku. Tie umrtvovacie injekcie štípali akoby do mňa bodal celý roj včiel. Ležala som na bruchu a celý čas som kecala s doktorom a so sestričkou. Sem tam som pozrela ako hadičkami ide ten tuk do sklenej nádoby, nič príjemné. Asi po hodine a pol mi rany zalepili, dali tabletku proti bolesti a pustili ma domov. Totálna rýchlovka. Dali mi asi 5 tabliet so sebou prosti bolesti, ale užila som len v ten deň jednu, ostatné neboli treba. Je dobré zostať doma aspoň 1-2 dni. Ja som mala ve?ký strach z toho, že nebudem môcť v práci poriadne sedieť na zadku, ale pohoda, prežila som.Tak to je môj "zážitok".Nie je to nič hrozné, ale tiež nič príjemné. Nedá sa tým riešiť celková nadváha alebo obezita, len lokálne odsatie, kde sa najviac ukladá tuk a nedá sa zhodiť.Je však treba sa zdravo stravovať a tiež cvičiť, lebo aj keď sa tukové bunky nemnožia, dokážu sa zväčšovať, a to má pre nás rovnaký efekt.

Návštěvník (St, 22. 8. 2001 - 09:08)

Také se chystám na tumescentní liposukci bez narkozy na klinice v Havířově.Moc by mne zajímalo, jestli má někdo s touto metodou vlastní zkušenost a jestli je zákrok bolestivý.A co rizika komplikací?Napište Vaše zkušenosti.Díky.

Návštěvník (St, 22. 8. 2001 - 09:08)

Ahoj Lindo,příští týden mne čeká tumescentní liposukce a já mám strach jak z výsledku, tak z bolesti a monžných komplikací.Vím, že jsi tento zákrok absolvovala.Byla bych Ti moc vděčná, kdybys mi napsala svou zkušenost.Jakou metodu jsi zvolila Ty, s narkozou nebo bez a popřípadě jak ses po zákroku cítila.Budu vděčná za jakoukoliv informaci.Díky.Petra

Návštěvník (Čt, 12. 7. 2001 - 12:07)

Hezký den Lindo,ráda bych se Tě touto cestou zeptala, zda bys mi mohla doporučit pracoviště, na kterém jsi zákrok podstoupila. Mám podobný problém, nemohu "zneškodnit" tukové polštášky nad kyčlemi a polštářky na vnějších a vnitřních stehnech. Mám 59kg/170 cm a tohle mne opravdu trápí. Mám hrůzu z toho, že narazím na nějakého "packala" a výsledek bude strašný,bojím se i bolesti/ale co bych pro to nepřežila/ a nechci narkózu. Slyšela jsem o tumescentní a ultrazvukové metodě, kterou jsi podstoupila ty? A komplikace nějaké byly /nerovnosti, infekce/? A co kůže, popraskala? Pokud bys mi odpověděla přímo na můj mail, budu moc ráda. Děkuji

Návštěvník (Pá, 1. 6. 2001 - 11:06)

celulitida by se měla vylepšit, protože ti odeberou tuk, ale po liposunkci zůstanou malé nerovnosti, zvlášt když jde o rozsáhlá místa, které vypadají přibližně jako celulitida. takže v to ti to nepomůže.

Návštěvník (Čt, 31. 5. 2001 - 18:05)

Ještě by mě zajímalo, co se děje s celilitidou po liposukci. Řekla bych, že se musí zhoršit, když se kůže trochu scvrkne, tak jsou ty doličky víc vidět ne?

Návštěvník (Čt, 31. 5. 2001 - 18:05)

No to by narůst nemělo, jednou odebraný tukový buňky znova nenarostou.Mě by ale zajímalo, jestli se při liposukci může poškodit odtok lymfy. Následkem takovýho poškození(třeba po operaci nádoru) je postupný otok, klidně do dvojnásobku velikosti nohy, a ten už v podstatě nejde odstranit. Poškození lymfatického systému se může projevit hned a nebo až třeba za 10let.Nevíte někdo je nějaký riziko tohohle poškození? Našla jsem na webu různý seznamy rizik při liposukci, ale v souvislosti s lymfou nikde nic není. Ale z doslechu mám, prý snad i ze zkušennosti(nemám to ověřeno), že k poškození lymfy dochází. A že pokuď byl někdo na liposukci a vrátí se mu původní objem, může to být právě poškozením odtoku lymfy z těla.

Návštěvník (Út, 29. 5. 2001 - 11:05)

po liposunkci stehen a zadku mi doktor řekl, že už mi to zpět nenaroste, ale pozor na tloustnutí, protože tuk se ukládá vedle toho vysátého místa.

Návštěvník (So, 5. 5. 2001 - 09:05)

Ahoj Lindo, já se také zajímám o liposukci, ale bojím se, že to co mi odsají zase časem naberu. Chtěla jsem se zeptat, kde ti tento zákrok dělali a kolik to stálo.

Návštěvník (So, 5. 5. 2001 - 09:05)

Ahoj Lindo, já se také zajímám o liposukci, ale bojím se, že to co mi odsají zase časem naberu. Chtěla jsem se zeptat, kde ti tento zákrok dělali a kolik to stálo.

Reklama

Přidat komentář