Reklama

Liposukce II.

zuza (Čt, 21. 10. 2004 - 08:10)

MUDr. Linzer, to je jistota dobreho vysledku...nebo ja neznam nikoho kdo by tvrdil neco jineho. Sama mam tu nejlepsi zkusenost s jeho praci. Otazka cen je jina stranka a pokud vim, neni to v jeho kompetenci (tedy doufam ), protoze ma lidi rad, ma dobre srdce a asi by nas delal podle nasich cenovych moznosti....ale je to taky byznys tech okolo a svet je uz dnes takovy jaky je. Sliby jsou chyby, to se neda bnic delat:-)Takze nekterym nezbyva, nez zariskovat, protoze problem, ktery je trapi resit chteji, ale prostredky jsou omezene...chapu kazdou, ktera musi brat tyhle veci v potaz. Nakonec....:-) nekde se to ty ostatni doktori naucit musi taky..takze kdyz budem chodit jen k jednomu, tak se ustve, cekaci doby budou neskutecne a ceny stale zavratnejsi.Jsme svobodni lide a muzeme se rozhodovat podle vsech kriterii, kazdy ma jine moznosti a je mi lito vsech, co se musi klepat ted strachy, jak to dopadne. Tak doufam, ze to vsem dopadne co nejlepe a drzim palecky. Je hloupost vytvorit tu predstavu, ze jen jeden to umi a vsichni ostatni to zkazi. A mam dojem, ze i ja se na pestovani tehle hlouposti podepsala...

Katka (Čt, 21. 10. 2004 - 08:10)

Ahoj holky,tak jsem vás konečně našla. Ivě přeji,aby po sundání kompresu vypadala dobře. Jinak jse z Havířova i když teď bydlím v Praze. Na vněj.stehna jsem byla u Dr.Linzera. O Dr.Foldynovi jsem slyšela a viděla své.Je to sázka do loterie,vůbec nevím jestli je plast.chirurg. Moje známá má od něj zničená oční víčka. Je to asi vždycky trochu risk jít k člověku,který se nespecializuje jen na jednu věc,ale dělá celou škálu plast.operací,ale snad mu to tentokrát vyšlo. Ale i přesto musím uznat,že cena je super,teď už snad jen ten výsledek.

Janča (Čt, 21. 10. 2004 - 06:10)

Ahoj Ivo.Tak to je skvělá cena.Již jsem o panu doktorovi slyšela a vím že se touto metodou zabývá již dlouho.Měl by ale změnit personál,jelikož kolegyně z práce tam volala aby se zeptala co by jí to stálo a sestřička na drátě byla velice nepříjemná.Prý záleží jak je tlustá a co všechno by potřebovala udělat.Ivo,bydlíš poblíž Ostravy?Já jen že bych to s tebou ráda konzultovala,ale jestli nemáš náladu tak nevadí.

zuza (St, 20. 10. 2004 - 17:10)

Teda ja pisu kraviny. Snad to prectete...:-), samej preklep.

Martina (St, 20. 10. 2004 - 16:10)

Jojo to je i muj sen :-) jen nevim jestli bch to prezila. nebolelo to??Zuzo zitra ti napisu, je toho hodne co ti chci napsat ale dneska uz to nezvladnu.Holky mejte krasny den papa

zuza (St, 20. 10. 2004 - 16:10)

Ivo, to je opravdu bomba ta cena...tolik oblasti najednou...to byl muj sen, nesplneny. Gartuluji a preji co nejlepsi vysledky.Jinak jsem proverovala tu elektrolipolyzu...je to kravina. moézna casem vynaleznou neco ucinejsiho...ale zatim liposky vitezi.Tak at jsme vsechny krasne:-)

Martina (St, 20. 10. 2004 - 15:10)

Ivo a byla jsi pred zakrokem na konzultaci???

Iva (St, 20. 10. 2004 - 14:10)

Já jsem měla za 25 tis. 4 oblasti.

Janča2 (St, 20. 10. 2004 - 14:10)

Ivo, myslím že ta cena je naprosto bomba!! 25 tis. za tři oblasti je prostě super. Rozhoduju se pro nějakého doktora a cena v Praze je kolem 20 až 25 tis. jen za jednu oblast. V mém případě vnější stehna. JSem ze severních Čech, takže Havířov nepřichází v úvahu - ale škoda.

iva (St, 20. 10. 2004 - 13:10)

Tak čauky všechny holky odsáté i neodsáté.Přežila jsem to.A myslím, že docela v pohodě.Byla jsem na soukromé klinice v Havířově u p. doktora Foldyny. Mám tumescenční metodou odsáté naráz 4 lokality - vnitřní stehna, vnější stehna, podpordelníky a bedra, čili od pasu dolů kompletně všechno, co bylo zapotřebí.Začali ve 16,00 hodin, v 19,00 už jsem odjížděla. Mám několik excizí /otvůrků pro kanyly/,který pan doktor ani nešil,prý to zaroste i tak a možná ani nezůstanou jizvičky.Cena vcelku lidová 25 tisíc + 2 tisíce kompres.Dala jsem 5 tisíc hotově zbytek na 5 splátek, ovšem bez navýšení.No není to bomba.Výsledek nemůžu zatím posoudit,ale jelikož to p.doktor dělá už asi 8 let, tak si myslím, že to bude v poho.Údajně se to ani v Praze tak dlouho touto metodou nedělá.Takže když to shrnu, jsem spokojená s průběhem, s ochotou a přístupem personálu, zatím i s poooperačním stavem /jsem normálně od rána v práci, teda sedím u počítače/ a hlavně s cenou.Můžu Vám tuto kliniku směle doporučit.

iva (St, 20. 10. 2004 - 13:10)

Tak čauky všechny holky odsáté i neodsáté.Přežila jsem to.A myslím, že docela v pohodě.Byla jsem na soukromé klinice v Havířově u p. doktora Foldyny. Mám tumescenční metodou odsáté naráz 4 lokality - vnitřní stehna, vnější stehna, podpordelníky a bedra, čili od pasu dolů kompletně všechno, co bylo zapotřebí.Začali ve 16,00 hodin, v 19,00 už jsem odjížděla. Mám několik excizí /otvůrků pro kanyly/,který pan doktor ani nešil,prý to zaroste i tak a možná ani nezůstanou jizvičky.Cena vcelku lidová 25 tisíc + 2 tisíce kompres.Dala jsem 5 tisíc hotově zbytek na 5 splátek, ovšem bez navýšení.No není to bomba.Výsledek nemůžu zatím posoudit,ale jelikož to p.doktor dělá už asi 8 let, tak si myslím, že to bude v poho.Údajně se to ani v Praze tak dlouho touto metodou nedělá.Takže když to shrnu, jsem spokojená s průběhem, s ochotou a přístupem personálu, zatím i s poooperačním stavem /jsem normálně od rána v práci, teda sedím u počítače/ a hlavně s cenou.Můžu Vám tuto kliniku směle doporučit.

Valorka (St, 20. 10. 2004 - 09:10)

Marti, odpoledne Ti napíšu mejlíka, teď odjíždím z kanclu a budu až kolem 16., tak snad neco písnu :)))V.

Martina (St, 20. 10. 2004 - 09:10)

Ahoj Valorko :o)) rada te vidim (ctu). Mas pravdu z toho by clovek musel zblbnout :-)a po liposkach bych chtela prsa a poprsou dalsi veci to mas pravdu, a nejsem milionarka abych do toho dala takovy prachy :-). A jakou valorko drzis dietku? jen se hlidas??Jinak s tou kontrolou mas pravdu, ale ja mam na jedne noze takovou jakoby malouprohluben, neni to moc videt pokud si nestoupnu do spravneho uhlu, tak chci aby se na to pan doktor podival, kazdopadne me rekne ze potrebuju jeste hodne a hodne liposek :-) protoze proti tobe a Zuze a ostanim jsem vazne mnohem oplacanejsi :o).

Valorka (St, 20. 10. 2004 - 09:10)

Marti , to chce klid s tím hubnutím, pokud neděláš moc dietických chyb, tak ono se to rozjede.Já teď taky hubnu a to jen cca 20dkg týdně, fakt šnečí rychlost, ale nemám nadváhu, hubnu jen pro větší spokojenost sama se sebou, takže to proto tak pomalu leze.Jinak mám závazek do jara hubnout co to půjde a pak se uvidí, co bude s vnitřkama a přesně jak píšeš, tak mám teď důležitější věci, kam peníze nastrkat. Řekla jsem si, že se teď na ta stehna apod. nebudu tolik soustřeďovat, ať nezblbnu, protože je to klotoč nespokojenosti se sebou. Před lipoškou mi vadily jen ty vnějšky, jinak jsem byla docela spokojená, po mi začaly vadit vnitřky a vnitřkách by to byly kolena a po kolenách držáky a a po nich spodní břicho.......a pořád bych byla smutná, že nejsem dokonalá, takže to chce trochu odstup a chladnou hlavu, takže se teď nikam hrnout nedudu , jinak ztratím rok permanentní nespokojeností se svým tělem a dát do lipošek 100tisíc nebo nad tím jen uvažovat, nejsem padlá na hlavu.Jinak vnějšky mám moc pěkný, to zase jo:)Na kontrolu jsem se ještě ani neobjednala, nějak se mi nechce, ale nechám to na listopad, však Zuza byla po 2,5 měsících a nic se nestalo, v letáku píšou 1-2měsíce po. Takže není tlak. Navíc na tu kontrolu se nemusí, jen tam chci zajít, ať se pan doktor mrkne a řekne, co si myslí o těch dalších partiích a taky chci vidět foto před lipoškou, to mi docela pomůže pro klid.Zatím ahoj V.

Martina (St, 20. 10. 2004 - 07:10)

Zuzo i kdyz jsem stastna a zamilovana, mam docela podobny nazor, co si sama neudelam tak nemam, a ja si to udelam!!!! Takze ty chlapy jsou obcas vazne na prd, kdyz vsechno zvladame sami........az na ty deti :o)).Jinak mi dneska pekne natekli nozicky, a to jsem mesic po, jsem hrozna nejsem schopna zavolat Jirkovi ze prijdu na kontrolu, ale slibuji ze mu dneska zavolam, mozna to bude tim ze jsem vcera cvicila, nebo nevim, ale natekla jsem :-) ale doufam ze to bude brzy zase splasknutý :-)Jinak jdu dneska na modni prehlidkou kouknout se co se nosi (a na co nemam :o)).Jinak jsem porad vic a vic rozhodnuta ze pujdu na vnitrky, ale az na jare, penize proste nejak splasim, vite co me je 22 chci byt auto a plno veci a proto se ty penize tak tezko schani, mam pocit ze za to muzu mit dulezitejsi veci, ale zase ve svem tele budu cely zivot (at uz budu bydlet kdekoliv a jezdit v cemkoliv) telo mam jen jedno a ja s nim chci byt spokojena. Budu pokracovat v dietce (ktera me ted trochu zradila, ale verim ze se to zase brzy hne) a ze treba nebude potreba na tu dalsi lipku chodit. Omlouvam se tady za ty moje uvahy, ale asi na tom neco bude :-).

zuza (Út, 19. 10. 2004 - 16:10)

Martino, mel to byt nurofen stopgrip...ale snad si to pochopila. Huraaaa, ja uz mam konecne ten datovej kabel a uz jsem zprovoznila GPRS a vsechno uplne sama....a funguje to , takze muzu kdekoliv kdykoliv na net. Jsem genius:-)))). Neee to nejsem, ale potesilo me, ze to dokazu i bez chlapa:-), vzdyt ja ho vlastne vubec na nic nepotrebuju:-)

Martina (Út, 19. 10. 2004 - 13:10)

Dekuji ti Zuzo, uz to bude za chvili a ja si vlezu do postele :-)Holky kdo se ted na neco chysta??? Ja porad nevim s tema vnitrnima :-).

zuza (Út, 19. 10. 2004 - 13:10)

:-))))) co takhle redbull....nebo neco z tech zivotabudicu....a pak vim urcite,. ze v norofenu stopgrip je preudoefedrin...coz je zivota budic taky

Martina (Út, 19. 10. 2004 - 11:10)

Jančo uz jsem ti to poslala, doufam ze to doslo, kdyz tak pisni skusim to jeste :-).Holky jen ze odbocuju snad se na me nikdo nebude zlobit, spala jsem dneska 2 hodiny a mam pocit ze tady v praci umru, mate nekdo krome kafe nejaky lek na to jak tady prezit jeste 4 hodiny a neusnout???

Janča2 (Út, 19. 10. 2004 - 11:10)

Martino,děkuju za odpověď. Poslala jsem ti mail a za bližší info budu moc ráda.

Reklama

Přidat komentář