Reklama

Liposukce II.

zuza (St, 13. 10. 2004 - 18:10)

Svetlusko, ono jde jeste o neco jineho, je pravda, ze mi bylo lito nekterych holek, ktere se ptaly obecne...a Sametka se na ne dost nevybirave utrhla, jako by se ptaly jen ji. myslim, ze to tu je pro vsechny a kazdy ma pravo na otazku a pokud nekdo chce odpovedet, tak at odpovi. Jinak moje reakce byla i na jine veci, klidne ti napisu o co slo, ale soukrome...nikomu nic nenutim, mame demokracii.

narrator (St, 13. 10. 2004 - 16:10)

[about the "soap"] Tyler sold his soap to department stores at $20 a bar. Lord knows what they charged. It was beautiful. We were selling rich women their own fat asses back to them-- FIGHT CLUB (1999)

iva (St, 13. 10. 2004 - 12:10)

Ahoj holky, jsem ráda, že se založilo nové téma, na lipobabinci mě děsilo to šílené množství příspěvků, měla jsem pocit, že je to víceméně vzájemná soukromá korespondence mezi několika děvčaty.Já jdu v úterý na lipošku, poprve a to 2-3 lokality současně vnitřní stehna, vnější stehna a bedra.Vůbec nevím, co mě čeka, ale rozhodla jsem se ráz na ráz.Jak dlouho jste nosily ten kompres a jaký to bylo? Může mě některá do toho zasvětit, trochu se děsím, jak to vydržím.Poradíte mi třeba ze svých zkušeností nějaké finty, jak na co jít, co se vám třeba osvědčilo, či nikoli.Jedná se mi o to vydržet to obdbí dejme tomu 2 měsíců.Kdy uvidím první výsledky?Moc, moc děkuju za každý příspěvek.Iva

Světluška (St, 13. 10. 2004 - 12:10)

Děvčata já se taky nechci míchat do jejich sporu,to ani v nejmenším.Jen mě mrzí,že to tu Zuza vnesla a píše takové bludy o velitelství.

Valorka (St, 13. 10. 2004 - 11:10)

Martinko, ty jsi teda taky rychlovka, docela jsi mě předběhla o 2min, ale neskutečný soulad, napsaly jsme totéž...super:)))mimochodem, taky se světluško můžeš ozvat častěji a něco nám napsat i o lipošce:)

Valorka (St, 13. 10. 2004 - 11:10)

Ale no tak, Světluško, jakýpak podrazily

Martina (St, 13. 10. 2004 - 11:10)

Sbetlusko, podle maho nazoru mas mozna v necem pravdu, ale na druhoustranu si myslim ze nejde o podraz, ja se nehodlam rozhodovat mezi timjestli se budu bavit se samekou nebo se Zuzou, budu prispivat tam kam v tu cvhili buud mit co rict, at uz je tam napsany kdokoliv a pise cokoliv, pripada mi nesmysl hlavne se do toho michat, je to jen jejich vec a je se nechci zastavat ani Zuzi ani Sametky at si to vyresi sami. A me zase mrzi Svetlusko ze si myslis ze to je nejaky podraz ode me nebo od valorky ktera sem vcera taky psala, nam je spis jedno co si udelali a piseme na obe dve fora.Pisu jen suj nazor a vic se o tom asi nebudu vyjadrovat, napisu sem tam jak mi je, jake mam vysledky a tim asi kocim. :o))

Světluška (St, 13. 10. 2004 - 11:10)

Jak tak koukám holky tak jste pěkně podrazily Sametku.Četla jsem si co Zuza napsala a musím říct,že neměla pravdu.Sametka nebyla a nikdy se nepovažovala za velitele,ba naopak všichni jsme jí prosily ať nám podává informace a ona je s ochotou posílala a povídala.A to že jsi sní měla nebo máš osobní spor to bys tady mezi nás neměla tahat.Ani jedna kdo tady píšete jste jí nepodpořily a ani se neozvali že Zuza jí jen napadá.To má opravdu za to všechno.Nebýt jí tak spoustu holek nemají lipošku a nejsou spokojené.Já jen aby jste se zamysleli nad tím co tady udělala Zuza.Nejsem proti aby se založilo nové téma,ale tímto stylem,to mi vadí.Nemám ráda takové jednání ke kamarádce,která vám nic špatného neudělala.A navíc Zuzo,já tu tvou dietu dostala od kamarádky,která tady na doktorce nikdy nebyla a Sametku nezná.Je třeba se zamyslet.

Martina (St, 13. 10. 2004 - 08:10)

Zuzo...me ty fotky taky neprisli ani na mail co uvadim tady ani na pracovni ktery ty znas.....tak se o to pokus jeste jednou, ja se chystam s pritelem nafotit o vikendu moje konecny fotky pak to dam vyvolat a budu nervozne cekat na vysledek a pak zajdu k panu doktorovi a budu mit fotky i od nej :-) na to se moc tesim. Valorko, uz jsem ti dneska odepsala, musela jsem odepsat hned jak jsem prisla do prace, jinak bych se kt omu cely den nedostala, taky az budu mit fotky ti poslu svoji pr.....Musim se tomu holky smat :-)Zuzo jsi dobra ze jdes jeste na to brisko, a na kdy mas termin? Holky mohli bychom udelat nejakej malej srazek co rikate? jen tak pokecat....skoda ze Valorka je tak z daleka. rada bych ji poznala holku hubenou :o)),.

Valorka (Út, 12. 10. 2004 - 18:10)

No tak jestli Ti to tak tak odešlo, tak jestli jsi to poslala mě , tak mi to asi neprolezlo. Zkus to třeba uložit jako pdf, to je pak malý.Jééé, jak já se už těší, až budu moct po netu rozesílat svoji pr....Jinak Marti, taky se omlouvám, už se pár dní chystám Ti taky napsat, jak jsem slíbila...takže to taky napravím.

zuza (Út, 12. 10. 2004 - 16:10)

Financi neni nikdy dost:-), ale odvahu bych mohla rozdavat. No posudte ten rozdil na tech fotkach, to stoji za vsechny utrapy a odrikani.

zuza (Út, 12. 10. 2004 - 16:10)

Poslala jsem zatim jen 4 fotky, je to dost velky, tak tak to odeslo....jinak na kontrole jsem byla mezitim uz nekolikrat, ale ted jsou uz videt vysledky. Skoda ze nemam fotky pred tou prvni, ale snad je z Vrb.vyrazim, zaurguju je, jeste je neposlali.

zuza (Út, 12. 10. 2004 - 16:10)

Supeeer, jak se to chytlo, jasne ze poslu.

Martina (Út, 12. 10. 2004 - 15:10)

Ahoj Valorko, rada te vidim, nestihla jsem ti dneska bohuzel napsat,ale zitra to napravim.:-)

Valorka (Út, 12. 10. 2004 - 15:10)

Tak teda taky hlásím příjem, doufejme, že to tady bude fajn a bude to šlapat pěkně rychle.Jinak Zuzo, taky pěkně prosím, pošli mi fotky, a´t se mrknu. Já se na kontrolu taky chystám, asi v listopadu a hlavně taky kvůli těm fotkám před a po. Tam se člověk aspo? porovná ten rozdíl, takhle si pořád myslí, že to není skoro vidět a pak najednou uvidí, co tam bylo před tím a je jasno hned.

Martina (Út, 12. 10. 2004 - 15:10)

Zuzo posli mi ty fotky prosim....rada bych vydela vysledky :-)...... taky se tesim na sve fotky :-). A tys sla a kontrolu az po 2,5 mesicich??? ja bych chtela jit po mesici tak mozna jeste chvili pockat. To je fajn ze jdes jeste na brisko :-) ja bych mozna mozna sla na vnitrni, ale nejsou na to ted finance ani odvaha :-). Tak drzim palce s briskem :-)

Martina (Út, 12. 10. 2004 - 15:10)

Ahoj Zuzo to vubec neni spatny napad....budeme se tady bavit prevazne o liposukci, ale muzeme si obcas i zadrbat co rikas???

zuza (Út, 12. 10. 2004 - 15:10)

Takze pro zacatek jsem zalozila toto pokracovani Liposukce a Lipo-babince...uvidi se jaky bude zajem:-)))

Reklama

Přidat komentář