Reklama

Liposukce IV.

Šarara (Pá, 1. 7. 2005 - 11:07)

Týden po lipce jsem ještě nesplaskla. Včera mě to pálilo, štípalo, bolelo. Byla jsem poučena, že nemám podléhat předčasné panice - podléhám. Neb spolulipusanda splaskla hned, výsledky napohled patrné a ještě drze prohlásila, že bych potřebovala ještě jednu lipku na stejných partiích:(

Věrča (Pá, 1. 7. 2005 - 10:07)

Já měla kompres kde švy byly podšité a zahlazené a zipy byly přes boky až dolů ke kolenům.Takže jsem neměla nikde žádné švy vytlačené.Nosila jsem přes to elastické rifle a švy od riflí skryly přesně ty zipy, takže ani přes kalhoty to nebylo vidět.

Šarara (Pá, 1. 7. 2005 - 10:07)

Věrčo, kompres na kolena má šev na vnitřní straně?

cica (Pá, 1. 7. 2005 - 07:07)

no takze prvni noc po lipce byla celkem v pohode, ale ta dnesni druha noc byla trosku horsi...dost to ted boli, a mam docela modriny...ale to sem cekala - a diky vam, to snasim dobre...

Věrča (Pá, 1. 7. 2005 - 07:07)

Pepčo, já byla na Praze 1 v Laser Esthetic a dělal mě MUDr.Jiří Ferra.Dělá liposukce a jestli ještě něco navíc to nevím, ale dočteš se o něm na internetu(jeho jméno zadej do vyhledávače).Praha je mému bydlišti nejblíže, tak jsem volila takto, ikdyž si myslím , že jinde jsou levnější. Mají taky dost pacientek, jedna co šla za mnou, tak šla na opravu celých nohou po nějaké doktorce, ale jak jí to dopadlo už nevím.Myslím, že máš dost míst na výběr a ostatní Ti taky pomůžou.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 23:06)

No ja myslim, ze se snazime :-)))

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 22:06)

Pěťo máš pravdu, moc lidí tu dnes nebylo, ale alespoň pár nás psalo k věci. Jsem fakt zklamaná. Dobrou noc

PEŤA (Čt, 30. 6. 2005 - 21:06)

Tak jsem si přečetla příspěvky za dnešní den- jedním slovem DĚS. Ubohá přestřelka 3 lidí. Myslím, že sem už nemá cenu nic psát. ČauNevím jestli by nestálo za to založit nové téma, jak nám doporučovala Zuza.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 21:06)

Pepco, nektere z nas byly i na vice liposukcich, podle toho muzes usoudit, ze to neni nic hrozneho:-).Proste jak vylepsis jednu partii, zacnes premyslet nad dalsi a nakonec si vsimnes veci o kterych si dosud nemela ani tuseni, protoze si se zabyvala tim co nejvice prebyvalo. Jak se upravi jedna cast, vidime se jinak a zacnou vadit jina mista - zafixovana "fotka" se zmeni a tak na sebe zacneme koukat jako na cizi postavu a postupne objevujeme nedostatky na jinych mistech. Obvykle tu pak pisou, ze je divny, ze jim jina partie najednou tloustne:-))), ale spis bych rekla uz podle sebe, ze pozornost byla drive odvedena jinam a pomer partii byl jiny a tim nektere veci proste jen zanikly a kdyz to nejhorsi ubylo, najednou se jeho misto presune jina cast. Ja jsem povazovala za svou prednost stihly pas, ale jak se postupne vyresily partie kolem - spodni bricho,boky, bedra, stehna - najednou mi pripada, ze pas vubec neni stihly. Takze vse je relativni:-) Drzim palce pri vyberu a dej vedet.

Pepča (Čt, 30. 6. 2005 - 20:06)

Jé a vy už jste byly na víc liposukcích? Já budu trnout strachy jenom z té jedné, podbřišku. Ale je pravda, že mám taky silnější ruce,ale to určitě s nima nepůjdu na liposukci. Já doma nemám přístup na internet musím chodit ke kamarádce. Ta zase pořád není doma, tak se tam dostanu jen někdy. Zítra budu hledat doktory přes vyhledávače a pak vám napíšu co jsem našla.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 19:06)

Jee Petro, tak rozumim obojimu, taky si vzdy rikam kaslu na to, ale pak si rikam, ze je dulezitejsi treba jedne holce pomoci a par tech kecu se da vydrzet, prece kvuli jedne psychopatce nebudou ostatni trpet...jo a me vzdy trvalo presne 2,5 mesice, nez jsem se otrepala a sla na dalsi lipku:-)

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 19:06)

Na dně skříně až do další liposukce. Až se trochu otřepu chystám se na držáky.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 19:06)

Myslím, že už ty hádky spostu lidí tady odradilo. Sama jsem si najdřív říkala, že nebudu na to ragovat, pak že už sem nebudu chodit a pak jsem si řekla a zrovna ne, nenechám se odradit. Zrovna ted, když už můžu taky něco třeba poradit.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 19:06)

Jo, Petro, ja si nechala podle sveho mereni usit bezvadny kompres, musim pani pochvalit je z Brna a resilo se to pres fax a je to super usity. Nesrovnatelne lepsi nez ten co jsem mela pred tim, ale!!! tyden byl clovek rad, ze ho ma a po tydnu uz jsem se osivala a doby po sprchovani ä prani prodluzovala....kdyz jsem nikam nesla, tak jsem si hovela bez....az nakonec i super kompres se stal nesnesitelny a letel! Tim si snad projde kazda, prijde den "D", kdy uz citite bezpecne, ze do "toho" uz nevlezete ani nahodou a skonci na dne skrine

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 19:06)

Mozna by Pepce pomohlo, kdyby ji tu ted kazda sdelila kde byla u koho a jak byla spokojena ( tim myslim ty co uz maji zhojeno - tedy alepson z velke casti - na tri mesice po) - at si muze udelat obrazek. jenze se obavam, ze se to zase zvrtne a vetsina bude umela reklama. Boze, jak tohle udelat poctive, tak aby to nekomu fakt pomohlo?

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 19:06)

Pepco, po tom co se tu odehralo za utoky necekej, ze ti nekdo rekne jmeno a adresu:-))), bohuzel tu nesnasenlivost nekterych zapricinila to, ze si nikdo nedovoli napsat jmeno lekare, jinak bude predmetem utoku, ze za to bere penize. Doporucuju, nez se rozhodnes precist si stare prispevky na Liposukci,Lipobabinci a dalsich diskuzi Liposukce II.,III. - upozornuju, ze je to pro silne nervy a stejne jako tady je to prolozene hadkami a utoky nasi osobni psychousky. Byla nejdrive jen ma, ale ted uz se presunula i na Katku, proto to mnozne cislo. Az to prelouskas, ziskas prehled kam nejit a muzes vybirat kam jit. Vybirej skutecne podle lekare, dulezite je, aby liposkuce byla jeho vyhradni cinnost, protoze pridruzena vyroba u vseobecnych plastiku nebyva dokonale nacvicena a kdyz doktor umi vyborne prsa neznamena to, ze ma stejne v ruce i liposku ( ale taky to neznamena, ze to nemuze umet - jen ta pravdepodobnost je jina nez u vyhradniho).Prave tahle diskuze mela za ucel davat tu doporuceni na dobre doktory a varovat pred temi co to az tak nezvladaji, diskutovat o kvalite a postupech a davat do placu novinky, rady a zkusebosti. To co se tu z toho stalo s tim nema nic spolecneho, ale snad se to podari zase obnovit v puvodnim planu. Asi se to vzdy zvrtne, protoze nekdo to tu povazuje za levnou reklamu, kterou podpori tim, ze pomluvi jineho doktora - vsechno se da zneuzit. Takze spis napis koho jsi po zrale uvaze vybrala - tedy ktere jsi navstivila na konzultaci ( ta je u dobreho doktora zdarma a nezavazna a bez zalohy na vykon!!!) a podel se o zkusenosti a uvidis co se tu objevi za rady a protinazory. Urcite se tu najde dost lidi co ti pak poradi s vyberem.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Tak to určitě nevadí, také jsem se na to ptala, protože sama jsem ještě bezdětná. Paní doktorka mě jen upozornila, že by neměla otěhotnět teď bezprostředně po. Je potřeba několik měsíců než se to úpně zahojí.

Pepča (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Já už jsem podle vyhledávače některé našla, ale většinou nedělají jen liposukce ale i jiné plastické operace. Zkusim se ještě podívat na západ od Prahy mám v Plzni mamku.A Petro nevadí ta liposukce když potom třeba za rok nebo dva budu těhotná?

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Zuzo, zvyk je železná košile, to já dobře znám.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Pepčo, zkus zajít na víc míst. Holky tu mají zkušenosti různé. Já jsem v Praze nebyla tak Ti neporadím. Vyber si ale někoho kdo dělá jen lipošky. Jinak myslím, že na Tvé problémy je liposukce určitě dobrá rada. Jdi ale jen na tumescenční.

Reklama

Přidat komentář