Reklama

PANICKÁ PORUCHA 6 DÍL

Martina - viróz (St, 27. 12. 2006 - 10:12)

Pajko, tak my bydlíme kousek od sebe?!

Viróza...od pátku mám pořádnou rýmu /3 dny ji měl syn a už je díky bohu s jeho dřívější špatnou imunitou OK, ťuky, ťuk/ a včera jsem už dostala i teplotu, tak jsem zalezla do pelíšku.

Dášendo, my jsme také čekali 15 min. před domem naší rodiny než se vrátili od babičky. Jestli i to mně dopomohl k teplotě? Nevím.
Děti ... je mně 35 a strašně toužím po 2. dítěti, syn se začíná odtrhávat od pupeční šňury. Jenže ... moje porucha imunity je stále závažná, dle krev. testů mám i po 10 letech mého přírodního samoléčení stále hodně zvýšený chronický zánět v krvi. Už jsem to prodiskutovávali s manželem x krát dokola, už jsem párkrát i plakala. Rozum zatím vítězí nad city. Manžel je velmi vytížený svojí prací, mám také kupu zdrav. problémů. A matka by mně nepomohla vůbec s ničím, jako to bylo i u našeho syna - maximálně mu někdy uvařila polévku či jiné jídlo, když to co jsem vařila já neměl rád. Ani jednou s ním nešla na procházku, zato můj taťka byl výtečný jak na hlídání, tak na výchovu....no, občas vnoučka zavedl i do hospody, ale já tam s ním jako děcko také chodívala a vůbec mně to nepošramotilo charakter, maximálně průdušky:-)

Je slunečno, mrzne, včera dopoledne jsem ještě byla na chvíli venku se psem, prostě paráda, konečně slunkoooo!

Dášenda (St, 27. 12. 2006 - 10:12)

VŠECHNY VÁS ZDRAVÍM z mrazivého Berouna -6,PIN 1
Pajko jsem se musela smát jak jsi na štědrý den s hráběmi,ale nakonec proč ne?
Alespoň je zahrádka uklizená,já ji hrabala v listopadu taky máme ořechy ,dva ,ale ještě jsou mladí tak to listí jde.

Evi,ty jsi nějaká rozlítostněná,já vím na člověka koncem roku padá taková ta nostalgie a tak možná i splín,na "našinec" asi obzvlášť.Abych pravdu řekla silvestra ráda nemám,všechno to veselí na povel to mě vůbec nebaví.Jo Evi taky mě pobolíval zub ,budu se muset urychleně objednat ke svý zubařce.

Johanz,s tím dítětem z domova by byl hezký skutek ,je tolik opuštěných dětí i my s mužem jsemm si kolikrát říkali ,že malýho chlapečka k Aničce, aby vyrůstala s dítětem v podobným věku,když její sestra je dospělá a žije už sama,by jsme snad ještě vychovali :))muž je o něco mladší než já je mu 36.Ale přesně jak říkáš, ty ta byrokracie nás taky odrazuje,ale
možná k tomu ještě přeci jenom dojde ,moc
ráda bych pomohla alespoň jednomu opuštěnýmu děťátku a dala mu lásku a domov :))

No jo tak půjdu vařit oběd,budem mítamerické brambory a kuřecí steak na zeleném pepřia pak ještě odpoledne pojedem na návštěvu ke známým.Velká dcera už je dnes v práci ,to víte klientky se chtějí krášlit i mezi svátky :))
ještě jsem vám chtěla napsat ,že jsem od švagra dostala včera "tvořivý" dárek ,je to kreativní souprava skleněné čiré vázy -kvádru a barev na sklo ,můžete si ji ozdobit podle vlastní fantazie ,to mě udělal velkou radost a hned dnes ráno ještě v pyžamu jsem šla vytvářet to "dílo",vyzdobila jsem ji motýlkama vypadá to dobře i muž mĚ pochválil:))může se to i mýt akorát ne v myčce.
TAK PŘEJU PĚKNÝ MRAZIVÝ DEN (ALESPOŇ se spálí bacily )A MĚJTE SE CO NEJLÍP :))

JOHANZ (St, 27. 12. 2006 - 09:12)

JEDU PRO VNUKA ŽENA ODMITLA SE MNOU OBRÁŽET SLEVY....

evakrk (St, 27. 12. 2006 - 09:12)

Ahoj z hor.
Tak venku krásně, jasno , mínus 9.
Kolik bylo ráno nevím, ale zas jsem v noci strašila, tak jsem si ráno poležela.Teď už mám zatopíno , kafíčko na stole a spěchám taky za váma.
Jsme tu nějak rozumovali o životě, ale hezky. Asi to k vánocům patří, ale na mě padne depka na Silvestra. Nějak to je ve mě, mamka vždycky brečela po svých rodičím, pak když byla nebyléčitelně nemocná, tak nad tím, že třeba ten příští už nebude mezi náma a já řvu teď a to do slova a do písmena. Že by to na mě letos přišlo dřív?
Johanz, víš, že jsem tak předloni taky uvažovala o nějakém děcku z domova? My máme sice s manželem dohromady dětí dost, ale v době kdy jsem je měla všechny doma, tak o nějakém mimču nemohla být ani řeč a dnes si říkám, že jsem přece jen mohla.Zavládl by u nás trochu tvrdší režim a taky bychom toho prcka vychovali. Jenže dnes už je pozdě a tak jsem právě uvažovala nad prckem z domova, ale i kdyby to dopadlo, tak mě odradil náš zdravotní stav a pak ta představa, kolik by mě bylo v jeho pubertě, nebo kolik je školních aktivit, kde jsou rodiče a já tam někde postávám klepající se u záchodu s agorou.
Takže nic.Teď se mi vrátil kluk stejně jako Marii,mladší je pořád s náma, tak to zatím ještě jde. Ale snad jsem je taky vychovala dobře, že nás nenechají jednou samotné.
Jo Dášendě závidím taky.Člověk by si asi v tomhle věku děcko pořádně teprve užil.Tenkrát to bylo všechno tak hrozně ve spěchu, kluci do jeslí, školky , školy, tak strašně všechno uteklo.Pak internát, vojna.Dnes jsou dospělí a já si občas , když všichni spí prohlížím fotky kde jsou malí a říkám , to není možný, že to je už tolik let.
No Johanz, víš co asi ještě udělám. Jedna zahrada se nestihla ppohrabat, tak teď když je pěkně umrzlo, asi ji přejedem sekačkou a bude uklizená.
Jo a ještě mě pobolívá zub.
Mějte se fajn, přišlo mi dítě domů.

JOHANZ (St, 27. 12. 2006 - 08:12)

DOBRÉ RÁNO
Z MRAZIVÉ ,ALE SLUNEČNÝ DEN SLIBUJÍCÍ OSTRAVY...TEPLOMĚR UKAZUJE NECELÉ TŘI STUPNĚ POD NULOU A PŘES STROMY BLÍZKÉHO LESA PROSVÍTAJÍ ŽLUTÉ PAPRSKY VYCHAZEJICÍHO SLUNCE.
PŘEČETL JSEM SI VAŠE PŘÍSPĚVKY, NA KTERÉ SE VŽDY TĚŠÍM A DÁVÁM SI JE K SNÍDANÍ I K VEČEŘÍ A POSLOUCHAM NOVÉ VYDÁNÍ PRESLEYHO CD ,KTERÉ MI VYPALILA KAMARÁDKA .CENA V TCHIBU BYLA PŘÍLIŠ VYSOKÁ A VZHLEDEM ŽE PRESLEY JE HODNĚ DLOUHO PO ODCHODU NA NEBE,NEJSEM OCHOTEN CTÍT AUTORSKÁ PRÁVÁ (SNAD MI TO ODPUSTÍ)POCHYBUJI ŽE BY SI UŽIL TĚCH PENĚZ A JA JE INVESTUJI JINAK....

DAŠENDO FAKT TI ZÁVIDÍM MALOU ANČU ALESPON MÁ TVŮJ ŽIVOT SMYSL TAKY JSME SE POKOUŠELI, ALE BOHUŽEL TO NEVYŠLO A TAK JSEM VDĚČNÝ ALESPOŇ ZA VNUKY ,KTERÉ TADY MÁM POŘÁD A JAK NAPSALA EVAKRK, DOBŘE JSEM TU DCERU VYCHOVAL...
TAKY JSME ZVAŽOVALI ADOPCI ,ALE TECHNICKÁ STRANKA VĚCI JE TAK SLOŽITA A JA JSEM TAK OBITÝ NEUSTÁLÝM SOUBOJEM S BYROKRATY, (BĚHEM 15LETÉHO PODNIKÁNÍ)ŽE UŽ NEMÁM SÍLU ANI CHUT PODNIKAT TYTO ANABÁZE ADOPCE....VÍM ŽE JE TO KE ŠKODĚ VĚCI I PŘÍPADNÉHO SIROTKA KTERÉHO BYCHOM SE UJMULI ,ALE NEMOHU SI POMOCI....VÍTE JAK NAS STŘETY VYSILUJÍ A CO JINÉHO JE TO TESTOVACÍ KOLEČKO KTERÉ MÁ ZJISTIT JESTLI JSME SCHOPNI VYCHOVAT DÍTĚ....TESTY JSOU JEN POKRMEM PRO BYROKRATY.....JSEM SE ALE ROZEPSAL....

PAJKO
TY MÁŠ OŘECHA A JÁ MÁM ČTYRY PADESATILETÉ DUBY VYSOKÉ ASI PADESÁT METRU. VĚTŠINOU SE MI LISTÍ ROZPADLO POD SNĚHEM A ZBYTEK POZBÍRALA NA JAŘE SEKAČKA, ALE LETOS BEZ SNĚHU, LEŽÍ NA ZAHRADĚ VRSTVA LISTÍ SPOJENÁ VLHKEM A NEVÍM JESTLI SNÍH VŮBEC NAPADNE,..

TAKY JSEM V PRÁCÍ NA SILVESTRA DO 17.00

Pajka (Út, 26. 12. 2006 - 23:12)

Krásné vánoční svátky vám všem přeju až teď. Celou dobu jsem se nedostala k počítači... V sobotu jsem byla dopoledne koupit kapra a tulila jsem si ho k sobě, když jsem ho nesla na smrt. Bylo mi ho líto tak, že jsem ho i oplakala, poslední roky se mi tohle stává. Povídám si s rybou před smrtí, je v tom kus schizofrenie, způsobím smrt a současně to kapří maso miluju tak, že celé svátky nic jiného nejím, cítím se jako cvok, totální...
Mezi vánoční tradice jsem propašovala pár netradic: např.na Štědrý den jsem mezi salátem (dělám z 5 kg brambor a se zeleninkou se pohraju, žádná sterilovaná) a kaprem - 3,2 kg živé váhy jsem pohrabala listí na zahradě a napytlovala 7 maxipytlů. Dnes jsem pro změnu umyla okna. Diagnóza, myslím. My v tom domě totiž žijem-nežijem, jsme rozprchlí, děti na studijích a tam se jenom potkáváme, takže se nestihl pořádný úklid z gruntu.

Johanz, PP založila Lída. Už sem dávno nechodí, vůbec chodila málo.
na Tvé: ZAJÍMALO BY MNE JESTLI STRACH Z LÉKU JE DŮSLEDKÉM PP NEBO PP JE DŮSLEDKÉM TOHO ŽE MÁME STRACH ZE ZÁVISLOSTI
mě by zajímalo, jestli je lidem bez léků špatně proto, že nemají lék, každý to totiž prezentuje jako abstinenční příznak, ale já nevím, kde je hranice mezi PP a abstinenčním příznakem. Jediné, co pozitivně vím, je, že mi lék ataku stopne a že pokud jsem v pohodě, nepotřebuju ho.
Jsem taky vděčná za děti i vnuky a za to, že s nimi mohu pobýt a že je mám relativně blízko.

Evi Krk, u nás se nepoléváme a jsme taky Slovácko. "Na Štěpána, není pána" se u nás říká,ženy nachystaly mužům ráno oblečení a ti zmizeli na celý den, většinou v útrobách vinného sklípku, takže návrat býval hodně pozdní a bujarý. :-)

Valentyno, vítej. Spoustě lidem se tu uleví. Myslím, že tyhle stránky nikomu nepřitíží, naopak...

Martino, u nás-Kyjov-bývá vždy 25.12. Beseda u cimbálu. Dříve jsem ráda chodila, je tam moc fajn atmosféra a tu hudbu miluju. Teď mě musí někdo zlomit a já vybojovat odchod s agorou, takže jsem nikde nebyla.

Báro, v sobotu jsem se cítila podobně jako Ty, ale podařilo se mi to zlomit a vánoce jsem si užila. Možná i proto, že jsem si tak poklidně dělala, co se normálně nedělá. PP jsem tím zmátla byl klid i pokoj. Čekala purpuru a františka místo toho dostala hrábě a šla na hromadu listí z pádesátiletého ořecha. Ale nostalgie, sentiment, deprese, to vše se o mě pokouší, jako nakonec každý rok.

Jiřino, jsem moc ráda, že Šárce je už dobře. Teď si dobře pohlídej sebe, po takovém záběru si psychika většinou dovolí dát najevo, že byla přetížená. Pokus se rozmazlovat a měj se moc ráda.

Evi R, ráda Tě zase čtu :-) nespavko oskarová :-) Co vnouček?

Dášendo, vzpomněla jsem si na Tebe u vánočního stromku u syna, když se jim tam houpaly taky hnědé ozdoby a představial jsem si, jak máš vše sladěno. My dostáváme každý rok stromek od mého exmanžela lesáka. Letos se asi zbláznil, dal nám obrovskou křivou borovici přes 2 metry vysokou, asi právě proto, že ví, že chci vždycky maličký stromek. Dcera ji nazdobila pouze nasušenými pomeranči a nakonec to bylo prosté a voňavé. Jojo, vyšinutosti se přenášejí geny. Ještěže jsme takoví všichni, pak se hezky shodneme :-)

Lenko, nenechej se tím otrávit. Hodně důležité je rychle na ataku zapomenout. Hlavně se zkus nelitovat, to je moc škodlivá emoce. PP je prostě taková mrška, která si libuje v nepříjemných překvapeních.

Marie, taky jsem se proplétala mořem prádla svých dětí, ale já jim ráda peru, žehlím, vařím. Jsem s nimi málo, tak je rozmazluju. Plavat bych šla s Tebou, ale místo toho napochoduju do konce roku do práce. Loni jsem tam byla ještě na Silvestra v 17 hodin, což už letos,doufám,nezopakuju.

Tož dobrou noc všem...

Dášenda (Út, 26. 12. 2006 - 22:12)

Nazdárek kamarádíčkové,
tak má Evikrk pravdu,vánoce jsou zase v čudu a tolik to dalo příprav :))
vždycky mě štve ,že je to pryč v mžiku ,jak mávnutím kouzelnýho proutku:(
chudákovi LENCE*,jak jsem se tu dočetla nedala ta panika pokoj ani na jéžu,ale ono zas Lenko bude dobře,utěšuj se ,že to tady máme tak občas všichni,to docela alespoň mě pomáhá :)),že v tom nejsem sama.
Že se na Slovácku polívají na vánoce muži :))to jsem vůbec nevěděla,dobrá věc:))někdy bych muže taky s chutí polila a to jsem z Berouna,kde tento zvyk vůbec neznáme :))

Dnes jsem jela přes Kladno na návštěvu za švagrem a jeho rodinou,vzpomněla jsem si na naši horolezkyni Renču:))
Ty návštěvy mi teda osobně dávají dost zabrat :))a to nás to ještě čeká zíra a pozítří jdu posedět na babinec s kamarádkama,mají taky malý prcky takže to bývá obvykle v restauraci ,kde se pravidelně občas sejdem pěkný rachot ,naše ratolesti by to tam byly schopný srovnat se zemí:))všichni prcci dostanou poháry a jsou hrozně spokojení .))my maminy si dáme caffé latté:)) a jsme spokojené rovněž.
Jak jste tady dnes psali o dětech jak vylítávají z hnízda ,jak Bára byla smutná ,že syn odjel ,tak vím jaký to je:(,kdyžbyla starší dcera v pubertě měla jsem najednou pocit ,že už mě vůbec nepotřebuje a bylo mi to strašně líto :(že nemám nikoho malýho ,přítulnýho.Pak se narodila malá Anča ,když mi bylo 37 let a já zas získala pocit mít pro koho žít:))mám strašně ráda děti ,tolik si s ní vyhraju a přitom se stačím věnovat i svým zálibám ,jsem spokojená:))
Ještě kdybych tu svou nemoc tak dokázala vypudit navždy z hlavy ,ale to bychom si přáli asi my všichni.
Je to hrozně divný,ale JOHANZ měl pravdu ,že se "to" u něj objeví znovu třeba i při banálním nachlazení,tak pod to se mohu bohužel :(taky podepsat.Prostě v tu chvíli dala vědět sice jen zábleskem ,ale dala ,že mě neopustila ,že je tu se mnou ,čeká na sebemenší zakolísání:(Je opravdu těžký se s tím smířit,však to znáte.
Vždycky ji říkám ,nech mě žít proč mi chceš otravovat život:(
no nějak moc jsem se o tom rozepsala:))
ale přemýšlím takhle občas o tom ,asi jako vy všichni.
TAK KRÁSNOU DOBROU NOC
Dášenda,BEROUN,-3,PIN 1

evakrk (Út, 26. 12. 2006 - 20:12)

Ahoj z hor.
Lenko to mě je líto, že ti nedala ani o svátcích pokoj, svina jedna.
Prduchu ahoooooj.
Jo taky jsem nad tím přemýšlela. Rodiče už nejsou, kluk příští vánoce už bude ženatý a daleko, zřejmě budou na štědrý večer se svojí ženou a doufám, že mladší syn bude ještě doma a nebudem sami. Dcerou jsem obdařená nebyla a kluci většinou spíš tíhnou k rodině svojí ženy, ne že by přestali mít své rodiče rádi, ale tak nějak to je.
Jo člověk tak nějak dojde k poznání, až s přibývajícíma rokama a zkušenostma. Taky jsem se vdala dál od našich a jezdili jsme až 25.12. I když jsme pak byli večer na telefonu, dnes bych to řešila jinak. Jenže na to se přijde pozdě.
Johanz važ si toho, že dcera je s vámi.Dobře jste ji vychovali.
Teď koukám, jak na Slovácku holky polévaj chlapy.Zrovna jsem říkala manželovi, jak je fajn, že se někde ještě dodržují takové zvyky.
Kamarádíčkové přeju pěkný večer, vánoce skončily.

JOHANZ (Út, 26. 12. 2006 - 19:12)

BÁRO

VÍM JAK TI JE...TAK JSME SEDĚLI U ŠTĚDROVEČERNÍHO STOLU A MNE TAK NAPADLO JAK BYCHOM S ŽENOU SEDĚLI SAMI DVA, KDYBY JSME NEMĚLI TAK HODNOU DCERU A VNUKY A ZHROZIL JSEM SE OKAMŽIKU ŽE TO TAK JEDNOU BUDE A MY ZŮSTANEME SAMI OPUŠTĚNÍ...MÁLEM NA MNE SKOČILA MRCHA.....A POTOM JSEM ZAČAL PŘEMÍTAT ,JAKÝ SMYSL MÁ NÁŠ ŽIVOT....

PRO PP JOHANZ OSTRAVA -2.3°C

bára (Út, 26. 12. 2006 - 18:12)

Tak a máme vánoce pomalu za sebou. Jak jsem se těšila, že si ten dnešní den užiju v klidu, tak sice jo, ale jsem od rána naměkko, je mi smutno, že ten čas tak letí a za chvíli mi bude 50, rodiče stárnou a bojím se o ně, děti jsou dospělé a vylétávají z hnízda, před chvilkou jsem odvezla svého chlapečka na vlak, musel do Brna, protože jde zítra do práce (je čerstvě zaměstnaný) a já ho uvidím snad až po Novém roce. A to už mám opravdu slzičky na krajíčku. Ještě, že tu mám to kočičku, spinká tady vedle mě pod rozsvíceným stromečkem, páník se někde toulá s myslivcema a tak jsem jí dobrá i já. Zítra mám ještě dovolenou, tak mě mrzí, že si tu pohodičku neužívám tak, jak jsem si představovala. Jo, vzpomněla jsem si na Missku, že už by teď někdy měla rodit, tak držím palce, ať to dobře dopadne, bude to sice trošku opožděný, ale nejkrásnější dárek. Tak se mějte všichni pěkně.

Důchodknyě Mari (Út, 26. 12. 2006 - 18:12)

Moc vás všechny zdravím! Jsem potěšena, že většině se zadařilo a žádná mrcha je nepostihla a některým se daří již lépe. Mrzí mě i ta jedna, která sedla na Lenku s hvězdičkou!Ale bude zase dobře, neboj Leni. Taktéž jsem se vyděsila, když jsem četla že Johanz je prase ale pak jsem zjistila že je to překlep - moc mě to pobavilo! Dodatečně přeji všem co měli svátek a jsem ráda že jste si to užily(i)! Já taktéž, neb se mi po několika měsících vrátil synek z pracovního pobytu a tak jsem si ho hýčkali a on dovezl tolik dárků a protože dorazil půl hodiny před 24., praštil s kuframa a šli jsme spát a vše se řešilo a rozbalovalo na Štědrý den a tak byla tak trochu netypický, všude tašky, oblečení do pračky a hodně zážitků,do toho já s vařením a pes a dcera s přítelem a moje 87letá maminka a tak jsem nestačila ani panikařit!Teď už je klídek, vše uklizeno, skoro vypovídáno, jídla hojnost a tak si užíváme s manželem jeho přítomnost.Skoro se přiznám že se už zítra těším do práce a zkusím zítra někoho přemluvit na plavání, připadám si nějaká neforemná!Moc vás všechny zdravím a přeji krásný zbytek dnů tohoto roku bez PP, určitě zase zítra juknu!M

*Lenka (Út, 26. 12. 2006 - 18:12)

Ahoj lidičky:-)
Tak ta mrcha na mě včera večer zase zaútočila, myslela jsem , že to se mmnou sekne. Celý den stojím za prd, protože po těch skvělých dnech co jsem prožívala, jsem z toho dost rozhozená. Ať se vám daří lépe než mně a zatím ahoooj.

JOHANZ (Út, 26. 12. 2006 - 12:12)

NAZDÁREK Z CENTRA...

PRO PP JOHANZ PRACOVNĚ. SLUNÍČKO SVÍTÍ NA PLNÝ PECKY VYLIDNĚNO...

Martina (Út, 26. 12. 2006 - 10:12)

Jiři,
i já jsem ráda, že se Šárka drží, kéž jí to tak vydrží!

Evi,
co čteš, tu velkou knihu? ... už nevím, na jaké to bylo téma. Já jsem si nadělali historický román o šamance od B. Woodové, ale ještě dočítám jiný román o ranhojiči, ten Ježíškový musí počkat.

Dášenddo,
s těmmi kočkami jsi jako moje švagrová, ta sbírá zase psy a panenky...já anděle...i slonů mám pár.
ARNŽOVÁNÍ - moje kamarádka to dělala ze záliby ve velkém, než se jí před půl rokem narodil 4. prcek a musela uolnit místnost pro nejstarší dítko. Miluju aranže, ale raděj se na ně dívám, než je vytvářím ..... moje matka je na to moc šikovná také.

evakrk (Út, 26. 12. 2006 - 09:12)

Ahoj z hor.
Jasno, mínus 4, PIN 1 -2
Ahooooooooooj.

evakrk (Po, 25. 12. 2006 - 23:12)

Dášendo, tobě jsem zapoměla říct, že jsem si představila jak fofrem dojídáte večeři a přede dveřma dcera. To budeš jednou vyprávět vnoučatům, jak jsi nechala jejich mámu stát venku a na vánoce. Fakt jsem se pobavila. Jo lidi je tu dobře.
Johanz, buď rád, že jsi v práci, aspoň neplácáš cukroví proložené řízkama a chlebíčkama a je ti dobře.Auuuuuu.
Dobrou všem.

evakrk (Po, 25. 12. 2006 - 23:12)

Ahoj z hor.
Tak se sem zas dostávám až večer.
Jiřino, to je fajn, že je děcku líp, viď?
Hned je život veselejší.
Rokytko, ahoj.Já vím, že jsi noční můra od Petřína.
Já zas nakouknu ráno, když bude všude klid, mám to tak nejradši.A tys to napsala zas tak hezky, no jako vždycky. Škoda, že máš tu ruku bolavou, scházely mě tu tvoje básničky. Většinu mám vytisknutou a danou v práci pod sklem a každý den v práci jsem vlastně pořád i s váma. Ještě Dandy psala krásný a Juditka, holky hoďte zas do placu trochu té nádhery.
Mám nové knížky, jdu si číst.
Krkonoše, teplota nevím kolik, ale bez sněhu. PIN 1, ale břichobol z přemíry dobrot.

Dášenda (Po, 25. 12. 2006 - 22:12)

PĚKNEJ VEČER,
Jiřinko,taky tě moc zdravím a jsem ráda ,že tvé Šárce je opravdu líp ,to je fantastický ,cipralex zabral :))
MĚJTE VŠICHNI KLIDNÝ A PŘÍJEMNÝ VEČER
jsem už z těch vánoc nějaká utahaná,teprv ted to na mě nějak doléhá.
DÁŠENDA,BEROUN,+2,SYCHRAVO -LEZAVO-CHŘIPKOVO
PIN2+ :))

jirina (Po, 25. 12. 2006 - 20:12)

Ahojky lidičkové, dlouho jsem tu nebyla, čas byl proti mně, ale co jsem si zhruba stačila přečíst, tak Ti nejvěrnější neustále udávají těmto stránkám smysl a lidskost.
Dodatečně přeji Evičkám vše nej, nej k jejich včerejšímu svátečku a Vám ostatním pohodový zbytek svátků. Nezapomeňte, že na Štěpána se umývají chlapi, aspoň tak je to u nás zvykem. Snažím se svýho muže namočit jen málo, aby mi to na nový rok moc nevracel, to se zase umývají ženský.
Jinak štědrý den jsme zvládli taky v pohodě, dárečků bylo strašně moc. Já jsem klasická ženská, největší radost jsem měla z ručního vysavače, protože v kuchyni mi neustále něco padá, a ten vysavač bude neustále po ruce.
Johanzi, moje sestra má taky doma Rexe, ale vůbec se jim ho nedaří vychovat, protože moje mamka ho bere jako malý dítě a ten pes neumí vůbec poslouchat. Zítra tam jedeme na oběd a už teď jsme z toho rozladění, protože maminka ma Rexe převážně doma, je to německý ovčák. Přitom švagr je policajt, a neumí ho vychovat, takže Rex vlastně neví, kdo je pro něho pán a za to ten pes nemůže.

Dnes jsme si udělali lenošící den a zítra máme návštěvní den, snad mezitím stihnu se jít podívat na koncert v kostele.
Tak snad už budu mít na Vás víc času, do práce jdu až příští týden ve středu, takže paráda. Jo a nejdůležitější je, že se Šárce daří dobře, současná AD jsou vyhovující. Teď je s kamarádkou venku, takže jsem ráda, že už ji zajímá vše kolem.
Zatím se mějte, Johanzi, Evikrk, Dáši, Niko, Martinko, Lenko, Lucko, Nelo, Pajko, .....

JOHANZ (Po, 25. 12. 2006 - 19:12)

ŠPATNĚ NAPSANÉ

SPRÁVNĚ MĚLO BÝT NAPSÁNO
JOHANZ JE Z PRÁCE....

ALE TO NIC JÁ SI TAKY PLETU S a Z

Reklama

Přidat komentář