Reklama

PANICKÁ PORUCHA 6 DÍL

Návštěvník (Po, 25. 12. 2006 - 18:12)

JOHANZ JE PRASE

JOHANZ (Po, 25. 12. 2006 - 16:12)

DNES JIŽ PO DRUHÉ VÁS ZDRAVÍM
DOSTAL JSEM KRÁSNOU LOKOMOTIVU HOUKÁ,PÍSKÁ,JEZDÍ,TAM ,VPRAVO ,VLEVO.
LESKNOU SE JI TRUBKY A JE CELÁ BAREVNÁ.
MÉ ŽENĚ SE LÍBILA A TAK MI JI KOUPILA,NEKUPTE TO KDYŽ JE TO SKORO ZADARMO....
MY PŮJDEME OBRÁŽET SLEVY VE STŘEDU A PO NOVÉM ROCE....VNUCI MĚLI RADOST Z DÁRKU,DĚTI MĚLI RADOST ŽE VNUCI MAJÍ RADOST,MY MĚLI RADOST ŽE DĚTI MAJÍ RADOST, ŽE VNUCI MAJÍ RADOST....A JÁ MÁM RADOST ŽE JE PO ŠÍCHTĚ A JSEM DOMA...NO RADOSTI PLNÝ PYTEL...JO A REX MĚL RADOST ,ŽE JSEM PŘIJEL Z PRÁCE A MŮŽE SE JÍT VYČŮRAT....

PRO PAPR JOHANZ OSTRAVA VEČER PLNÝ RADOSTÍ PIN 1

Eva R. (Po, 25. 12. 2006 - 15:12)

Krinda pána, já vodešla dvakrát, ale mám pravou ruku v ortéze, tak ťukám jen levou a vono takhle... tak vás aspoň eště jednou pozdravím, haha!!!! :-))))))))))))))))

Eva R. (Po, 25. 12. 2006 - 15:12)

Krakonoško, dyk víš, že sem noční :-))) Když to všude ztichne a rozprostře se noc, ožívám... To je můj klid. Líbí se mi tvůj postřeh o tom ranním pocitu... dyš rozděláš v kamnech, pokrmíš zvěrstvo, všichni eště spěj a ty deš K NÁM. Tak to tu bejvávalo, že sme se tu uchylovali jako DOMU. Že sme tu měli - a doufam, ze furt máme - svý tajný Zákoutí, kde je nám fajn, kam se můžem kdykoliv schoulit. Je úžasný, že se pořád všichni vracíme - to asi proto, že tohle pociťujem - tu nutnost návratu do míst, kde sou spřízněný duše, prostě jak jsme to kdys nazvali - náš PP DUM. S koncem roku (snad stejně jak loni a přeloni?) rikam, že tady - krs PP - vznikaj ty nejpevnější přátelství a obejmutí:-))) Tož sem zas ňak patetická a nostalgická, ale na mě to vo Vánocích dycinky zvýšeně padá - dost možná, že je to - jak píše Bára Barunka Baruška, onen vnitřní neklid, kerej v sobě nějak nosíme... Hezkej Bóóóží hod, moji nejnejnejmilejší!!!! :-)))))))))

Eva R. (Po, 25. 12. 2006 - 15:12)

Krakonoško, dyk víš, že sem noční :-))) Když to všude ztichne a rozprostře se noc, vožívám... To je můj klid. Líbí se mi tvůj postřeh o tom ranním pocitu... dyš rozděláš v kamnech, pokrmíš zvěrstvo, všichni eště spěj a ty deš K NÁM. Tak to tu bejvávalo, že sme se tu uchylovali jako DOMU. Že sme tu měli - a doufam, ze furt máme - svý tajný Zákoutí, kde je nám fajn, kam se můžem kdykoliv schoulit. Je úžasný, že se pořád všichni vracíme - to asi proto, že tohle pociťujem - tu nutnost návratu "do míst", kde sou spřízněný duše, prostě jak jsme to kdys nazvali - náš PP DUM. S koncem roku (snad stejně jak loni a přeloni?) rikam, že tady - krs PP - vznikaj ty nejpevnější přátelství a obejmutí:-))) Tož sem zas ňák patetická a nostalgická, ale na mě to vo Vánocích dycinky zvýšeně padá - dost možná, že je to - jak píše Bára Barunka Baruška, onen vnitřní neklid, kerej v sobě nějak nosíme... Hezkej Bóóóží hod, moji nejnejnejmilejší!!!! :-)))))))))

Dášenda (Po, 25. 12. 2006 - 14:12)

KRÁSNÉ BOŽIHODOVÉ ODPOLEDNE VŠEM:))

Jak vás tady čtu tak je vidět ,že jste si včerejšího večera všichni hezky užili :)),to je dobře,o vánocích a nejenom o nich by měli být všichni spokojeni.
Náš štědrý večer se malinko zkomplikoval:))
Dcera s přítelem nakonec večeřeli opět sami doma a měli k nám dorazit poté ,abychom šli všichni společně u nás ke stromečku,no ale povedlo se jim dorazit poněkud dříve právě ,když my jsme ještě seděli u štědrovečerního meny:)),bylo zamčeno a jelikož jak známo podle tradice se nesmí vstávat od štědrovečerního stolu prozváněl je muž na mobil ,že musí chviličku počkat než dovečeříme :))Chudáci mrzli s dárky 10minut před domem ,moc jsme se jim omlouvali ,aby se nezlobili.
Pak už vše proběhlo podle plánu,Anička lítala s dárky a nevěděla co dřív ,obývák byl zavalen papíry a krabicemi,ale hlavní bylo ,že byli všichni spokojeni:))
Já jsem dostala náhrdelník od muže ,potom 2 keramické kocoury do sbírky,mám už jich plné schodiště ,říkám jim strážkyně našeho domu:))
náčiní z nerezu do kuchyně tescoma,od dcery nádherný prsten se zirkony,spoustu kosmetiky(jelikož ženy v mém věku už se prý o sebe musí hodně starat :))to víte dceřina profesionální "deformace" :-())
dvě obrovské knihy o aranžování ze kterých mám opravdu mimořádnou radost,jelikož aranžování je moje profese i obrovský koníček zároveň:)),pak stojací lampu s přídavnou lampičkou ,peněženku ,olejovou lampičku s kořením,ještě všelijaké drobnůstky a ted si pojedu ještě rozbalit nějaké dárečky které mi nadělil můj bratříček ,k nim
Užijte si zbytek dne co nejkrásněji

Martina (Po, 25. 12. 2006 - 10:12)

Tak už je po Štědrém dnu ... mamka měla dopoledne zlou náladu /stesky po taťkovi/, po poledni přišla teta, a tak se rozveselila. Při večeři můj muž dělal takovou legraci a vydrželo mu to až do noci, co slovo to geg. Úplně jsem se divila - prý je to ze štěstí. Poprvé za 16 let jsem od něj dostala dárek, kt. je určený jen a jen pro mě - byla jsem vykulená, nad čím? Nad krásnou napařovací Philipskou ... hm, žehličkou. Když jsem se jeho ptala, z čeho měl ze svých dárků největší radost - prý z mé žehličky, což mě rozesmálo, ale i dojalo.
Náš Ráďa zářil opět nad chlupatými papuči a hl. ty knížky! Tak se začetl, že když jsem usínala, přiběhl mě dát dobrou noc netuše, že spím a vzbudil mě: "Mami, tati, už mám přečtených 60 stránek,!" To mě tak probralo, že jsem se pak do 2 h. dívala na ČT2 na Jakuba Jana Rybu - mám to ráda. No, ale jinak jsme se opravdu prochehtali až k 1. svátku vánočnímu ... jo, a dokonce jsem u stromku začala poprvé v životě zpívat Štědrý večer nastal, zprvu všichni mlčeli a pak zpívali všichni - dřív jsme zpívávali při kytaře dopoledne, máme i Radimka nahraného, jak komolí slova a melodie - krásné vzpomínky. Vše dobré Vám všem - M.

*Lenka (Po, 25. 12. 2006 - 10:12)

Ahoj lidičkové:-)
Zdravím z Řepákova, ráno mě probudily poštolky, radostí tu křičely, protože dostaly na Štědrý den taky řízky( tedy neobalené a syrové). Kluci- dvojčata už jsou taky dávno vzhůru a málem probudili zbytek rodiny, když mě ráno zdravili. Dostali MP3 a se sluchátkama na uších se vůbec neslyší :-) No půjdu stejně za chvíli burcovat spící zbytek a pojedeme za babičkou do Kladna. Mějte se krásně, užívejte si volna a pohody.

Bára (Po, 25. 12. 2006 - 10:12)

Ahoj moji milí, včera jsem měla dost pilno, jelikož tady na Štědrý den mám rodiče a děti a je tu dost rušno, takže jsem se k PC vůbec nedostala, abych vám aspoň popřála krásné svátky. Činím tak tedy teď a opět v rychlosti, protože za chvíli se zase přesunujem k tchánům a po příbuzných. Zítra snad by mohlo být volno a já budu mít konečně jeden klidný den - nějak čím dál hůř snáším ten ruch, i přestože mám kolem sebe jen své nejbližší a nejmilejší, ale přece jen je hlavní starost na mně, aby se všichni cítili dobře a nic jim nechybělo, nakonec jsem ráda, když jsem zase v klidu a sama. Letos jsem vůbec byla nějaká celá napjatá, takový vnitřní neklid a chvílemi skleslost, mrzí mě to, protože jsem vánoce měla vždycky ráda.
Tak ještě jednou vám všem přeji krásný a pohodový zbytek vánoc, doufám, že Ježíšek splnil všechna vaše přání a užijte si Boží hod vánoční. Bára

evakrk (Po, 25. 12. 2006 - 09:12)

Ahoj z hor.
Tady to dnes vypadá na docela dobrý den,tak jestli se zvedne mlha, razím ven, protože to válení a přežírání je hrozný.
Taky jsem dostala plno dárků, svetr, bundu,boty a všichni se trefili, no paráda.
Míšo , ještě pamatuju, dyž byly děti malé, to byly nejhezčí vánoce. Dnes to je taky fajn, ale když jsou děti malé, ta jejich nehraná radost, to je paráda. Já letos nakoupila taky plno dárků a pak ještě všem dospělým chlapům autíčko, takové jaké by chtěli ve skutečnosti a to byl ten nejlepší dárek. Dokonce si je i pouštěli po obýváku, tak jsem měla hroznou radost, že to je na chvíli jako dřív.A to jsem je kupovala toho 22. prostě jen takovou srandu a jaký to mělo úspěch.
Všichni ještě spí, taková rána mám nejradši.Zatopila jsem, nakrmila zvěřinec a teď s kafíčkem si tady můžu s váma pokecat.
Jediný špatný je, že se naší fence zas vrátil ten zánět a tak za chvilinku jdu volat veterináře, ale snad teď po deváte už bude vzhůru.
Rokytko, kdy ty spíš? Já bych teda taky vydržela. prpotože jsem nespavec, ale když nespím do jedné, šahám po prášku. Jak můžeš pak ráno fungovat? Já potřebuju aspoň těch 5 hodin se vyspat. Dnes jsem taky asi kolem půl druhé zobla Hypnogen a ráno před sedmou už vyspalá jsem vstala.
Mějte se tu krásně, ještě sem juknu. Jdu zkusit toho doktora.
Krásné sváteční ráno všem.

JOHANZ (Po, 25. 12. 2006 - 08:12)

AHOJ Z PRÁCE
ODVEZL JSEM DCERU I ŽENU DO ZAMĚSTNÁNÍ A SEBE TAKY TAKŽE BYT OSIŘEL JEN SNAD REX SI OPUŠTĚNÝ LÍŽE ......KOLEGYNĚ DONESLY CUKROVÍ,ALE JÁ SE NA NĚJ ANI NEMOHU PODÍVAT...JINAK JSEM SPAL KLIDNĚ A PO TE DOBRÉ VEČEŘI JSEM TO ZAPÍCHL HNED PO VEČEŘI U STROMEČKU V KŘESLE...TAKŽE NA STODVA DALMATINU JSEM BYL FIT....

PRO VŠECHNY PP JOHANZ OSTRAVA CENTRUM VYLIDNĚNO TEPLOTA ASI DVA STUPNĚ NEMÁM TEPLOMĚR JO A CELOU NOC LILO

Eva R. (Po, 25. 12. 2006 - 03:12)

Moji nejnejnejmilejší! :-))))))
....sem vám napsala flák textu a najednou mi to zmizelo při odesílání :-(((( Tak eště jednou: moc vás zdravím, myslím na vás a jsem s vámi... a taky sem ráda, že ste:-))))) Renuška vám štěká koledy a já mávám od Petřína. Jo - a posílám PP Oscara tomu, kdo založil k Ježíškovi PP 6 - super!:-)))) Vaše noční můra od Petřína.

Dášenda (Ne, 24. 12. 2006 - 22:12)

Krásnou ,dobrou štědrovečerní noc VÁM VŠEM MOJI MILÍ :)

dárečky jsou rozbaleny,kapříci jsou snědeni,tak se pomalu odvalíme do hajan :))
Dášenda ,BEROUN,JASNO -2,PIN 1+ :))

evakrk (Ne, 24. 12. 2006 - 22:12)

Ahoj z hor.
Tak a máme to za sebou.Nakonec jsme to všichni přežili ve zdraví, co?
Všem vám moc děkuju za přání, jste hodní.Dík, že jste.
Prožijte krásně zbytek večera a radujte se z dárečků.Zítra si napíšem, co jsme dostali a jak nám je. Trochu těžko z večeře,co?
Krásný večer.

*Lenka (Ne, 24. 12. 2006 - 21:12)

Evi, i já , i když trochu pozdě, Ti přeji vše nej nej nej k Tvému svátku..hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky.

JOHANZ (Ne, 24. 12. 2006 - 16:12)

CO DODAT ? VŠE BYLO ŘEČENO.....

PRO PP JOHANZ ŠTĚDRÝ VEČER

PS:
EVI I JÁ K SVÁTKU TI PŘEJÍ ,AŤ RYBA VŽDY TI CHUTNÁ A HLUPÁCI Ať JSOU TI PUTNA...

Johan (Ne, 24. 12. 2006 - 16:12)

Zadne falesne soby,zadne falesne vinse, jen prijemnou pohodu, vyrovnanou naladu a krasne pocity uvnitr a po celem tele - co nejdelsi dobu ,az do smrti smrtouci, Vam vsem!

Judita (Ne, 24. 12. 2006 - 16:12)

Přeji všem moc a moc hezké Vánoce, pohodu a klid v kruhu nejbližších, abyste si je požili tak jak si přejete!!! A hlavně hodně zdraví.

Maja-Morava (Ne, 24. 12. 2006 - 16:12)

Pokojné vánoční dny naplněné zdravím,láskou a pohodou , prožité v kruhu svých nejbližších , Vám všem přeje Maja.
P.S.Je dobré vědět, že tu jste.

Nika (Ne, 24. 12. 2006 - 15:12)

Taky Vám všem přeju krásné Vánoce,hodně dárků, a hlavně zdraví:-)

Evinko vše nej k svátku:-)

Reklama

Přidat komentář