Reklama

PANICKÁ PORUCHA 6 DÍL

Jitka B. (So, 23. 12. 2006 - 10:12)

Johanz - nebo si tu stránku přidej k oblíbeným. Tak to mám já a jsem tu hned.

Jitka B. (So, 23. 12. 2006 - 09:12)

Ahoj.
O cukroví mi ani nemluvte. Napekla jsem asi 5 druhů a ještě jsme objednali od jedné paní. A to nám dovezli včera večer. Tak jsme k tomu s mamkou sedly a půl krabice jsme snědly!
Jdu ven se psem, abych neměla špatné svědomí.

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 09:12)

JOHANE ,děkuju ti moc ,půjdu si to koupit.
ještě jsem vlékárničce vyštrachala TUSSIN KAPKY.
PŘEJU TI KRÁSNÉ SVÁTKY A HLAVNĚ POHODU :))
(

Johan (So, 23. 12. 2006 - 09:12)

Dasendo, nejlepsi na prudusky je lipovy caj:-) NIC PRIJEMNEJSIHO, UCINNEJSIHO A PRITOM I CHUTNEHO, NEZNAM:-)

Cena:
28.00 Kč

Co obsahuje Váš lék?
Tiliae flos 1,5 g v 1 nálevovém sáčku.

Charakteristika
Pomocný prostředek při katarech horních cest dýchacích a nemocích
z nachlazení provázených suchým dráždivým kašlem.

Použití
1 nálevový sáček se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 15 min vyluhovat
v přikryté nádobě. Pije se 3krát denně, pokud možno co nejteplejší.
Nálev lze použít i jako kloktadlo nebo k inhalacím. Nálev se připravuje
vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 09:12)

AHOJ VŠEM,
JOHANZ ,ano stou záložkou je to přesně tak ,klikneš a jseš tam.
Ještě k tomu neurolu,užjsem tu o tom párkrát psala ,beru si ho jen v ojedinělých případech třeba jeden 0,25 mg,jednou za 3-4,měsíce když cítím ,že by se slabost mohla zvrtnout do ataky :(
Takže se neobávám ,že by u mě mohla vzniknout závislost.Neurol náznak ataky opravdu stpne ,jak říká i Pajka.Je to opravdu tak.
BEROUN,ZATAŽEO -MLHAVO ,+3
PIN 3,5 !K RÝMĚ SE PŘIDALY PRŮDUŠKY,KAŠLU JAK ZBĚSILÁ ,ŮPLNĚ MI TO CHVÍLEMA ZVEDÁ ŽALUDEK.NEVÍTE PROSÍM NĚJAKÝ PŘÍRODNÍ LÉK ?

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 08:12)

JEDU MEZI LIDI ...JSEM DESET DNÍ DOMA A CÍTÍM SE JAKO PAKO ...ZNATE TEN POCIT?

V PODSTATĚ JSEM STÁDNÍ TVOR ČÍM VÍCE LIDI KOLEM TIM LÍP....

JOHANZ (So, 23. 12. 2006 - 08:12)

TEDA ALE DNESKA JE ZA OKNEM HNUSNĚ...TMA JAKO V HORRORU A UŽ TÝDEN SE TEPLOMĚR HÝBE JEN V ROZMEZÍ 2 STUPŇU....

DAŠENDO
JAKE MÁŠ POCITY PO TOM NEUROLU KOLIKRÁT JSEM SI ŘÍKAL VEM SI HO BUDE LÍP ALE POTOM ZASE CHCEŠ BÝT ZÁVISLÝ....

ZAJÍMALO BY MNE JESTLI STRACH Z LÉKU JE DŮSLEDKÉM PP NEBO PP JE DŮSLEDKÉM TOHO ŽE MÁME STRACH ZE ZÁVISLOSTI....SAKRA TO JE BLÁBOL

DÁŠENDA JAK TO MYSLÍŠ S TOU ZÁLOŽKOU JAKO ŽE KLIKNEŠ A JSI PŘIMO NA PP???

PAJKA
NEBOJ NA PP 5 JSI BYLA TAKY PRVNÍ...TOHO UŽ SE NEZBAVÍŠ....PAMATUJE SI VŮBEC NĚKDO KDO PP ZALOŽIL....???

Pajka (So, 23. 12. 2006 - 01:12)

Johanz, díky :-) nevím,
jestli je čest,
že jsem blázen číslo jedna
na PP šest :-)

Vrátila jsem z firemního večírku, který jsem si docela užila. Zahrála jsem si i hodinku bowling a dala sexy ploužák na Franka Sinatru s přítelem a taky jsem si zatrsala s jeho vnukem 190 cm, kterého jsem nedávno houpala na klíně, kde by mě tehdy napadlo, že s ním budu jednou tančit ztracená v jeho náručí :-). Ráno bylo taky milounké, v práci moře práce, ale už jí i ubylo, takže stres povolil. Autem jsme projeli bez nehod do rakouska a zpět přes ucpanou Břeclav, další plus. Mám víc než 3 pěkné zážitky na usnutí, tak jsem zvědavá, jak to zafunguje, jestli jich nemám nějak moc :-). Možná, že by měly být právě 3, jestli pak méně, neznamená více.
Tož zítra ještě kapříka a jdu do finále. Krásnou noc, ráno i den vám všem...

Dášenda (Pá, 22. 12. 2006 - 23:12)

Johanz děkujem za hezký vánoční dárek :)
hned jsem si PP6 šupla do záložek :))
Tak vám představte si večer začalo být nějak divně ,že jsem si asi po 4řech měsících loupla jeden slabší neurol :(
převlíkala jsem zrovna v ložnici cíchy ,malá skákala v peřinách jak divá amě začalo najednou podezřele polívat horko k tomu tlak u žaludku ,trochu roztřesenost.Řikala jsem si to nic to bude dobrý alepak jsem si šla pro jistotu pro ten prášek.Muž zrovna nebyl doma jelikož u známých instaloval počítača mě najednou napadlo co když to dneska se mnou sekne a na vánoce budu v nemocnici :(
Prostě klasika,co ji všichni známe ,ale přímo ataka se naštěstí nespustila,do půl hodiny to po neurolu bylo pryč ,už se mi to dost dlouho nestalo .prostě taková ta slabost.
Přece jen ten předvánoční shon na nás působí asi aniž si to nějak moc uvědomujeme .
PŘEJU VŠEM KLIDNOU SPOKOJENOU NOC:))

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 23:12)

Dobrou noc Johanzi:-)

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 23:12)

LEPŠI NĚŽ KDYBYCH PSAL O GIGOLOVI...CO BY JSI DĚLALA PAK...

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

Johanzi, tak ti dík... píšeš tu o cukroví a já na to dostala takovou chuť, že už se tu cpu jak nezavřená:-)

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

SAKRA UŽ NESMÍM TY RUMOVÉ KULIČKY A LINECKÉ SRDÍČKA A ZAZVORKY A ŠVESTKY V ČOKOLÁDĚ FŮŮŮŮŮŮŮ

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

EVAKRK

NADHERNÍ PSI PŘEJI TI,ABY SE POVEDLI UMÍSTIT .POPTÁM SE V OKOLÍ. MÁŠ NĚJAKÉ PODROBNOSTI?

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

A CO TAKHLE U CHA CHA LOUŠKA

Nika (Pá, 22. 12. 2006 - 21:12)

ahoj zdravím PP6 a přeju krásný Vánoce, bez tý mrchy otravný

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 21:12)

Tak to by se to tady mohlo příště jmenovat " U CHOCHOLOUŠKA "

*Lenka (Pá, 22. 12. 2006 - 21:12)

Marie, šmarjááá, to pečeš pro půlku města, ne?

JOHANZ (Pá, 22. 12. 2006 - 21:12)

JITKO
TY JSI TO VYSTIHLA NAPROSTO ALE NAPROSTO PŘESNĚ...

MARIE
ZKUS TŘI VĚCI....JSEM RÁD ŽE JSEM SI NEZLOMIL NOHU,NENABOURAL JSEM AUTO A SEHNAL JSEM V TĚCH DAVECH ČERSTVÝ CHLEBA...

Prduch Marie (Pá, 22. 12. 2006 - 21:12)

Hlásím se do 6! Ale jsem po těžkém dni - 7 vánoček a hlava padá na klávesnici. Krásnou noc se třemi příjemnými věcmi které jsem za den prožila, či jak to tam je doporučeno, to nevím kde je vydoluji!M.

Reklama

Přidat komentář