Reklama

Panická porucha PP7

Martina (So, 14. 7. 2007 - 17:07)

Miss,
prosim a jestli jsem to napsala špatně, tak jsem myslela mumio.
Jo, a nejanči, ty orgány nemáš nemocné, ale oslabené. Tz. že žádné lékařské vyšetření by možná nebylo schopné to ani odhalit. Cukr v krvi je norma až do 7j., to se už ale musí člověk hlídat. I když mé známé to vyskočila až na 15j., když držela dietu a šla na diabetologii a oni jí řekli, že když není diabetik a cukr jí vyskočil jen při dietě, kdy chtěla zhubnout a bude jí-li cukr klesat, že žádné léky užívat ani nemusí. No, a pak mám člověk v hlavě zmatek.

olga (So, 14. 7. 2007 - 17:07)

Hani, asi to bylo zapotřebí takhle pročistit vzduch a jsi dobrá, že jsi to zvládla v naprostým klidu, to se člověku uleví, viď. Já se tou fráninou léta živila, rok jsem chodila do francouzský školy ve Švýcarsku. Jo, to jsem ještě byla slušně vychované děvče nepoužívající sprostá slova...Báro, vidíš, přešlo to, taky dělám okurky, zatím 4 sklenice, ale dneska se mi ulomila velká větev z broskve, tak jsem ji musela uříznout a ty nezralý broskve nechám v přepravce na sluníčku, buď dojdou nebo shnijou..

Lena (So, 14. 7. 2007 - 17:07)

Koukam,ze hodne lidem neni dobre...Ja premyslim co ve ctyriceti se zivotem. Deti uz se zacinaj osamostatnovat, pripada mi, ze uz me ani nepotrebuji, s pritelem si moc nerozumime,pripadam si k nicemu,nepotrebna.Chtela bych neco zmenit,ale nevim poradne co a hlavne nemam odvahu....jsem nespokojena a ani nevim s cim-proste blazen, nic me nebavi...

PEPKA (So, 14. 7. 2007 - 17:07)

Mam depku jako bejk přijela jsem z dovolený a místo,abych se cítila odpočatá tak mě nic nejde nic mě nebaví bordel jako v tanku a mě je to fuka a to už trvá nějaký den

Bára (So, 14. 7. 2007 - 16:07)

Tak už je to dobrý holky, dík za účast. Jsem sice trochu jako praštěná, ale jinak se cítím normálně. Nevím, proč mě to vždycky tak dlouho drží, nemůžu ani ležet ani chodin, protože se mi motá hlava a podlamují nohy a myslím, že omdlím a ke všemu se dusím. Ale už je to pryč, jdu dělat okurky, naštěstí jich nemám moc, jen pár sklenic. Ještě se ozvu. Zatím hezkou sobotu. Na slunci je fakt hrozně, venku se dá být jen ve stínu, naštěstí máme dvůr z velkou pergolou a tak je krásný přírodní stín, tak to budu dělat tam.

Hanka (So, 14. 7. 2007 - 16:07)

Jitko B.normál,dělám to taky tak,nejsi blázen,holky já po sobě přečetla tu zprávu,tedy to je jako když to psal negramota,omlouvám se ,nějak se mi poztrácela písmenka asi mezi slzama,Oli já fráninu dělala asi 10let,půl roku jsem byla ve Francii a pak ještě několikrát,můj sen je se tam jednou ještě vrátit,ale asi jen krásný sen,tedy já jsem dnes naladěná no děs,manžel dostal přednášku v naprostém klidu,jakou ode mě neslyšel za celé manželství,ale asi to bylo potřeba,aby mě vytočil a já se vzmohla na to mu to vše říct,no koukal,,,,,,,,,,,,,,a já také ,kde jsem najednou vzala tu odvahu,hned je mi líp na duši,ale já zase včera plela a makala a záda bolí a bolí,,,,,,,,,,,,

Jitka B. (So, 14. 7. 2007 - 16:07)

Leno - takové záchvaty úklidu mívám taky. Nejčastěji to odnese skříň s oblečením. Chci si ji jenom uklidit a nejednou mi připadá, že je všechno hnusné nebo malé nebo v tom prostě vypadám blbě. Tak půl skříně vyhodím. Dávám to na humanitární účely. Jenže nemám peníze na nové oblečení a druhý den zjišťuju, že nemám co na sebe:-) Prostě blázen.

olga (So, 14. 7. 2007 - 16:07)

Hani včera jsem bulela celý odpoledne durch a dneska si pustit romantickou hudbu tak bulim taky. Jinak je te souhaite beucoup de succes et bonne santé....

Lena (So, 14. 7. 2007 - 16:07)

venku je opravdu hrozne,ani tam radsi nejdu a to nas cekaj jeste vetsi vedra...ted jsem se dala do uklizeni,ale uklizim presne podle nalady jakou ted mam...uz jsem zlikvidovala asi 4 kytky, proste vsechno lita do popelnice...

Hanka (So, 14. 7. 2007 - 15:07)

Holky kokám dnes .............bezva všem ,,,,,já už bulím asi po pátý,pouším si romantickou hudbu a snažím se učit fráninu,venku je ,,,,,,,,,,uf,a doma ticho po bouři

Lena (So, 14. 7. 2007 - 14:07)

ahoj vsichni, uz jsem sem dlouho nepsala,ale vase prispevky ctu kazdy den. Mne se udelalo vcera vecer hrozne spatne, asi nabeh na ataku, hrozne se mne motala hlava, ani jsem nemohla stat natoz chodit. lehla jsem do postele, vzala jsem si neurol ale zadny moc zlepseni jsem nepocitila.Pak najednou hrozna unava, bolest nohou a nejak jsem pak usnula.A dnes od rana jsem k nicemu, hlavu mam nakou pitomou, trochu poboliva, ale mam hroznou nechut neco delat.Snad bude zas lip, jsem hrozne litostiva, vsechno me dnes rozbreci.Jeste ze jsem sama doma, nerada bych vysvetlovala, co mi je, kdyz to ani sama nevim..

olga (So, 14. 7. 2007 - 14:07)

Báro, takhle mi bylo včera celé odpoledne, byla jsem paralyzovaná strachem i přes všechny léky, které užívám, navíc jsem byla sama doma, takže si dovedu představit , jak ti je. Ono to přestane, neboj. Lehce se řekne neboj, když ten strach nejde zastavit, ničím, člověk zkouší všechny rady, viz Jitka B., ale když se v tom člověk plácá, tak je vyděšenej a prostě to musí přetrpět. Vydrž, bude líp.

Jana (So, 14. 7. 2007 - 14:07)

Zdravim vsecicky,
Lily to jak si psala s tim odcizenim atak.. to jsem drive taky hodne mela,nejhorsi je kdyz mas pocit nezkutecna,vsechno kolem je jak za zrcadlem a clovek si mysli ze s toho zesily...ted spis trpim silenou uzkosti,kolikrat je tak silna,ze se nemuzes ani pohnout a myslenka na to ze by si mela neco udelat nebo zaridit je katastrofalni...jediny plus na PP je,ze od ty doby si vazim vic veci kolem sebe,kdyz my je trochu lip snazim si to uzit a zdravy je ted pro me priorita,jak moje tak i moji rodiny...to,ale tady asi vsichni dobre znate...

Miss (So, 14. 7. 2007 - 14:07)

Jitka, Bara- na zaciatku mojich pp stavov som mala celodenne ataky...takže ataka moze trvat urcite aj dlshie

Jitka B. (So, 14. 7. 2007 - 14:07)

Báro - napij se vody, osprchuj se, někomu zavolej, žvýkej žvýkačku,...
To mě někdy pomáhalo. Rozhodně není pravda, že ataka trvá několik minut. Já je měla klidně i hodinu, pak chvíli klid a zase. V podstatě celé dny.

Bára (So, 14. 7. 2007 - 13:07)

Je mi hrozně špatně.Vypadá to na ataku, ale už to trvá víc než hodinu. Tentokrát mě to nechytlo doma, ale na cestě k rodičům na návštěvu. Říkala jsem si,že to překonám a nebudu se plašit, že to přejde. Už jsme zpátky, ale mě se pořád motá hlava a špatně se mi dýchá. Tlak a tep je samozřejmě vysoký, ale pořád se to nelepší. Už mě samozřejmě přepadají myšlenky na plicní embolii a jánevím, co všechno, sice se snažím se přesvědčovat, že to je zase ataka, ale je to tak těžké uvěřit, když je člověku tak špatně. Padá na mě šílená únava, asi už zabírá neurol. Ale ještě pořád se mi špatně dýchá, nevím, proč mi to vždycky trvá tak dlouho, vždť všuide se píše, že ataka většinou trvá jen několik minut. Mám strach a nevím, jak to udělat, aby už to přestalo.

Olga (So, 14. 7. 2007 - 13:07)

Ahoj holky, tak jsem konečně zase dolezla k počítači a přečetla si vás. Včera jsem měla špatný den, od rána hroznou úzkost, která mě odpoledne paralyzovala natolik, že jsem nebyla schopná dojít do patra k počítači. Ale jak jsem koukala, i věčný tahoun Pajka na tom nebyla nejlíp a Hani, ty jsi po té hádce zřejmě taky evakuovala někam do koutku a tiše si tam trpěla, viď.
Lily, jsi hodná, že často píšeš, hodně na tebe myslím, ponocovatelka Míša zase nezklamala , tu si čtu jako první zase hned brzy ráno.
Jinak Hani, zorganizovala jsem, co se dá, diagnoza úniku vody odhalena, opravovat se bude za 14 dní a do té doby nesmíme používat sprchový kout /vanu nemáme/. Trocha nepohodlí, ale snad se to potom vyřeší. Ale já jsem po včerejšku jak vyždímanej hadr. Sice jsem se přinutila dojít ráno do krámu, ale žádný koukání po okolí, koukala jsem na zem a počítala každý krok, jen abych tam došla a zpátky a ujistila se, že ten včerejšek mě nehodil moc zpátky.
Holky zdravím vás všechny , Hani , ty napiš co dneska děláš.....

Miss (So, 14. 7. 2007 - 13:07)

Jitka- vravim kamoska si ho velmi pochvaluje len dost drahe este to na nete je celkom "lacne" ona kupila za 3000

Hanka (So, 14. 7. 2007 - 13:07)

Lily,no je to jednoduché já skupinovou terapii nemám ráda a tam je to vše založené na tom,na 23 jsem zatím nic pěkného neslyšela na 19 je to snad lepší,ale prý by to pro mě nebylo,protož s mojí agorafobii ,kdyby mě za 2 dny poslali do Prahy,fdojdu tak k bráně Bohnického arealu,a sesunu se.První víkend tam spíš,další už jezdíš domů.a jsi tam od pondělí do pátku,lžek je tam jen 8,od kdy tam jdeš.U mě je problém,že pak všechny problémy druhých tahám na sebe a před skupinou nic neřeknu,a hlavně v tom cestování.Ale ty myslím nemáš agorku.Pokud vím já,tak dobré je to v Brně.No uvidíme a jak dlouho na to čekáš?Ptala jsem se také řekli mi denní 4měsíce,lůžkový 3měsíce.Ale pak jsem to probrala s psycholožkou a já to fakt beru jako opravdu to poslední,na denní mi řekli,když tam sama nedojedu denní nemá cenu.A o víkendech jsi na 23,tak alespon podáš informace ze svého pohledu.Já už mám k tom areálu blok od mládí,chodila jsem tam za kámoškou schyzofreničkou.Držím ti moc palce,ty to zvládneš,jsi mladá.Hanka

Jitka B. (So, 14. 7. 2007 - 12:07)

Miss- našla jsem na netu PhytoChi. Vypadá to jako zázračný lék na všechny nemoce.
http://www.prozdravi.cz/phytochi-energie-z-bylin.html

Reklama

Přidat komentář