Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

Niki (Út, 7. 11. 2006 - 18:11)

Ahoj, tak dekuju vsem a muj vyber se tak zuzil na Prochazkova, Foldyna nebo Linzer. Medicom zavrhuju, o MUDr Tocikove premyslim. Jeste chci poprosit, proispevky okopirovane z jinych diskusi jsou nam k nicemu, ja jsem si u davno vestinu prispevku prosla a chci jasne info, proto jsem zalozila tohle tema. Stejne tak jsou k nicemu prispevky, kde doktora nejmenujete. Chci, abychom v teto diskusi lekare jmenovaly, protoze jedine tak si muzeme udelat obrazek my, co se rozhodujeme! A nejaky reci o reklame jsou mi jedno, jmenujte sve doktory! Diky !

Petra (Út, 7. 11. 2006 - 16:11)

Ahoj po hodne dlouhe dobe, uz je to spousta mesicu co jsem sem psala a byla na vnitrnich stehnech a kolenech v Jihlave u Dr.Prochazkove. Je pravda, ze pani doktorka varovala, ze kuze i tuk je v te oblasti jiny, tuk řídký a kuze jemna, ale i pres varovani jsem je chtela udelat, to skrtani stehny o sebe bylo nesnesitelny. Jsem moc rada, ze jsem na to sla, udelala to vyborne. Od te doby se hlidam a drzim Zuza dietku. Nebojte se a nedejte se.Hodne stesti ve vyberu.

Dáša (Út, 7. 11. 2006 - 16:11)

Dr Linzer jen dodržuje zásady liposukce tj 1-2oblasti-to je otázka indikace i hojení,to dr.Foldyna nedodržuje,i když se to u Linzera prý učil.Ale kšeft je kšeft-víc oblastí víc peněz třebaže ze slevou.Je jako šofer bez řidučáku,nemá licenci na plastiku,nemá co ztratit.Jen si nechte ničit těla a zatěžovat organismus toxickými látkami-lidocain.

marcela (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Dr. Linzer je známý tím, že dělá najednou jen zlomek toho, co jinde. Ale velmi kvalitně, to nemusíte mít nikdo strach. Prostě má tuto filosofii a tu si drží. Já bych k měmu musela jít tak na 15x Podle mě se tak sichruje, že při postupném odsávání se jednotlivé části rychleji zahojí, je to menší zátěž pro tělo a má větší přehled o vývoji tvaru - tím pádem míň oprav a udrží si renomé. Je to vhodné pro ty, co toho nepotřebují moc.

Dana (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Já Foldynovic taky chválím, a mám strach, aby se nezkazili, protože jejich přístup se mi zdál takový krásně lidský, a přitom profesionální.
Vůbec na nic si nemůžu postěžovat! Před, průběh i po - paráda!
Jo, já pořád strovnávám s tou první lipkou u Lucáka - tak to bylo před, při, a hlavně po - děs, hrůza, svrab a neštovice!

Kompres v 35stupňovém vedru - hmmmmm.....
Ale jak říkala babička, parádo trpl!

Lenka (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Jennifer,
v Havířově budeš určitě spokojená. Já bydlím o pár ulic od kliniky, takže jsem to měla úplně bez rozmýšlení. Měla jsem strach, ale jakmile jsem poznala ten personál... no úžasní. Hlavně sestřička, taková dobrá duše. To pro mě hodně znamenalo a hned jsem se rozhodla.
Pro mě je přístup lidí hodně důležitý. Všude...

Jennifer (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Já jsem z Prahy, takže je to do Havířova 400 km, ale beru to tak, že si tam uděláme výlet, půjdu na konzultaci a uvidím. Objednávat rovnou na lipku se mi nechce, chci to předtím aspoň omrknout. I kvůli tomu, že jsem několikrát v příspěvcích četla, že pan doktor často doporučí i nějakou oblast navíc - tak kdyby to mělo být i u mě, abych to věděla předem na co půjdu.
To Tě to tak bolelo, nebo byla úmorná ta cesta - zníš dost hrozivě Ale věřím, že to asi potom není nic moc.
A odkud jsi tam jela?

Klára (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Lenko, ja mela podobnou zkusenost s pani Prochazkovou, ktera mne svym zpusobem odmitla ... diky jedne otazce ... i presto, ze ji holky co u ni byly moc chvali, tak jsem nakonec dle prvotnich dojmu usoudila, ze jestli nekam, tak jedine k chlapovi ... preci jen si nas ti chlapi vymodeluji s vetsim citem...))
Pani Tocikova mi doslava psala, ze se k tem vnitrnim stavi zdrzenlive, ze muzou casem viset ... coz mne bohuzel odradilo, protoze ty musely proste pryc ... ted jsou teda skoro jako pred, ale mamka rika, ze je to znat hodne, jen jsem si pry na sebe uz hodne zvykla a neprijde mi to ... kazdopadne pana Foldynu doporucuji, predevsim personal je tam proste uzasnej, clovek se tam ma jak v nebi. Jen ta vzdalenost to trochu kazi, ja se tesila domu jako blazne, tesila jsem se, az dorazim domu, lehnu si do postele a budu brecet, jak to bylo proste umorny a jak mi bylo hrozne. Ale ty vysledky za to stojej.

Simona (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

leni, myslíš mudr. tomáše doležala - www.plastikapraha.cz ? na jeho webovky jsem také koukala, ale nemá ceník a u těch některých pražských doktorů se obávám, kam se to vyšplhá ...:((
sice na tom nechci škudlit, ale zase vyhodit o třeba polovinu navíc se mi taky nechce...tak sbírám informace.
rozhodla jsem se zkusit ten havířov, ukecala jsem manžela že mě tam odveze někdy během prosince na konzultaci, u nich se mi líbí, že mají na stránkách bližší info a předběžné ceny, i když to je individuální. třeba na laserplastic u dr. moidlové jsou dost drazí, vnitřní stehna okolo 22 tisíc, to mi připadá moc za jednu oblast?!

Lenka (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Byla jsem s pani Tocikovou v kontaktu, zdála se mi malicko prisna ... a co se tyce vnitrku, psala mi o tom v e-mailu, ze je nedela, ze maji tendence se provesovat ... ze liposukci vnitrnich stehen nedoporucuje nikomu. Coz je asi pravda, ale nedokazu si to predstavit, ze zrovna vnitrni by nesly odsat ...
Na mne udelal velmi dobry dojem pan Dolezal ... ten na mne udelal temer stejne dobry dojem jako pan Foldyna ... .

Irena (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

jsem dva měsíce po lipošce vnějších a vnitřních stehen a držáků, zatím to ještě trochu bolí a jsem malinko oteklá, ale už se to rýsuje.
Jinak k mému průběhu - vnějšky jsou fantastické, nevycházím z údivu a děkuju hodnýmu panu doktůrkovi F. za krásné odsátí. Držáky ujdou, ale doufám že se to ještě trochu usadí, stoprocentně s nimi spokojená nejsem. Ale ty vnitřky - zčásti oteklé, zčásti nevypracované svaly...musím na nich opravdu makat

Martina (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Já jsem si před dvěma lety nechala u pana Dr. Linzera udelat vnejsi stehna ( takovy ty rajtky), mam o 8 cm míň nez pred zákrokem, casem mi zmizely ty priserny boule. Prestoze jsem od ty doby docela dost pribrala, stehna zustavaji porad hezky odsata. Chtela bych jeste vnitrni stehna s kolenama, ale uvidim jak dam penize dohromady ( ty ceny nejsou nijak dumpingovy).
Jinak pan doktor je fakt dobrej, možná proto ty priserny ceny,ale to vsechny, co jste u nej byly, urcite moc dobre víte. Tahle debata je vazne dobra a diky ni spousta z nas zjistila nejvice informací o liposukcich a lekarich. Je na kazdem, co si z toho vezme a pro kteryho lekare se rozhodne. Vy všichni, co to mate pred sebou, tak Vám drzim palce, neni se ceho bat.

Rena (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Chci se zeptat k příspěvku ze 6.11. Petra : Točíková má ty ceny trochu dostupnější, ale nedělá to odsátí tak razantně a např. odmítá ve většině případů odsátí vnitřních stehen, kvůli zdravotním komplikacím. JAKÉ HROZÍ ZDRAVOTNÍ KOMPLIKACE? Přemýšlím právě nad liposukcí stehen. Děkuji.

Výběr z diskuze (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Paní doktorko, dočetla jsem se, že odmítáte pacientkám odsávat vnitřní stehna, je to pravda a proč?8.8.2006 09:37:18
MUDr. Točíková: Ano, vnitřní stehna opravdu indikuji zřídka na liposukci. A to z těchto důvodů : Na vnitřní straně stehen je tenká kůže, hodně důležitých struktur jako velké cévy, nervy a především lymfatické cévy. Nějaká radikální redukce zde není možná. Dlouhodobé výsledky mne spíš odrazují od této lokality a proto odrazuji i já pacientky. Ve vyšším věku má tendence kůže na medialních plochách - to se týká i paží - viset. Není pravda, že tuto oblast vůbec nedělám,ale hodně to zvažuju-nechci pacientku poškozovat ani do budoucna. Co se odsaje špatně, se už nevrátí. Chodí ke mne i pacientky z jiných pracovišt, kde je ochotne odsáli, trpí bolestivými opuhy, kůže je v nadbytku, nebo tenká kůže nepřekrývá nerovnosti, které vznikly, to mi je líto.

Ivana (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Ja jsem po liposukci stehen a kolen 4 roky a vubec zadna tumescencní tekutina nevytekala.Jsem nadmiru spokojena. Do prace jsem sla za dva dny. Taky jsem si musela vymyslet historky, proc si nemohu sednou poradne na zadek a kroutim se jak paragraf. Ale spala jsem normalne. Je sice pravda, ze lezite jenom na zadech a nemuzete se otocit. Elasticky navlek jsem musela nosit 3 mesice a k tomu jsem si kazdy den musela valeckem na testo valeckovat stehna. To proto, aby kuze prirostla hladce bez hrbolu. Sice je to trochu bolestive, ale da se to vydrzet. Tenkrat mne operace stala 15 000 i s navlekem. Ted uvazuji,ze se necham dodelat - boky a bricho. Ovsem jak vidim ty ceny, moc se mi do toho nechce. A jeste jedna vec - v mistech, kde je odsaty tuk se novy neudela. V pripade, ze zenska pribere, pribere vsude, ale v mistech odsati ne. Proto nekdy si zenske ztezuji, ze je operace spatne udelana, protoze tim padem se jim nadelaji hrboly a dulky. Proste chce to skutecne pak udrzovat vahu a nejakou dobu cvicit pro zpevneni odsate partie.
Prevaz mi delali hned druhy den, normalne jsme sundali navleky bez bolesti, odlepili male naplasti a prelepili a znovu navlekli navlek. Jen Vam nekdo prvni tydny, nez vam spadne pooperacni otok musi se zapnutim nekdo pomoct, protoze si ovema rukama musite ty zipy k sobe pritahnout a druhy clovek vam ho musi zapnout. Ale jinak je to brnkacka. Preji hodne stesti...

Karla (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Na liposukci byla ségra. Především jí řekli, že jí to nespasí - když bude dlabat jako čuník, liposukce jí nezachrání. Ale určitě je to super třeba pokud cvičíš, jíš správně, ale špeky odněkud prostě pryč nejdou. Ségra to měla právě takhle - i když je jak lunt, měla tzv. "jezdecké brašny" na stehnech. Dělali jí to v Asklepionu v Praze (doktor Šamodovský nebo tak nějak), je teď hrozně spokojená, vypadá to fakt super a nemůže si to vynachválit. Až ještě trochu zhubnu, půjdu do toho taky (se zadkem... :o). Snad jsem Vám, nerozhodnejm, aspoň nějak pomohla.

Žaneta (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Ahoj holky, byla jsem na lipce před 8 měsíci. Byla jsem na klinice Dr.Foldyny v Havířově. Byla jsem na tumescenční liposukci boků,celkových stehen a přibrali mi i pas, aby to bylo souměrné. Stálo mě to 31.500,- i s kompresním oblečkem, který stojí 1500,-Kč. Než jsem na to šla, pročetla jsem co se dalo. Operace u mě probíhala asi 4 hodiny,což bylo déle, než se předpokládalo, a to bylo tím, že já dost cvičím a tím jsem měla silné vazy a šlo to tím pádem těžko. Musím přiznat, že to proto i dost bolelo. U mě to tedy nic příjemného nebylo, ale dalo se to vydržet.Po té jsem šla domů. První noc byla strašná!Nemohla jsem spát v posteli, protože prvních 24 hodin z vás opravdu vytéká ta zbylá tekutina, což je docela nepříjemné. Já jsem byla ve čtvrtek a šla jsem do práce až v pondělí, takže to nejhorší jsem si odležela doma. Pak asi 14 dní sedáte jako byste spadli ze schodů a třeba já si musela vymýšlet kdovíjaké historky, proč sedám jako blbec. U mě to totiž věděl jen přítel. Jo, je mi 24 let.
Oblek se nosí 2 měsíce, ale každý lékař to má jinak. Já ho nosila tak, protože i když jsem ho zkusila sundat, bolelo mě to.
Teď už ho nenosím týden a jsem spokojená. Ráno je to nádherně hubené, ale večer po námaze, teplu a cvičení to mám docela bolestivé a napuchlé. Čekám na konečný výsledek, který je konečný až po hodně měsících (to je individuální), ale už teď můžu říct, že to stálo za to!
Tak snad jsem to přiblížila všem holčinám, co třeba uvažují...

Růža (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Ahojky, vsichni tady, jsem po liposukci mesic, musim nosit pradlo jeste mesic a pul. Mam odsate spodni bricho a mam jeste porad na brise modriny, kdy se tak asi strati? Na liposukci jsem byla v Plzni a stala me i s narkozou dvacetpet tisic.

Romana (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Niki, to není ten Foldyna z Havířova,
bacha na to. Je to jenom shoda jmen.

Bezradná Irena (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Tohle bylo na diskuzi Dáma.cz : tak teď jsem tuplem zmatená...
,,Na liposukci jsem byla( MUDr. Procházková) a jiz nikdy vice bych do toho nesla. Vysledek je tak minimalni, ze neni vubec umerny zasahu do těla a finanční zátěži. Byla jsem na 2 liposukcich za sebou - take jsem klasicka hruska, nahore stihla a dole poradna zenska. Dobry doktor Vam totiz nevezme tolik tuku co byste si praly pryc, protoze po zhojeni byste tam mela prohlubne. opravdu -vysledek je minimalni. Co jsem koukala na ruzne obrazky pred a po, tak se mi zda, ze nejlepsi vysledek maji opravdu stihle zeny, ktere maji nekde bochanek speku- pak je to videt dost."

Reklama

Přidat komentář