Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

Niki (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

AhojJani a všichni, ja jsem se ještě nerozhodla. Tohle bude moje prvni operace a chvi si to poradne rozmyslet. Mam jen jednu oblast, takze penez za kvalitne provedeny vykon litovat nebudu. Divala jsem se na odkaz k centru Moidlove a vsimla jsem si, ze tam operuje i Foldyna z Havirova, tolik vychvalovany doktor, za kterym se jezdi az z Prahy do Havirova.
Zatim se mi moje rozhodovani zredukovalo o Medicom - vsichni s nim meli podle diskusi dobre zkusenosti dokud tam byl Linzer a od te doby nic a jen jeden negativni ohlas, takze to me nelaka..
Laka me nove Prochazkova z Jihlavy, stale premyslim o doktroce Tocikove( lec neznam nikoho se zkusenostmi s ni- takze piste!!!) a zatim u me vede centrum Moidlova s Linzerem a Foldynou. Piste i vy, co uz jste se odvazily nekam jit Jen jeste jednou prosim jen k veci, chci, aby tato diskuse byla informacni. Kvuli informacim jsem ji zalozila. Takze dekuju a doufam, ze se to tu nezvrhne jako v tech pedchozich diskusich o liposukcich, ze kterych si holky udelaly virtualni kazodenni rande se vsim vsudy - s pomluvama,narazkama, zavisti, neprejicnosti, drbama a vsim, co k zenskym patri ... To me nebere. Takze k veci, zatim se to dari, tak diky!

Baculka (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

To je pěkná pecka, u Linzera, pár cm za třicítku...

Z předchozí dis (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

text

Martina (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

Ahoj,
ja byla pred rokem a kousek u pana doktora Linzera, udelal mi vnejsi stehna s bananem pod zadkem, super, chtela bych ted vnitrni s koleny, ale nechci uz k nemu, je dobrej, ale tech penez...... Moc prosim jsem z Prahy pradte mi kam....nemusi to byt v Praze, ale nekde kde jak píšete je to na splátky...poprípadě mi reknete webové stránky ja tam juknu na ceny a tak. Jinak moje zkusenost s liposukci je dobra, jen teda skoro 30 tis. za 6 cm mi neprijde uplne idealni, chtela bych dobry stred ne doktora hvězd naší hudební a televizní scény, ale tím nic proti panu Linzerovi, ruce ma zlatý. Zase tim nechci říct, že bych ho nějak prosazovala, jen svou praci dobre provedl (aby me tady nekdo nanapadl, ze jsem nastrcena...což se kdysy ,kdyz jsem sem chodilo stavalo casto :o))

Jana (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

Ahojky, i mě ty ceny překvapily, s paní doktorkou jsem už na ceně dohodnutá, říkala, že cena je za jeden výkon, zatím jsme se dohodly na téhle oblasti, myslela jsem, že chci něco extra, ale prý je to teď nejčastějši liposukce (asi díky bokovkám) a podle toho jak to bude pasovat k ostatnimu uvidíme, jestli později nepřidám vnitřní stehna a ty buchticky pod zadkem. To by byla dalši liposukce. Ale to ještě uvidíme. Musím si na to ušetřit. Kolik bych platila u Linzera skutečně, tak to nevím, jen jsem mluvila s nějakou slečnou, která objednává, říkala, že cena je orientační(popsala jsem co potřebuji), před tím bych musela na konzultaci a za tu se taky platí 500 Kč, ale už to je pro mě moc. U Procházkové to je prý tak, že hned po liposukci jedeme domů, máme si koupit podložky v lékárně. O kontrole nic neříkala, zeptám se. Odstranit tuk potřebuji hlavně kolem pasu, nemám břicho, ale jsem rovná jako válec, chybí mi projmutí v pase a taky mam takové buchty nad zadnicí až na záda. Spíš po stranách a vzadu, nevím jak to popsat, na fotkách se to ukazuje lépe.

Romana (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

Niki, už ses pro někoho rozhodla?

Eva (Út, 7. 11. 2006 - 12:11)

Ahojky, taky mě to překvapilo, to s těma cenama u Foldyny.
A navíc - za všechny ty partie, co jsi,Jano, popsala, bys u Linzera zaplatila určitě daleko víc.

Pavlína (Út, 7. 11. 2006 - 12:11)

Jano, to mě teda překvapilo, s těma cenama. Nevím sice, co všechno chceš odsát, ale ta cena se mi zdá na Foldynu dost, a hlavně se mi nezdá ten rozdíl mezi cenou u něj a dr. Procházkový!

Petra (Út, 7. 11. 2006 - 12:11)

Jano, a jak to uděláš?
To jako s kamarádkou pojedete domů ještě ten den po lipošce?
A na kontroly budete denně dojíždět?

Jana (Út, 7. 11. 2006 - 12:11)

Dívala jsem se na ty www. stranky, všude je uváděná jen Moidlová, ale je to ten telefon, kde jsem se chtěla objednávat k Linzerovi, ještě mi dali na výběr jiného doktora, jméno si nepamatuju. Ale nevím proč tam není doktor uvedený, je to divný a ještě jsem si všimla, že se přestěhovali kousek vedle do Platnéřské ulice.

Jana (Út, 7. 11. 2006 - 11:11)

Ahojky, tak co já vím, Dr.Linzer pracuje poblíž Staroměstského námestí název asi Laser centrum- plasticka chirurgie. Kromě pro mě vysoké ceny ( 25 tis.)i když chápu, že je to cena za vysokou kvalitu mě odradila dlouhá objednací doba. Je o něj velký zájem, termín by byl až po novém roce. Dr.Procházková se prý u něj učila, tak jsem si jí vybrala. Taky díky těm cenám, 15 tis. a bude to kus zad, kus boku a pas a to nad zadkem. Nevím jak se tomu říká. Poslala jsem taky fotky do Havířova s dotazem na cenu a pan doktor to rozdělil na 3 oblasti s tím, že možná až 4(10 tis. za jednu a každá další 5 tis.) s předpokládanou cenou 20-25 tis. To je jak u Linzera, jenže přes půl republiky. Jdu po neděli, veze nás kámošky manžel, napíšu jak to dopadlo.

Je to tam... (Út, 7. 11. 2006 - 11:11)

http://www.moidlova.cz/estetic/cz/about.html

Niki (Út, 7. 11. 2006 - 11:11)

Mimochodem, adresu centra MUDR Moidlove jsem si take nasla, ale neni tam ani zminka o lekařich, kteři tam pracuji, tedy ani o Linzerovi, takže mi to vubec nepomohlo. Vzhledem k tomu, ze provedeni liposukce zavisi z velke casti na sikovnosti operatera, myslim, ze by kliniky mely uvadet jmena lekaru, abychom si o nich mohly zjistit dalsi info a podle toho se rozhodnout...

Niki (Út, 7. 11. 2006 - 11:11)

To Romana: Ahoj, taky jsem si říkala, že bych se možná vyoravila za Prahu, ale děsí mě ta cesta. Představ si, jak po liposukci cestuješ domů autem... A jak potom jezdit na kontroly? Ještě jsem slyšela, že je moc dobrá MUDr Procházková z Jihlavy. Tak to jsou mí favoriti s Foldynou na mimopražské, ale prostě dávám přednost Praze. To mi neříkejte, že se tam nikdo nenajde.-)

Romana (Út, 7. 11. 2006 - 10:11)

Niki, taky jsem pražanda a už skoro rok vybírám, ke komu a za kolik. Ze všech diskuzí, a nejenom tady na Doktorce, mi z toho nejlíp vychází doktor Foldyna. Uvažuju o tom, že bych si někdy na jaře vzala dovču a jela na to do Havířova.

Návštěvník (Út, 7. 11. 2006 - 09:11)

Info najdete zde:http://www.moidlova.cz/estetic/cz/plastika.html;bodyc

Niki (Po, 6. 11. 2006 - 19:11)

Prosim bez tehle trapnych pripominek- viz Zuza, na tyhle vtipy, tu neni nikdo zvedavy a je to trapny, ubohy a uz vubec ne vtipny. Chci informace, ne nejaky kecy. Tak prosim k veci, kde pracuje Linzer a kdo s nim ma zkusenost? Nebo kdo ma zkusenost s ostanimi vyse jmenovanymi, piste, ostatni prejdete do jine diskuse. Diky predem.

Zuza (Po, 6. 11. 2006 - 18:11)

Ja ti ho za provizi dohodim :-)))))

Niki (Po, 6. 11. 2006 - 16:11)

Jeste jedna vec, kde v soucasne dobe pusobi MUDr Linzer, nevite to nektera? jsou o tom dohady... Dekuju

Niki (Po, 6. 11. 2006 - 16:11)

dekuju za rady, na stranky k pani doktorce Tocikovy jsem se divala, ale ja to podle obrazku nepoznam, jen mi prijde moc sympaticka, okamzite mi reagovala na muj mailovy dotaz a taky na ´diskusi na svych strankach vse pekne vysvetluje. Pokud to neni razantni, to mi ani tak nevadi, ale spise se desim, abych nedopadla jako ta Jany kamaradka... Chudak holka, to ji to tam ani neopravili? Me prisel ten Medicom hodne propagovany, ale reklama je jen reklama. Uvazuju nad Linzerem a stale nad Tocikovou, ale jeste bohuzel nepise nikdo, kdo s ni ma zkusenosti. Jinak Linzer je sice drahy, ale pokud je to vicemene zaruka kvality, stoji za to si podle me priplatit. Tak pokud jeste mate nekdo zkusenosti, pridejte se! Cim vic nazoru, tim lip a urcite to pomuze i jinym, co se rozhoduji!

Reklama

Přidat komentář