Reklama

Liposukce V.

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

A vidíte ty stehniska! A to břušisko! A žádné krčisko! Ha, kam se na nás hrabou. Schválně, která z nás je přemluví na liposukci:-))) Uvolněme se, prosím:-)))))))))

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

Jo, taky se mi to líbí, taková nápaditá reklama - kontast i text. Dobrý.

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

Holky, ti dva trsající sněhuláci nahoře jsou perfektní:-))!! Mě se taky líbí každá pitomina, ale tohle je dobrý tah:-)))

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

Já to teda daleko mám, škoda.

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

-----------------------------------:-)))

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

------------------------------

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

bla, bla, bla...Utkvělá představa je svinstvo, že?Jo Kamča má pravdu. Já chtěla malinko vzít vnitřní stehna a trochu ojet držáky (bohužel za plnou cenu, jako bych je chtěla vybrat na kost, na druhou stranu, zato, že jsem to stihla do půl roku po první lipce tak jen za 5 + 5 tis. a popravdě jsem potřebovala trochu opravit břicho - to už jsem tu psala. Manžel je zezásady proti lipkám - to už jsem tu taky psala, tak jsem mu řekla, že jdu jen na opravu toho břicha (což je samozřejme zadarmo). Samo, že jsem si musela tajně ulít prachy. ALE VŠECHNO VYŠLO! Manžel nic nepoznal - teda jen to opravený bříško. A já mám krásný vnitřní stehýnka a držáky - což vám všem doufám potvrdí Dana a Kamča, až se v únoru sejdeme v Ostravě. Samozřejmě, kdo to nemáte daleko, tak se s váma taky rády uvidíme.

Zuza (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

Ted uz je uplne jedno co kdo tu pise, pro me je to jen snaha zachranit si kseft...pravdy se tu stejne nikdo nedobere...jak rikam Herbalajf hadr. Ta verejna nabidka provizniho systemu v Havirove mluvi sama za sebe a cim urputnejsi snahy tu jsou, tim je to napadnejsi. Chytre pochopi a tem hloupym to muzem jen prat:-) mozna me ty zaujate povazuji za zlou, ale asi jen proto, ze citi ohrozeni svych vyhod - nesnasim, kdyz nekdo dela blbce druhym...mozna to nekomu nevadi. Kdyz ptacka lapaji pekne mu zpivaji...je to hodne pruhledny:-)

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

To ti může potvrdit i Mirka:-))

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

No jo, když doma líp projde oprava než další lipka, co ?

evina (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

Když jsem se domluvila s doktorem na pokračování lipky, řekla jsem mu, že to doma neřeknu a že se vymluvím na opravu břicha. To se panu doktorovi vůbec nelíbilo. Že prý by to pro něj byla hrozná ostuda:-)

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

Ahoj Jájo, je to tak - to riziko já vnímám taky - a nijak ve zlým, prostě jsme lidi. Ale beru to tak, že kdyby to náhodou úplně nevyšlo, oprava je možná. A jestli někdo píše s nadšením o tom, že se lipka povedla - proč ne ? Komu čest tomu čest. Mimochodem nechápu, pokud by tady byly nějaké dealerky, jak by asi byly honorovány ? Jak by si ty nové klientky rozdělily ? Podle čeho ?Nevím, asi jsem naivní, kolikrát mám pocit, že do tohoto světa (ne tady - net, ale obecně) nepatřím. Ale zastávám názor, že vše se ti jednou vrátí, ať už zlé nebo dobré.Jo a teď k něčemu veselejšímu: kdy máš termín ?

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

Jájo, vzhledem k tomu, že jdeš se "spodkem", můžeme taky držet místo pěstiček kalhotky? :-)))

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

Jájo, jestli tu někdo z nás dělá dealera, tak si sama udělej obrázek kdo je kdo. Přečti začátky, jak jsme třeba s Kamčou hltaly doktorku, sháněly informace.Já sama jsem oběhla tři doktory, než jsem se rozhodla ke kterýmu. Proč bych neměla chválit doktora, se kterým jsem spokojená. Ale to je fuk, to někteří lidi nepochopí - asi víme proč.

evina (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

já jsem si teda fakt nevšimla, že by tady někdo někoho lámal, možná špatně čtu.....

Jája (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

Jsem objednaná, díkes za rady a snad to bude OK, protože letošní rok nechci žádná traumata. Loňský mě stál tolik, že si nyní chci udělat radost a zbavit se svého komplexu. A jen chci dodat, že tím, že podstoupíme jakýkoliv, jakýkoliv zákrok, bereme na sebe riziko, vědomé riziko. Proto mě vytáčí, že se zde objevují nějaké keci o neschopnosti lékařů a schopnosti jen toho jediného. Já osobně občas hodnotím své úsilí, ať už kdekoliv, na 200 %, jindy pod bod mrazu. Jsme totiž lidi ne stroje. Z tohoto důvodu i lékař má právo se seknout, ano bohužel, každý na to právo má, tak proč ne doktoři? Nehledě na to, že každý má jinak schopné buňky obnovy i na tom přeci záleží. A jestli si tu dopisuji s někým, kdo za to dostává peníze, že mě zlomí, pak za sebe osobně, potřebovala jsem jen informace, rozhodnutá jsem byla a je fakt, že zprvu bych šla ke komukoliv, až mě překvapilo, jak je ten výběr komplikovaný. Ptala jsem se tam kde se dalo...Prostě jsem si nevybrala drahého Linzera, ani Procházkovou, která se neumí prodat, bohužel mail je novodobá komunikace, telegramům a dopisům odzvonilo...Já si totiž jdu koupit lepší tělo, chci tedy přijatelné nabídky...proto se omlouvám, jestli někoho naštvu, ale pojedu až z Prahy k dr. Foldynovi...pak budu soudit svůj výběr

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

____________________

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

---------------------

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

----------------------------------------

Zuza (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Miso, Dr.Linzer neni drahy, v Praze jsou ceny jeste mnohem vyssi a o odbornosti dotycnych by se dalo uspesne polemizovat.Obecne uz zacinam mit dojem, ze je to tu jak na chatu Herbalajf:-)))) Vse je dane tim, ze v Havirove se nabizi provize za ziskani novych klientek - proto se tu z toho stal fan klub a vetsinu informaci z te strany bych brala s rezervou, obcas se tu clovek lehce dotkne pravdy - kdy si tu opatrne nekdo posteskne, ze musi na opravu nebo ze naopak opravu dostane jen kdyz bude chtit jeste neco placeneho....Cele je to tu umele vyvolane, nicmene kdo chce kam, pomozme mu tam:-))) Nebo kazdemu co si zaslouzi...vsem je prano. Je smutne, ze puvodni myslenka, proc vlastne vznikla tahle diskuze je ta tam...jako na jinych chatech tohoto diskuzniho fora to pokazilo dealerstvi...snaha si privydelat nebo ziskat nejakou vyhodu je silnejsi nez skutecne rady a informace. Me sem vedla vzdy snaha poradit nekomu tak, aby nenaletel ...kdyz tu ctu blaboly zalozene na zisku, je mi smutno. Muze me tesit jedine, ze uz mam vse za sebou a nemusim byt na tohle odkazana. Hodne stesti vsem v rozhodovani. A rozum do hrsti.

Reklama

Přidat komentář