Reklama

Liposukce V.

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Mirko, nechceš půjčit metr. Já už se rozmotala. Jdu se mrknou, jak přesně vypadá Měšťák:-))

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Jo jo jo, někdy je některá rychlejší a pak ty návaznosti, co ? Hlavně když si rozumíme.

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Ale dá se souhlasit i s tím posledním. Fuj, to jsem se do toho zamotala!!!!

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Teda samozřejmě s tím předposledním, né posledním.

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Lado naprosto souhlasím.

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Já někde dřív četla příspěvek, že dr. Měšťák dělá rozdíl mezi celebritou a "obyčejnou ženskou". Nevím, já u něj nebyla, ale na pohled to teda sympaťák je !

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Ty jo! A vypadá docela slušně. Jen ty dvě*, mě trochu děsí. No, ale co čekat za ty prachy. Mě ještě láká Kuba-Varadero, ale letos už mám dovolenou zaplacenou, tak mě vybírání čeká zas až na podzim. Jak ale uvidím čas letu, tak mě všechny chutě přejdou:-((( Takže pá, pá.

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

S těma špekama usazenejma někde jinde: taky o tom s manželem mluvíme. Budu se snažit uhlídat to. Je fakt, že s věkem se metabolismus zpomaluje, takže asi budu muset ještě postupně ubírat jídlo. No a cvičit budu stejně. Asi mi to stojí za to, protože když vidím své vrstevnice, které chodí v tesilkách nebo tesilových sukních XXXL - už to oblečení jim přidá 10 let. Nemám nic proti tesilkám, taky je mám, ale všechno musí mít trochu šmrnc. Některý holky to vzdávaj moc brzo. Nechci ze sebe dělat osmnáctku, ale pro příklad - mám kolegyni, která už je v důchodu, je krásně štíhlá, nosí triko a džíny a jaká je to baba ! Nikdo by jí ty roky neřek ! Tím vším chci říct, že pokud je krásný tělo, i triko a džíny na něm vypadaj skvěle a sexy. A pokud to člověk přizpůsobí zdravě věku, není co řešit.No jo, zase román, co :)))))

evina (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Máš dobrou paměť Lado. Klinika SANUS Hradec Králové. Mám to asi 60 km a vždycky mě to stojí něco navíc, protože "při té příležitosti" je potřeba se stavit tady a támhle. To víte, v horách žádné supermarkety nemáme a Mc Donalda už vůbec:-) No jo, ono je to fakt za týden, už aby to bylo. Jo někdo se ptal na cenu kompresu: na pneu jsem platila asi 500,- a s nohavičkama má stát 750,-.Hele vy pražandy, proč tu ještě nepadlo jméno doktora Měšťáka? Teda znám ho jen z televize, ale nevypadá špatně:-))

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Evi - to by se teoreticky mohlo stát tehdy, pokud začneš tloustnout.Počet tukových buněk je dán od narození a tloustnutím se zvětšují. Tam kde je to vycuclý, tak se maximálně zvětší ty zbylý tukový buňky. Z toho vyplývá, že pokud bys chtěla dost ztloustnout, tak se ti víc asi zvětší místa, kde je víc těch mršek tukovejch. Takže si hlídat váhu.Fuj, já su chytrá jak rádio.

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Ahoj Evino,tak ty to máš ode dneška za týden, že jo ? Nevím, jestli si to dobře pamatuju, ty jezdíš do Hradce K.?

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

KAMČO!!!Tady na doktorce nahoře je reklama Invie: Brazílie all inclusive za 24 tisíc? to snad není možný!!Nepojedem bez chlapů - hi,hi,?

evina (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

No nazdar, už nechte ty centimetry spát nebo to budu muset přestat číst:-(( Narozdíl od Vás jsem mrně (pod 160cm), takže mých 60kg je na mě dost vidět. No o zbytku ani nemluvit. Kalhoty jsou mi taky větší a ještě ke všemu kloužou po kompresu, tak je furt popotahuju. Mám doma i menší, ale bojím se vzít něco, co by stahovalo bříško, abych si nevyrobila nějaké rýhy. Ještě před pěti lety jsem měla 45kg. Jíst jsem mohla cokoli a to prosím bez sportu a diet. Radši nevzpomínat.nebojíte se někdy, že se ty tuky (mrchy) začnou usazovat někde jinde a způsobí další nehezkosti? S tím mě pořád vyhrožuje manžel:-((

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

To bylo na Mirku:-))

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Teda zas jsem o minutu za tebou. Pak nám to navazuje jak u cvoků:-)) Ještě volal taťulda, doufám, že tam přede mě zas skočí několik klokanů.

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Ahoj Mirko,na rotopedu sedím rovně, čtivo držím a průběžně se ručníkem utírám, abych nenakapala do knížky. Ale ta tvoje verze "opírat se o řídítka a sakrovat" je dost dobrá. Ono asi to čtení na rotopedu není zas až tak ideální (píše se, že se na to máš soustředit), ale já to prostě jinak nevydržím.

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Jasně že ne! Jedeme dál. Já jsem Danu poznala už podle první věty:-)))Co mě víc zaujalo, je těch 93 v pase. Ty vogo, vždyť jsi byla takový cvrček. Nikde nic. Až na ty dmoucí prsa:-)))Jak jsi podlezla to zábradlí, vidím ještě dnes. Je pravda, že já se chtěla protáhnout, ale to proto, že jsem měla bílý kalhoty a nechtělo se mi na čtyři. Danuško klídek:-)))

Mirka (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Čauky všem!!Danuš neboj, já jsem tě hned poznala podle slohu - ten nejde zaměnit.(Pro ostatní nové holky Katuska = Dana = lipka únor břicha v narkóze u Lucáka - zmršeno, září oprava spodního + horní + pas - v Havířově)Dano - s tím oblečením jsem na tom stejně jako ty. Nikoliv však s postavou. Mně se špeky spíš ukládaly od pasu dolů, takže podprsenkovníky nehrozí (spíš mně lezou žebra - hi,hi,hi.) A seš tu jediná, co chce ztloustnout, tak to sem radši ani nepiš ať nezdechnem závistí.Marika - tvá dieta (nežrat) je i mou dietou celý život. Jenže to způsobilo šílený zpomalení metabolizmu. Tudíž když sním víc než nic, tak ztloustnu.Lado - to čtivo na rotopedu držíš, nebo ho máš připevněný na řídítkách. Já nevím, jestli bych ho mohla držet, neboť se o řídítka opírám a sakruju.O malilinkém tetování jsem uvažovala, ale čekaly by mě kufry před barákem. To by můj muž nerozdejchal (ani nerozchodil hi,hi,hi.)Jo a myslím, že žádná z nás si tady neplete menstruační měsíc s novoluním - jak nás tady kdosi osočil, tak klídek.Kamčo - to je fajn, že je tu pohoda a klídek a nikdo se tu nehádá, že? To je bezva, že existují lipky, že? Představ si, že bysme ty hnusný bachory pořád před sebou tlačily jak klokaní kapsy. To by byl horor. Bez břicha a špeků je život krááááásnější!!!

Lada (Čt, 5. 1. 2006 - 09:01)

Přece se nenecháme rozložit, ne ?

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 08:01)

Čumím, nechápu.

Reklama

Přidat komentář