Reklama

Liposukce IV.

Simona (St, 6. 7. 2005 - 13:07)

Holky, já se chystám na liposukci a přečetla jsem si proto všechny chaty na doktorce o liposukcích.Trvalo mně to několik dní všechno přežvejkat, ale mám v hlavě totální zmatek. Popíšu vám, co tato četba ve mě zanechala.1. Slušný přehled o metodách, které se nejvíce používají /výhody a nevýhody, cenové relace, atd./2. Nějaká Zuzana z pojišťovny /neštěstí/, je vážně neštěstí.Co tohle je prosím vás za individuum??????Ta mění názory doslova ze dne na den, vystřídala snad všechny doktory a má odsáto patrně i část mozku, jinak to není možné. Ta je snad smyslu zbavená.Vystupuje skoro ve všech diskuzích, chová se jako mistr světa a rozhádává dikutující........nechápu. Z přečtení těchto přáspěvků mě zůstala v hlavě právě ona. Až mi zůstává rozum stát, jak daleko může sahat lidská blbost. Zvláštní postavička.... spíše figurka,s těžkými psychickými problémy,které si kompenzuje útoky v diskuzním fóru.3. K dr.Linzerovi teda rozhodně nepůjdu.To jsou 3 stěžejní body, které z diskuse vyplývají.

Sonia (Út, 5. 7. 2005 - 11:07)

Jano, podle mě je to tak, že ten Sattler s tímto způsobem přišel jako první a ostatní to převzali. Tak už to dělají asi všichni, jinak by v konkurenci neobstáli.

katka (Út, 5. 7. 2005 - 10:07)

Souhlasim s Vendy.

Jana (Út, 5. 7. 2005 - 10:07)

Petro a pořád jsem detailně nepochopila ten zásadní rozdíl mezi Sattlerovou metodou a metodou mnoha dalších doktorů, kteří dělají tumesenční liposukci nejtenčíma kanylama a velmi šetrně. V čem je ještě ten další rozdíl? Zuzana totiž pořád uvádí, že dle Sattlera to dělá jen Linzer a jeho žačka a nikdo jiný. Ale spousta dalších doktorů též provádí lipo šetrnou metodou tenkýma kanylama. Zuzana ten rozdíl není schopná popsat. Takže buď neexistuje nebo jsem na něho ještě nepřišla.

Jana (Út, 5. 7. 2005 - 10:07)

Petro, na ten Medicom VIP se špiznu. To je zajímavé. Taky doufám, že se Zuzana už nevrátí. Snad se vrátí ty holky, které ona vyštvala.Vendy jsi asi moc hodná a trochu naivní. Přečti si všechny diskuze a určitě změníš názor.

Vendy (Po, 4. 7. 2005 - 22:07)

Zuza si odjela na dovolenou a stejně se tu bude pořád přetřásat.Na toto fórum stačí hodit bombon a vždycky se najdou nějaké vosy,co se slétnou.Vás nerozhádala Zuza,rozhádaly jste se sami.

Petra (Po, 4. 7. 2005 - 21:07)

Ahoj Jano, děkuji za účast.Se Zuzanou je to opravdu ztracený čas.Propaguje stále dva doktory a ostatní jsou podle ní neschopní a neslušní protože chtějí za svojí práci zaplatit. Škoda slov. Jinak jsem si zavolala do Medicomu VIP.Mají v inzerátech že spolupracují s doktory ve Frankfurtu nad Mohanem. Zeptala jsem se na Dr.Sattlera a tam mi potvrdili, že opravdu existuje. Má kliniku na plastické operace a mimo jiné se specializuje na liposukce. Je prý společně s Dr. Mangem v Německu velice uznávaný.Liposukce se u něj pohybuje od 3.000 Euro do 7.000 Euro.( na to teda fakt nemám !!! )Tak asi nebude tak slušný jako někteří u nás. V každém případě jsou u nás také šikovní doktoři, kteří to dělají stejnou metodou jako Dr.Sattler.Tak né jenom Dr.Linzer a jeho žáci.Jinak mi tam taky řekli že mají kanily tenké už od 1,7 mm. Ty se ale používají na speciální oblasti a na jemné doladění. Co mně u nich zaujalo bylo to že mají jako součást liposukce i následné ošetření,3 speciální masáže a podobně. Prý je to už v ceně.Kouknu se ještě na stránky jiných lékařů a uvidím co je v nabídce. Doufám že si Zuzana našetřila dost peněz a odjela někam hodně daleko a na dlouho. Je tady takový klid...

Sonia (Po, 4. 7. 2005 - 16:07)

Já se chystám a bojím , bojím!!!

cica (Po, 4. 7. 2005 - 11:07)

tak holky, jak pokracujete s lecenim ?? a ktere se naopak jenom chystate na lipku ???

Jana (Po, 4. 7. 2005 - 10:07)

Díky Sonio, to mně žádný vyhledávač nenašel. Ale jedno je velmi důležité. Při popisu, co vlastně je ta metoda dle dr. Sattlera - jinými slovy - tumesenční metoda tenkýma kanylama. Tudíž žádný zázrak doktora Linzera. Tuto metodu provozují na většině klinik. Mně dělali stehna kanylama tlustýma 3 a 5 mm. Takže odvolávat se na to, že tuto metodu dělá jen dr. Linzer je zavádějící a nepravdivé.

Sonia (Po, 4. 7. 2005 - 10:07)

Na www.sanatorium-podlipny.cz/liposukce je zmínka o tom Sattlerovi, možná tedy existuje........

Jana (Po, 4. 7. 2005 - 10:07)

Ahoj Petro, fakt to nemá cenu a je velká ztráta času se Zuzanou o něčem diskutovat. Prostě pojišťováček. Navíc lže. Od února tu psala docela dobrá banda holek, které měly po a nebo se právě chystaly. Všechny příspěvky byly k tématu. Ona je zase rozeštvala, tak jako v Liposukci II,III a v dalších. Nejlépe je její příspěvky ignorovat. Jinak z vlastní zkušenosti vím, že firmy zajišťují veškeré věci spojené s pojištění prostřednictvím makléřských firem, jako třeba ta naše. S pojištěním naší firmy bych s určitě na takovou osobu jako Zuzana určitě neobrátila. Na pojišťovací agenty jako Zuzana se obrací fyzické osoby. Ale nic proti tomu, každý se musí nějak živit.S tou metodou dr. Sattlera jsem si dala práci. Samozřejmě jsem nevyhledávala v českých portálech, ale v dostupných zahraničních. Taková metoda neexistuje. Sattlerů je spousta, žádný se však nezaobírá liposukcí!!! To je jen další výplod paranoidních bludů Zuzany. (proč ho asi u své prezentace neuvádí doktor Linzer ???)

cica (Po, 4. 7. 2005 - 09:07)

taky mne moc mrzi, ze se samotna lipo dala do ustrani....

Sonia (Po, 4. 7. 2005 - 09:07)

Děvčata, nemáte některá zkušenosti s dr. Lišaníkem z Ostravy?

Sonia (Po, 4. 7. 2005 - 09:07)

No, nestačím zírat, chci se bavit o liposukcích, ne o hov...u!!!!

Věrča (Po, 4. 7. 2005 - 08:07)

Pepčo, po konzultaci u pana doktora mi doporučil jen liposukci kolen.Byla jsem moc spokojená jak s přístupem tak s výkonem.

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Jinak mejte se fajn, mam malou dovcu, preji rychle hojeni a radost z noveho tela.

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Cico, prvni zmena k lepsimu je zruba za 14 dni - pak vyrazna asi tak kolem 2. mesice po, pak se to pomalu jeste vylepsuje. ted jsi na zacatku, uvidis, vsechno bude jinak:-). Jinak jsi dobra s tim tenisem, nektere v dobe kdy uz behas po kurtech lezi jak lazar na praskach, takze diky, ze ukazujes, ze to skutecne existuje.

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Vysvetlim to jeste polopaticteji:-))) Firma si me vyhleda a zada mi nejaky pozdavek - ja tam prijedu a zpracuji informace a udelam nabidku - az potud pracuji zdarma ( konzultace)- pokud jim nebudu vyhovovat, smlouvu neuzavrem a ja z obchodu nic nemam, naopak jsem prodelala:-) - pokud budou spokojeni s odvedenou praci, obchod se uzavre a ja mam vydelano. Zalezi na mnoha vecech, ne jen na znalostech a schopnostech vysvetlit, ale taky na tom, jak si vzajemne "sednem" a staci mala nesympatie a cely obchod jde do haje. A tak nejak to je i s temi konzultacemi kolem liposukci. Proto by mely byt zdarma.

Petra (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Jseš trapná.Za chvíli popřeš i liposukce jiných holek, že nakonec na ničem nebyly.Možná že jsi měla nakonec liposukci jenom ty.Je mi tě líto.Vlastně neni - jsi opravdu nemocná !Měla by ses léčit ! Jdu si raději lehnout, protože trávit s tebou čas je opravdu velký luxus.

Reklama

Přidat komentář