Reklama

Liposukce IV.

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Petro, tvoje predstavy jsou mimo realitu, mozna ze nekde existuji neodbytni pojistovaci, ale moje prace je trochu jina - me si vyhledavaji firmy, takze je to o necem jinem, nez by sis myslela a prave protoze me zivi uplne jiny obor, tak ver ze s Dr.Linzerem me spojujes uplne zbytecne a nesmyslne. Patrne jsme studovali stejnou metodu kterou on provozuje a ja jsem se zajimala o to, co by pro moje telo bylo nejlepsi. To je stejne asi tak jako hodinky a holinky -oboji se natahuje :-)))))))))))

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Petro, je videt, ze jsi nikde nebyla, jen tu placas kraviny. Prave to, ze nekdo konzultuje zdarma - znamena, ze nikdo nikoho k nicemu nenuti, nemusis tam jit, je to dobrovolne a kdo je spokojen, tak zustane, ale neni treba si lidi nicim zavazovat, platbou nebo zalohou. Muzes jit na vice ruznych mist a vybrat si co ti vyhovuje - kdyz za to budes muset platit, asi nebudes chodit vsude mozne ze? Trochu se zamysli nez napises zase nejakou blbost, vzdyt je to ostuda se tu takhle zesmesnovat.

Petra (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Tak ty děláš do pojištění ? Tak to mnohé vysvětluje.Pojišťováci jsou totiž neodbytní a nelze se jich zbavit.To tu budeš tedy pořád. Asi něco jako Jehovisti, jenže mnohem nebezpečnější.Ale k tématu :Jenom jsem chtěla napsat že mně Dr. Linzer nepřesvědčil a při konzultaci jsem vlastně slyšela tebe...dobře tě to naučil.V každém případě jsi nezklamala. Hned jsi se do mne pustila - kdo jsem za vymyšlenou bytost a pod.

Petra (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Teď jsi teda potvrdila, že jsi úplně vedle. Chtěla bych vidět tvého Dr. Sattlera jak dělá něco zadarmo.Možná že kdyby Dr. Linzer byl levnější tak by nikomu nevadilo zaplatit i za konzultaci.Nebo je to jinak ? Třeba to dělá zadarmo aby k němu klientky vůbec přišli.Na mně byl moc sladkej..

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Moje prace je taky sluzba, ale nedovedu si predstavit, ze by me nekdo platil za to, ze s nekym konzultuju jeho pojisteni - prestoze tomu venuju cas a prostredky(auto, notebook), penize mam az za uzavrenou smlouvu - to je normalni byznys:-)- komunismus uz skoncil v r. 89:-)))))

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 23:07)

Z ceho se zije? asi z prace, z odvedenych vykonu a ne z nejakych konzultaci - tak se pozna dobry doktor/ka, nezivi je konzultace, ani vybrane zalohy, ale odmena za praci. Dobry doktor se nemusi bat, ze konzultuje jen tak, protoze klintka se mu vrati a ne jednou:-), nekdo hold brat prachy musi za vse, protoze ho klientela neuzivi! Tak to mluvi samo za sebe.

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 22:07)

Petro, kde ses tu najednou vyloupla? Zase nejaka bujna fantazie co? To jsou zase kecy, o co komu proboha jde? Konkurence opet vyrazila do boje? Pomluvami a urazkami? Trapny! na to uz neni co rict, pod tuhle uroven se uz vyjadrovat nehodlam, vymyslet si muze kdokoliv cokoliv

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 22:07)

Tano, nekecej, ja nikoho neotravuju mailama, nedelam to ani z titulu sve profese kam by to asi patrilo, na to ja nemam povahu! To je fakt ubohy, co si vymyslis priste? Kdyz si nekdo precte cim vsim nas tu uz cely cas krmis, tak musi byt kazdemu jasne,k ze tobe nejde o nic jineho, nez si tu resit nejak svuj mindrak. Nedala si k tematu nic jen nadavky, urazky a vymysly.

Petra (Ne, 3. 7. 2005 - 22:07)

Musím souhlasit s Táňou.Nedávno jsem byla na konzultaci u Dr.Linzera.Možná je to dobrý doktor, ale na mne možná moc přesvědčivý.Bohužel jsem měla dojem že poslouchám Zuzanu.Až podezřele stejné věty , výrazy a argumenty.Slovo od slova. Okamžitě jsem si vzpoměla na Zuzanu.Jedna duše jedno tělo. Takže budu raději ještě sledovat liposukce a snad se rozhodnu.Toto mně ale odradilo.Raději si zaplatím za konzultaci. Vůbec nevím proč by doktor který vybírá za konzultaci neměl být slušný.To nám zase Zuzana nalejvá do hlavy nějaké myšlenky. Otázka bezplatných konzultací padla u Dr. Linzera taky a dost mně vnitřně odradilo, že se ke svým kolegům vyjadřoval dost nelichotivě ohledně platby za konzultace.Pracuji ve službách a nedokážu si představit trávit s někým čas zadarmo. Z čeho bych asi žila ? Toť vše...

Táňa (Ne, 3. 7. 2005 - 22:07)

Trapne se opakujes prave ty. Ja jsem jedna z tech co jsi lanarila a nastesti jsem nakonec nedala na tebe ale na dobreho doktora. Jednou sem zkopiruju maily kteryma jsi me porad otravovala. Budes totalne kompromitovana.

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 22:07)

Tano, jdi se vycpat, hrajes porad to same, uz to neni ani vtipny, zmen repertoar, zacinas me nudit:-) - radeji napis sve zkusenosti s liposukci a neotravuj vzduch!

Táňa (Ne, 3. 7. 2005 - 21:07)

Zuzano nas zase desis ty. Ty tvoje debilni radoby odborne rady.Dano ty se na nu vykasli, ses jedna z mala objektivnich a ona uz se nema do koho navazet. Ty co tady doopravdy diskutovaly zhnusene kvuli ni odesly.Mirko to nema cenu tady psat ona vsechno prekrouti.Sonio uz to zacina. Zuzana zacina lanarit !!!

Zuza (Ne, 3. 7. 2005 - 21:07)

Ty jo toho je, ani to nestacim cist, ted jsem dorazila z vyletu a balim na kratsi dovcu, tak to vezmu poporade:1. metoda dle prof.Sattlera : ten tu metodu vymyslel:-), neni to zadny plasticky chirurg kupodivu ( ale kozar myslim, jestli se nepletu), vymyslel a popsal v literature a neni to cech:-)))), takze ho ve vyhledavaci rozhodne hledat nemusite:-)))). Mela jsem k dispozici literaturu v nemcine, nejak jsem to prostudovala, ale odkaz na netu nemam - a knizku jsem mela pujcenou.2. Dano s temi invektivami sis zacala prvni, ja jen reagovala a skutecne u tebe jedine me to i mrzelo, protoze jsem te neradila ke slepicim - ale bylo to bylo nespravedlive, uz jsem to rozchodila:-)))3. Mirko, pis si co chces, je tu zaznamenano den po dni jak svuj prubeh hojeni popisujes, takze staci cist a je jasne, kde je pravda, obrazek necht si kazdy udela sam:-))) - jinak gratuluji k vysledku.4. Sonio, republika neni zas tak velka, aby se nemohla vydat za odbornikama treba do jineho mesta nebo na druhy konec republiky. Vybirej ze vsech mist, preci jen, delas to pro sebe, jdi na vice konzultaci ( jsou zdarma - tedy u tech slusnych doktoru ) a pak se rozhodni, kdo ti nejvice vyhovoval.5. Podprdelniky - mam delane taky zaroven s vnejsimi stehny. Vzhledem k tomu, ze je mi uz pred 40, taky jsem se obavala, jestli se mi zadnice nesesune, kdyz se ubere ta podpora, ale kuze mi to udrzela a je to super, krasne mi to vytvarovalo zadnici. Ale pravda je, ze pri povolene kuzi by se to sesunout mohlo, jedine co muzu doporucit je navstivit i jine doktory/ky a a nechat to posoudit i nekym jinym, pokud se ve vetsine shodnou, tak bych je asi poslechla. Kamosce bylo uz kolem 50 a kuzi mela takovou jakoby naplisovanou, takze ji to opravdu sjelo o kus dolu a muselo se to delat znovu - nosila pak podpurne tvarovaci puncochace(aby to dobre prirostlo) a myslim, ze vysledek je dost dobry.6. Vice oblasti najednou: mam na to jiny nazor nez nekteri, jsem zastance liposukce v klidu a s rozumem, tedy partii po partii, zvlast ve vyssim veku, kuze potrebuje cas k hojeni, aby vysledek byl co nejlepsi. Ale zasadni duvod proc jsem pro jednu partii je ta davka anestetika a tumescencni tekutiny. To se ridi vahou cloveka a na jednu oblast je da napustit az 4 litry tekutiny v ktere je rozpusteno idelani mnozstvi anestetika a adrenalinu. Tak treba na vnitrni stehna jsem mela napusteno 4 litry, kdybych chtela sebevic udelat jeste neco, uz to neslo, mela jsem do sebe napusteno maximum, pokud bych chtela vice, predavkuje me nebo naopak naredi tekutinu vice a tak me to pak bude bolet, protoze anestetikum je zredene. No a krome toho, ze to cele trvalo pres 3 hodiny, nedovedu si predstavit jak by to cele probihalo, kdyby toho melo byt jeste vic. Nekdo to dela, ale me to uprimne desi.

cica (Ne, 3. 7. 2005 - 20:07)

takze jsem jsi dnes teda byla zahrat ten tenis. 4 den po lipo, ale len hodinku, a to jsme s manzelem amateri, takze to bylo jen take pinkani...ale dobry celkem, akurat jsem moc nemohla behat za micem, to se mi natrasalali moje natekle a modrinave vnejsky :-)) tesim se az to zacne zplaskavat a min bolet...nevite kdy to asi bude :-))

Pepča (Ne, 3. 7. 2005 - 19:07)

Mirko poslala jsem ti mejla!

Dana (Ne, 3. 7. 2005 - 18:07)

taky jsem tady už po jistých invektávách nechtěla psát, ale SONIO!!Mně nadzvedl včera inzerát kliniky dr. Lucák! Prý největší, nejmodernější, tisíce spokojených pacientů!Jak já jsem mrštila s těmi novinami o křeslo!To je teda klamavá reklama!!!Já jsem tam byla na spodní břicho - a vůbec jsem netušila, že by šlo udělat i horní a pas! až potom jsem zírala, jak blbák na škvařené sádlo! Lhala bych, kdybych řekla, že ta pneumatika není pryč. Je.ALE!!!Za jakou cenu? tři měsíce v kompresu, 14 dní doma - a to jsem hekala jak při porodu, a nebyla schopna se otočit, vstát, sednout si!!! Rvala do sebe tři balení plogenzymu, který mně doporučili, ibuprofen, protože jsem brečela bolestí při sebemenším pohybu, a hojí se mně to doteď, a to jsem byla 16. února!No tam bych znovu nešla, ani kdyby mně platili!!Kámoška byla v Havířově, sice taky sténala, a představovala si to lepčejší, ale byla za tři dny asi tak, jako já za tři týdny, a mně se její nožky - stehna a zadek - líbí moc, jen ona furt beká, že tam má nerovnosti - které ovšem já nevidím.Asi jsme už opravdu všechny nějak posedlé po dokonalosti či co - ale jen chci říct - opravdu moc záleží na metodě a lékaři!Po všem, co jsem přečetla tady, slyšela, viděla - ( po lipce jsem najenou zjistila, že skoro každý čtvrtá kolem mne už to měla :-), NEDOPORUČUJI celkovou anestezii, a DOPORUČUJI aspoň dvě oblasti najednou - ale záleží na množství odsátí, to je jasné.Mně vzal prý 950 ml. tuku, ale kdo ví, já to neviděla, a nic ze mne neteklo, a napíšu to prostě:Na kliniku dr. Lucáka nemám jiné slovo než NEBRAT!

Pepča (Ne, 3. 7. 2005 - 18:07)

Verčo dikec, tu Laser Esthetic jsem občíhla a v pondělí tam budu volat. Co ti dělali? Byla jsi tam spokojená?Zuzko, ve všech možných vyhledávačích jsem hledala tu metodu podle dr. Sattlera. Sattlerů je tam spousty, ale žádný se nezabýval liposukcí. Napiš sem prosím web stránku, kde si o této metodě mohu přečíst a taky tam doufám najdu, kdo touto metodou dělá liposukce. Děkuji.Byla některá z vás na horním břichu?

Mirka (Ne, 3. 7. 2005 - 16:07)

Čauky všem.Už jsem tady v té rozhádané diskuzi nechtěla přispívat. Co mě donutilo je to, že nějaká Zuzana tady o mě píše, že jsem v kompresu a nejsem dosud zhojená. Za prvé v kompresu nejsem (měla jsem ho šest týdnů po lipce) a za druhé úplně zhojené a krásné bříško jsem měla po dvou měsících. (Teď jsem dva a půl.) Jinak když už Zuzana zmiňuje Kamču, tak ta skutečně měla kompres 4 týdny, ale má třicet roků, já mám čtyřicítku za sebou. Mimochodem, měla jsem tři oblasti - horní a spodní břicho a pas - a kompres jsem měla 6 týdnů. Podle toho, co se tu uvádí Zuzana, tak podle ní bych měla jít 3x - po dvou týdnech kompresu, což je taky 6 týdnů a za ty tři lipky bych dala asi 60 tisíc, já dala dvacet.Takže až tu zase jednou bude někdo o mě (nebo o někom jiném ) psát nějaké lži, tak jim nevěřte. Ty lži jsou totiž důvodem, proč sem nepíšu.Pěkný den

Vendy (Ne, 3. 7. 2005 - 11:07)

No přesně tam mám taky dírku,tak mi to tam musela vzít a je to i trochu poznat.Musí se přeci brát do ztracena.Odebrala mi toho ale málo,z každé nohy 250 ml a přesto je to na kalhotech vidět.Jasně že nejlepší je to vycvičit,než to řešit lipkou.Jenže když to nejde,tak co máš dělat.A taky tělo mi bude sloužit i v šedesáti a to nevím,kdo bude běhat a zpevňovat v posilkách.

Sonia (Ne, 3. 7. 2005 - 11:07)

Vendy, těmi "podprdelníky" myslíš oblast na zadní straně stehen těsně pod hýžděmi? Já tam mám taky takové banánky, ale u dr. Lucákových mi řekli, že se ta oblast nedá odsát, že by mi pak zadek spadl dolů (??) A že to mám vycvičit - cha, cha, za 15 let se mi ti nepovedlo......

Reklama

Přidat komentář