Reklama

Liposukce IV.

*** (Čt, 7. 7. 2005 - 13:07)

Panebože Zuzano nebo jak se jmenuješ, novou diskuzi nemá význam založit, ty seš jako rakovina a prolezeš všude. Zas by ses tam vnutila. Kdo má ty tvý trapný monology číst, uvědom si, že sem nechodíme kvůli tobě!!Prostě trapnej pojišťováček.Moc kšeftů asi nemáš co, když seš nas*aná pořád tady, ani to tvý rodinný zázemí, co? To bys neměla čas se pořád válet v diskuzi a čváchat tady ty kydy co nemají hlavu ani patu. Prosím tě běž už někam zdechnout, nebo se živit něčím, co ti zabere víc času nebo si někoho najít, kdo s tebou bude v noci v posteli, abych tu furt nezacláněla. Ale to asi nepůjde, tebe by nikdo s tou tvou povahou nechtěl, takže ti asi nic jinýho nezbývá. Jen mám zbožné přání - přejdi do jinýho tématu.

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 13:07)

Sonio, v dobe kdy tu existovala pouze jedina metoda liposukce a to sucha (klasika) v CA - byla nektera mista k odsavani tabu. Skutecne se uvadelo, ze zadek a predni strana stehen odsavat nejde a plno lekaru se od teto metody moc neosvobodilo, nekteri ji jen inovovali tim, ze uz nedelaji suchou, ale pouziji tumescencni roztok(je to pohodlnejsi odsavani - mene namahy), ale dal delaji v CA - takze nadale trvaji na 6-8 tydnech v kompresu a nadale tvrdi, ze jsou mista co nejdou odsat. K Lucakovym tu mela Dana hodne pripominek, myslim, ze k nim uz by sel jen blazen po tom co tu bylo uvedeno - tedy co se liposukce tyka.Dnes je mozne odsat az 12 mist (partii) na tele:kdyz to vezmu od vrchu tak: podbradek, paze,bricho - horni, dolni, bedra, boky, zadnice, banany pod zadnici, stehna vnejsi, vnitrni, predni strana stehen, kolena, lytka a kotnikyPokud nekdo tvrdi, ze neco nejde, nejlepe je zajit jeste k jinym doktorum a overit si ty informace, co doktor, to nazor a jina zkusenost. Nekdo je zkuseny dost i na drive zakazana mista. Jinak tez se drive hlasalo, ze vek pro liposukci je mezi 18-35 lety, coz uz dnes taky neplati, ja to podstoupila ve 42 -43 letech, kamaradce je pres 50, ale vim i o klientkach pres 60 let a vysledek se povedl. Takze ne vse co se kde doctete n ebo co kde nabulikuji musi byt fakt, proto ma cenu udrzovat tuhle diskuzi, proste aby se vedelo, jak to je.

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 13:07)

Aaaaa, zase dalsi chytra -Dano2( to musi byt fuska shanet porad nova a nova jmena) :-))))), ano, chovejte se tu slusne, jste tu na navsteve jinak si na to zalozte vlastni diskuzi, to tu muze kazdy a na jake tema chce. Netoleranci jinych nazoru jsem tu tez zaznamenala, ale jinak nez pises, kdyz mam ja jiny nazor, sklidim za to urazky - takze opravdu nekdy mam pocit, ze jiny nazor je tu nesnasen, ale rozhodne ne z me strany, ja nikomu sve nazory nenutim, jen pisu co si myslim a jestli to na nekoho tak pusobi, to nebude muj problem :-))))))))))))))))A opet zadam na tema liposukce ne na tema Zuzana:-))))), nestojim o tenhle druh popularity:-)))))

Dana2 (Čt, 7. 7. 2005 - 13:07)

Pozor děvčata, chovejte se tu slušně, jak Vám Zuza sama řekla, jste tu u ní jen na návštěvě, takže jiné názory tu prostě nemají co dělat. Snese tu jen ty co jí pochlebují a neodporují. Jinak to rozmlouvání mezi Zuzou a Katkou moc pěkný, tomu se říká rozdvojená osobnost ne?? A dá se to léčit?

Sonia (Čt, 7. 7. 2005 - 12:07)

Dr. Lucáková z Kliniky plastické chirurgie v Ostravě.

cica (Čt, 7. 7. 2005 - 12:07)

sonio, a ktera dr. ?? to je ale divny, ze mne to dr. vlastne navrhla sama...

Sonia (Čt, 7. 7. 2005 - 12:07)

Mě dr. řekla, že zadek se nedělá (ani oblast těsně pod ním), že by mi sjel dolů. To bych teda fakt nechtěla.

cica (Čt, 7. 7. 2005 - 11:07)

no az pristi bych chtela..doktorce jsem zatim jenom napsala mail, kdyz neodpovi zavolam ji zitra...no porad nevim. je dobre to udelat temer najednou, nebo radeji s odstupem ?? pristi patek budu 16 den po lipo, porad to boli, ale myslim, ze o tyden uz nebude, a odbila bych si jeste 2 tydni v kompresu, a pak bych dala prestavku a pak vnitrky....co myslite ?? pockat nebo udelat druhou...??

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

Nechcete spis diskutovat na tema liposukce? Me uz nebavi porad vyvracet ty blbosti, co tu pise nejaka choromyslna osoba a s liposukcema to nema nic spolecneho. Konzultace, vyber doktoru, metody, postupy, hojeni, prubeh....to vsechno je o liposukcich:-)))))

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

Jasny Cico, ted uz to dava smysl - ja te nevidela a mela predstavu, ze jsi treba dvacetileta holka:-)))) - taze nezbyva nez drzet palecky - jdes uz ted v patek?

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

Jano, takovou kravinu bych nikdy nenapsala, uz protoze jsem psala, ze jsem vybirala doktory podle teto metody a navstivila Dr.Vrbickeho a Dr.Francu - kteri taky jedou podle teto metody - jen jsem s vysledky nebyla spokojena:-))))))))) - takze zatrep mozkem, at se ti srovna disk:-)))) nebo cti pozorneji.A protoze si vystacim sama, nemusim psat pod jinymi jmeny, tohle by bylo pod mou uroven a jak znam Katku, pod jeji tez. To, ze ty si tu hrajes na celou armadu neznamena, ze nekdo je taky takovy ubozak.

cica (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

no, vnejsky mi delala dr. prochazkova, a kdyz sme probirali mou postavu, netrvala jsem na tom co odsat, kdy odsat a tak. dr. mi navrhla, ze by zacala temi vnejsky, pak, kdyz budu chtit by vzala zadecek (mam ho fakt dost velky), a pak vnitrky s koleny....je mi 32...na brichu jsem sice ted trosku pribrala, za posledni rok, ale stale je v porovnani se spodkem celkem dobry...a i dr. rikala, ze bricho by zatim nedelala, ze kdyz jsem pribrala jenom ted, ze to jeste pujde v pohode cvicenim a stravou sundat....

Jana (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

Zuzano - Katko a kdovíjak si ještě říkáš, tu kravinu, že metodu dr. Stattlera provádí jen dva doktoři jsi skutečně napsala a ne jednou. (Vidíš jak sama ty své lži zapomínáš!) Teprve potom jsem se o ni začla zajímat víc, co je to vůbec za zázrak, když to provádí jen dva lékaři v ČR a teprve se prolátly ty tvé lži. A dávej si bacha, když si přihráváš Katkou atd. , tvůj styl je naprosto nezaměnitelný a na to skutečně nemůže skočit už nikdo.Doporučuji ti zase odjet na dovolenou - pokudmožno dlouhou, třeba celoroční !!!

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

Cico, s tim zadeckem bych byla docela opatrna, nevim kolik je ti let, ale podle svych zkusenosti vim, ze od urciteho veku zacina zadnice placatet a nekam se z ni vytraci tuk sam od sebe a to je snad jedine misto na ktery bych sahat nechtela. Zadecek je pekny, kdyz je plny, vetsinou je spis dobre ubrat to kolem, aby dostal lepsi tvar, ale pravda nevidela jsem te, tak jen usuzuju ....Predstava ze by mi nekdy v nimulosti ze zadnice neco ubrali, tak tam mam dnes snad uz propadlou diru. Ten cas je nekdy nemilosrdny a je treba myslet dopredu. Takze te neodrazuju, jen chci rict dvakrat mer:-))))) a zvazte s doktorem taky tohle. Jinak hodne stesti:-)

cica (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

jeee dekuji holky, ja mam teorii uplne zmaklou, a vim, ze první výsledky jsou po 14 dnech, ale asi všechny, myslim, pri prvních lipo asi blázníme, a doufáme, a bojíme se, že to stálo za to....no já bych chtela příští pátek na další lipo - zadečka....co myslíte ??

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 10:07)

No fakt je, ze ani ja neverim, ze ta skupinka novych jmen je vice jak jedna osoba, nekdo tu ma poradny mindrak:-)))))))))), ale je mi lito tech, co tu hledaji nejake informace a musi cist ty slataniny kohosi chudeho na duchu a podle tech slaboduchych blabolu to bude tak IQ svacinovyho pytliku - to by snad nikdo v ordinaci nezamestnal, takze to asi bude jak rika Katka.

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 09:07)

No v tom to prave je, Zuzo, dovolila sis napsat svuj nazor a to se tu nekterym nelibi, protoze to neni nazor stejny, jako ma jedna nejmenovana samozvana zakomplexovana (nebo zakompresovana? :-)) "reditelka" teto diskuze.

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 09:07)

Jinak kdyz shrnu duvody utoku na me, tak jsem si dovolila napsat svuj nazor, ze konzultace by mela byt zdarma a dobry doktor(ka) ji zdrama take provadi - znam celou radu pracovist, kde se za konzultace neplati!!!! Na to se zase strhla vlna urazek - tak me vrta hlavou kdo za tim muze byt. Normalni zensky, co se chystaji na liposku spis uvitaji moznost konzultace zdarma a tim tedy moznost navstivit vice lekaru a vybrat si. Ten kdo haji system placeny, na tom musi byt nejak zainteresovan, ze by tedy nejaka ordinace co zije z tech zaloh a plateb za konzultace? Ale zase ta uroven textu?????? :-)))))))) neznalost Sattlerovi metody????? Jinak k te metode- to je tak, ze nekdo vymysli metodu na cokoliv, popise a pak ji prezentuje a skoli a kdo ma zajem, tak se ji nauci a provadi. Tak se uci v medicine i jine veci - operace nebo lecebne postupy jsou podle urcitych metod, ktere nekdo vymyslel - vymyslet uz vymyslene znova nejak postrada smyslu:-)))))) A protoze u nas je porad jeste dost tech, co provadi liposukce zastaralymi metodami - snazim se o to, aby vsichni( zajemci o liposukce) meli dost informaci a vybrali si. Aby jim nikdo nemohl nakukat zadny pitomosti. Jakou liposukci si kdo pak vybere a ktereho doktora je mi fakt fuk, to je pak kazdeho vec, jak s informacemi nalozi, ale u nas zadne ucelene informace nikde nejsou, kazdy si to prizpusobi svym znalostem a zvyklostem. A pokud existuje moznost kratsi rekonvalescence a pokud nekdo nebere penize za konzultace a nebere predem zalohy, tak na tom asi neco bude....

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 09:07)

Cico, vsichni jsme ti uz psaly, ze mas cas, uz snad kazda tu popsala, ze prvnich 14 dni je to porat hodne otekle a prakticky to vypada spis hur nez predtim, teprve po tech 14 dnech se to malinko pohne a lepsi vysledek je videt az po 2 mesicich a jeste se to pak zlepsuje. Takze prestan blaznit:-))))) Ale chapu te, pisem ti tu zkusenosti a rady a pak se tu z nas ( nebo ze me) snazi nekdo udelat blazna a trvdi, ze je to vsechno vymysl - takze orientace pak v tech radach je slozita. Ale preber si to, co za rady a zkusenosti tu pisou ty co jen urazeni a osocuji a prekrucuji kazde slovo co sem napisu? A porovnej s temi ostatnimi, co se porad snazi i v tehle dzungli udrzet nejaky informacni tok. Proste trpelivost!

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 09:07)

Krom toho, i z dovolene muze clovek prispivat do diskuzi, ne?! :-))

Reklama

Přidat komentář