Reklama

Liposukce IV.

novotka (Út, 6. 9. 2005 - 12:09)

1/Mohu někoho poprosit o podrobný popis postupu tumescenční liposukce??? PROSIM!!! Případně nějaké fotečky???2/Nejblíže mám MUDr. Procházkovou.Je tady ještě někdo jiný kromě Jitka2,katka,PEŤA, kdo u ní byl??? Přečetla jsem si asi prvních 20 stran. Dál jsem nepokročila - nestíhám.PROSÍM NA E-MAIL!!!!!

katka (Pá, 8. 7. 2005 - 06:07)

Ale Zuzanko tady jsme prece my dve uz dlouho zavreny.Milacku muj uklidni se, budeme se spolu divat na slunicko pres mrize a zase nam bude dobre. Neboj pani pecovatelka ti neco pichne a budes zase klidna.Akorat nevim co se stalo, ze te ten blazinec prekvapuje. Uz sis prece tady mezi stejne postizenymi zvykla. Dusinko moje - zase bude dobre.

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 22:07)

Co to tu je za blazinec? :-))))))))))))))))))))))))))))))))

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 19:07)

Ted jsem to nepochopila, mam prispivat sem i do liposukce V.? Nebo v liposukci V. jsou ty co jsou v opozici? A ja nevim jestli jsem v opozici nebo ne! Mam v tom gulas!Musim se zeptat pecovatelky, ale ta ted nema cas protoze prebaluje Zuzanku. My jsme tady totiz spolu. Nebo se radsi zeptam Zuzanky, ale te ted tecou sliny u pusy tak az to prestane. Vlastne ne - potom jde na elektrosoky. Az v noci bude mit cas. Proto ona pise porad v noci. Je to hodna holka a poradi mi jestli mam psat sem nebo na liposukci V.

Renata (Čt, 7. 7. 2005 - 18:07)

Ta rozhádá všechny, je to pipenka, která bojuje sama se sebou a neví, kde by se uplatnila.Chuderka.No poijišťováček, hloupoučkej.Co se dá dělat.Je nemocná a musí se léčit. Prej, že vypadá jako mladá holka.Vrásčitej obličej, ve předu jí chybí zub, ta má do mladé holky daleko.Je to stará bába a táhne jí k padesátce, co chcete.

Vendy (Čt, 7. 7. 2005 - 17:07)

Opravdu si ještě myslíte,že vás rozhádala Zuza?K těm příspěvkům tady a na založené diskuzi V. se nemá cenu vyjadřovat.Byla by to stejná debata jak s pubertální dcerou.

Jaňulka (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Musíme to zkusit a nedáme se.

Jana (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

To je zbytečný - Zuzana se tam zase vetře jak chobotnice svýma chapadlama.

Jaňulka (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Založila jsem nové diskuzní fórum v nezařazených Liposukce V. o svých bolestivých zažitcích s liposukcí, tak vzhůru tam.

Katka (Čt, 7. 7. 2005 - 15:07)

Zuzano - katko s malym "k" (a s malym "m" - jako mozkem) jsi fakt chudacek, to musis porad za nekoho psat? Nekdy jako Zuzana, nekdy jako ja. Ja se na rozdil od tebe Zuzany zastavam a bojuju za ni - protoze vim ze je nemocna, ale ty ji jen skodis.

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

aspon sis chudaku mohl vsimnout, ze ja se podepisuju s malym k a moc se ti muj styl psani napodobit nepodarilo...

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

posledni dva prispevky jsem nepsala ja, to zas nejkej dusevni chudak....toto uz je fakt sila....tak si vyber, jsem Zuza nebo katka a mas potrebu sem psat blaboly za me?

Katka (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

A tak Katka prede mnou je falesna co si na me jenom porad hraje - to je ta co za ni pise Zuzana. Prava Katka jsem ja, vzdycky jsem byla a vzdycky budu.

Katka (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

Holky uz toho prosim vas nechte. Nechejte uz Zuzanu na pokoji! Ona za to fakt nemuze. Prece jste vsichni poznali, ze je nemocna a v psychiatricke lecebne ji doporucili, ze timto druhem relaxace se jeji mozkova nemoc vyleci. Proto jsem se ji taky celou dobu zastavala. A budu i do budoucna. Nemocnym se musi pomahat, ony ty jeji blaboly musi ven z mozku (teda z toho zbytku co tam zbyl) a ono se ji zase ulevi. Takto si ona ulevuje na doktorce i v jinych diskuzich. Ale tato diskuse je pro ni neco jako antibiotiku a zachranuje ji to zivot. No a nedivte se porad ze pise v noci. V te lecebne maji jen v noci pristup na internet, jinak je to obsazeny. Proto se ji budu porad zastavat ona za to fakt nemuze - ona doopravdy neni blba - ona je tezce nemocna.

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

Draha, kazdy, kdo nenapise v prispevku aspon jedno vulgarni slovo, nemusi byt nutne Zuza.To je ale jedno, mysli si, ze jsem treba Helena Vondrackova, mne je to fakt fuk.Ja jsem podle tebe Zuza, protoze pouzivame stejny styl psani, to ty ale potom musis byt dlazdic s nedokoncenou ZS - to zase soudim ja, podle tveho vyjadrovani.

Jana (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

Dávej si pozor na sloh a výrazy, když píšeš jednou za Katku a jednou za Zuzanu, ty stejné výrazy tě prozrazují. Je zajímavé, když odjede Zuzana - odmlčí se i Katka. Když Zuzana něco "vtipného" napíše, do pěti minut jí Katka odepíše - jak kdyby jen na to čekala. Je to doopravdy humorné. Už ta vylízaná kráva s vycuclým mozkem všechny vyhnala a z tohoto téma se stala jen hromada Zuzaniných sraček. Jak teď nedávno psala že je možné odsát 12 oblastí - tak třináctá je tvůj vysátý mozek. O založení téma se tě nikdo neprosil, to ty ses iniciativně vetřela holkám na konci diskuze Liposukce III. Stačí se kouknout ...

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

Jinak se omlouvam vsem co sem chodi pro nejake rady nebo normalne pokecat, mam svou soukromou psychopatku, ktera zije jen nenavisti ke me a otravuje mi zivot a tim bohuzel i vam, ale nejak nevim co s tim se da delat, jedine to ignorovat.

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 14:07)

Mila neznama ( nebo znama?) bezejmenna( nebo vicejmenna), tohle tema jsem zalozila ja a tak si zaloz sve vlastni a odtahni si tam, ja na tve urcite nepolezu:-)))). Me tve soukromi tez nezajima, takze se neotirej o me....asi te uzira, ze me nediriguji pichacky a ziju si na volne noze a presto se mam dobre, ale tobe do toho nic neni!!!!! Starej se o sebe at jses kdo ses, je mi uplne fuk kdo to tu pise. Moje soukromi je jen moje a tobe do toho opravdu nic neni! Jestli s tim mas problem, nech si zmenit lecbu, desne ti strasi ve vezi:-)))))))))) nechapu, ze se nekdo bavi prave takhle????????????

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 13:07)

Pro ***, Tanu, Janu, Petru, Danu2, atd. (boze, tech je)V rubrice Psychicke problemy a psychologie je tema Schizofrenie a spousta dalsich, co by te(vas) mohly zajimat, tak bez(te) (ani nevim, jak se ma mluvit se schizofrenikem - v jednotnem nebo mnoznem cisle? :-)placat tam.

*** (Čt, 7. 7. 2005 - 13:07)

V nezařazených máš téma"Zuzana a její bláboly" vlez prosím tam a už nikdy nevylízej. Tam se můžeš těma svýma trapnýma monologama vyřádit.

Reklama

Přidat komentář